5

My, czyli kto ?? Bo jeśli myślisz że jestem za Madrytem to nie trafiłeś. Bycie obiektywnym to według Ciebie bycie przeciwko Barcelonie ?

2

Specjalnie dla niego wymyślą jakąś nagrodę :D

6

Przypominam, że Katalońskie gazety też by pluły jadem jakbyśmy przegrali mecz przez błędną decyzje sędziego. Raz oni a raz my. Dopóki nie wejdzie VAR to tak sie bedzie dzialo. Nie wiadomo jakby potoczyl sie mecz jakby nie uznali naszej bramki z półmetrowego autu ..

1

Wyjściem z tego jest głosowanie anonimowo

0

No taki Paulinho to sobie poleciał do Chin :D

6

To głosowanie powinno być anonimowe. Byłoby może bardziej obiektywne.

1

LOTRO mega fajna gra, ale zżera życie ...

0

Nawet jak wymusisz poprzez wpisanie linka ?

1

Zamknij ja i ponownie wpisz fcbarca.com. Urzadzenie samo powinno wybrac mobilna. Jak nie to na mozesz wymusic wpisujac link fcbarca.com/mobile

0

Ciekawe czy jakby się przyznał. Mówił, że strzelił ręką, nie uznawać i czy by dostał kartkę

1

Jakby tak było faktycznie, to Denis grałby częściej....

0

Pani Ci komórkę zabierze, uważaj

0

Jak podobała się jedynka, to dwójka tym bardziej będzie. Duzo dodatkowych aspektów, różnorodność, inne startowe lokacje tej samej rasy itp. Must have nawet dla ludzi którzy lubią poprostu strategie turowe

2

Żadna tam Fifa. Tylko Total War Warhammer 2 :D

0

Gospodarny człowiek zawsze znajdzie czas. A ja w drugą stronę nie rozumiem jak się ma ochotę na grę to jakim cudem można go nie znaleźć.

1

Jak narazie Paulinho > Suarez :P

6

Rakitic dziś to więcej niż 2 to będzie przesada

0

Manchester niszczy. Może daleko zajść w tym roku ...

0

Co za farfocel :D Ale ważny gol :D

0

Klan Brazylijczyków przejął wolne :D

0

Jak ten sędzia przy ten predkosci widział symulke to ja nie wiem :D

0

Live teraz ogladalem rozgrzewke na boisku. Cavani z Mppabe a Neymar gdzies sam.

0

Neymar taki obrażony na świat że sam trenuje ?

1

Dziwne, że nie piszą, że murawa była w złym stanie. Ronaldo ciągle się ślizgał

0

Jeśli ktos myslal przy dobrze tych zdjec to bardzo fajnie to wymyslil :D "This Is Barca !!!!!" "Chill out men" :D

0

Narazie nawet tam nie wchodzi :P

0

Bądź co bądź dobrze grali. Bramkarz Betisu to mecz zycia miał. Nie zapominajcie ile razy to przeciwko nam bramkarze tak mieli ...

0

Przypomina mi się poprzedni sezon, jak my tak odbijaliśmy się od sciany ....

4

Coś cisza o Bendito, jego projekt chyba upadł

5

Szkoda tej akcji 1 na 1, gdzie niby spalony był. Jakby to strzelił napewno by to pomogło jego psychice

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?