Tomason
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Bez kitu, powinna być jakaś kamera w lini
0
Uwaga włączam transmisje :D
0
Ale takie wjazdy Valverde też są groźne. Takie cos to kartka lub faul
0
Asensio, co za żałosne zachowanie
2
Valverde nie poważny. Powinien Busquetsa zdjąć
38
Nota Lenglet conajmniej o 1 w górę za wejście w 63min. Zapisać :P
0
Pięknie :) heheh
1
Ewidentne sędziowanie pod klub ze stolicy. Śmiech na sali z tą podmianą sędziego. Wałek na całego...
5
Już widzę czerwo albo żółtko u Roberto bo on nie ogarnia. Vinicius go wkręci i wrzuci na kartki
0
To już swoją drogą :)
1
I pomyśleć, że ktoś wykupił sobie transmisje dziś a tu 0:0 w obu meczach hehe :D
5
Każda piłka do Messiego. To jest żenada. Messi kryty przez 5, a c..j tam, podam mu.
1
Tu jest biznes. Pewnie zarzad karze mu grac takimi graczami. Bo nie wierze ze jakis niezalezny trener by taki sklad wystawial
3
Real jeszcze nas przegoni jak ten wuefista będzie sabotować tę drużynę
4
Wjazd Casemiro i żadnej kartki ...
3
Wydaje mi się, że przelew w końcu doszedł do La Liga od Pereza. Kontrowersyjne, nie mówię o oczywistych, zawsze na korzyść na Realu .... prawie, że brak żółtych dla nich ...
0
Ziomek Messiego wywalony :)
4
Ernesto jak to czytasz, to jeszcze Boateng za Suareza :D
1
Ja już miałem gotowy wpis "Valverde out", ale go skasowałem hehe :D
1
Valdi czyta nasze komenty, dawać, piszmy coś mądrego :D
1
Oby Cou zszedł, a nie Malco
0
Zgadzam się, polać mu
0
No tradycja :)
0
Ramos w formie, w połowie drogi do czerwa :D
1
Piłkarze Realu mają dużo więcej do udowodnienia. Pompa napewno jest po ich stronie. Pytanie jak Barca zareaguje
1
Cilissen kontuzja
2
Tradycyjnie wygrana i czerwo dla Ramosa :)
0
Za mi go, musi klocic sie z korporacja co nie ma serca. Ja widze jego zaangazowanie na meczach. Nie widze za to postawy na treningach. Wspolczuje mu. Oczywiscie nie znamy calej prawdy, bo media dodaja swoje scieki. Licze na pokojowe zakonczenie
1
Grube te widly :) 1 widly: Messi 30 mln ? 2 widly: Ter Stegen 5 mln ? Nawet nasza budzetowka nie ma takich rozbieznosci :)
1
http://elixx.me/udortmund.html