0

Teoretycznie powinnismy wierzyc tym ktory sprawuja ten zawod. Ale tyle razy juz popelniali bardzo proste i ewidentne bledy i to co mecz, ze czasem ciezko im uwierzyc, ze kierowali sie znajomoscia swojego fachu czy rzucili sobie moneta w glowie. Wtedy kazdy z nas rowniez moze sobie sedziowac jak to na tym polega.

1

Łokieć ? Jak już coś to trzyma dłoń. Po drugie nie atakuje od tyłu tylko z boku. Lucas tylko czekał na jakieś musnięcie by padać. Zresztą padał już przed dotknięciem. Jakby dostał z impetu jak piszesz, to by głowy mu poleciała bezwładnie do tyłu. A on jednostajnie upadał na ziemie.

1

Idzi grac w fife fanboju. Jestem pewien, ze jakby to bylo w druga strone, to dla Juve karnego by nie bylo.

0

To dobrze, że nie jesteś bo byś był kolejnym Gilem albo Lahozem

0

Zwolennicy klubu z Madrytu

0

Nie było ataku od tyłu. Zerknij jeszcze raz. Od boku go zaszedł. Ale dał na pewno argumenty do rozkminki dla sędziego. Machanie raczkami białych go przekonalo najwyraźniej.

0

Dokładnie i kontakt był z boku a nie od tyłu.

0

No nie potrzebnie czaił się tam z tyłu ale Benatia go nie popchnął. Może dotknął, ale to nie powód do karnego. Bądźmy szczerzy. Ci piłkarze są szkoleni do upadków w polu. On tylko czekał na leciutki kontakt i od razu upadł

2

Pięknie napisane. Może taki Pique czy Iniesta coś tam wspomnął w myślach, ale reszta oleje to ciepłym moczem. Sprawdzą rano wyciąg, zgadza się, kupią sobie zegarek za 30 tys euro na pocieszenie, zatankują V-power racing i pojadą na weekend na Majorkę, bo muszą odpocząć po ciężkim tygodniu ....

0

Bardzo. Można kibicować i być z klubem w porażce czy zwycięstwie. Ale walki po piłkarzach i trenerze z lupa można by szukać. Wstyd i za brak walki powinni odpowiedzieć. Porażka każdemu może się zdarzyć, ale porażka w takim stylu to powinny być cięcia finansowe bankowo

3

Dooobra, zwiększyć jeszcze pensję Messiego bo za mało mu płaca. Może w bitcoiny niech idą by dodatkowy dochód sobie robić :D

0

No tak troszkę hehe :D ja już nie wiem czy oni ich zlekceważyli czy Roma była tak dobra poprostu :D

0

Valverde za brak zmian to do Barcy powinien wracac za swoje :/

0

Stylu ta druzyna niema zadnego. Ostatnie wyniki to tylko farty i farwocle. Od jakiegos czasu gra byla nudna i bezproduktywna

1

I zemscilo sie to co pisalem od jakiegos czasu. Brak pomyslu na gre, brak polotu, brak radosci z gry. Ostatnie wyniki na farcie. Przynajmniej przesiew na stronie bedzie :)

3

Owszem, wirtuozem nie jest, ale widać, że się stara. Tragiczny nie jest wg. mnie. Po prostu ludzie akurat jego znaleźli jako kozła ofiarnego i troszkę zasłoniło nam to obiektywizm. Tak uważam

2

Ech... mogło ze 3 usiąść to daje na taki mecz once de gala. Rozumiem nie lekceważyć, ale taki Verma, Denis i Andre spokojnie by sobie poradzili. To oni muszą strzelać a ludzie przezemnie potrafią grać w destrukcji...

0

Pilka doszla tam gdzie miala. Jakby strzelili gola to by tak raczek nie rozkladali....l

0

Idealnie nie jest, ale w stosunku do krajów zachodnich, rzadko mamy takie skrajne wydarzenia

0

To powinno być zastosowane dla wszystkich. Ale tak nie będzie i Europa jaką znamy się kończy niestety. Nasze dzieci będą miało lekko mówiąc lipę :/

0

A mówią w telewizji, że jaka Polska to dzicz.... jakoś scen rabowania sklepów, obrzucania autokarów czy niszczenia centrów miast u nas nie widać ....

0

Jestem tego samego zdania. Kompletnie gra nie porywa. Widać brak pomysłu i widać także zmęczenie. W tym momencie jesteśmy poza optymalną formą.

0

On podawal Messiemu. Zreszta bardzo czesto nawet na sile mu podaja

0

Od momentu psg wg mnie. My gramy swoje, czyli nie mrawo, ale z reguly efektywnie, a real zaczal przekonywac.

0

Barcelona nie umie grac z teoretycznie slabszym przeciwnikiem. Poza tym od jakiegos czasu Real>Barca. I raczej juz nie dogonia ale napewno moga napsuc krwi i w lidze i w lm...

5

Artykuł powstał chyba tylko by powstać. By było gdzie reklamy wkleić. Sama myśl, że Dembele miałby zastąpić Messiego powinna być jporuszana co najwyżej na pudelku ...

2

A powiedz mi co takiemu Umtitiemu po pucharach ? Jak Barca wygra tryplet to i tak nikt nawet się nie zająknie o nim. Będą piali o Messim i może przez przypadek o Suarezie. Umtiti tylko zostanie wymieniony jako ten co odebrał premie za wygranie. Można na to spojrzeć z tej strony.

24

Stabilnie tam :)

0

Oszczędzanie zawodników rozumiem, ale ostatnie mecze są troszkę nudne. Klepanie oszczędnościowe piłki. Coś jak gra Atletico tylko, że by to robimy lepiej od nich. Zaraz mecze beda sie konczyc w stylu Simeone = 1:0. Nie zazdroszcze Realowi bo graja nie rowno, ale fajnie by bylo jakby Barca pokusila sie o wynik 6:3 np :D ostatnio to Girone wlasnie tak zniszczylismy 6:1 ? I pozniej nudne mecze po 1:0 i 2:0

4

Tak zwany trole czasowe :) pozniej wracaja do nory i wychodza nastepne :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?