Tomason
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
My, czyli kto ?? Bo jeśli myślisz że jestem za Madrytem to nie trafiłeś. Bycie obiektywnym to według Ciebie bycie przeciwko Barcelonie ?
2
Specjalnie dla niego wymyślą jakąś nagrodę :D
6
Przypominam, że Katalońskie gazety też by pluły jadem jakbyśmy przegrali mecz przez błędną decyzje sędziego. Raz oni a raz my. Dopóki nie wejdzie VAR to tak sie bedzie dzialo. Nie wiadomo jakby potoczyl sie mecz jakby nie uznali naszej bramki z półmetrowego autu ..
1
Wyjściem z tego jest głosowanie anonimowo
0
No taki Paulinho to sobie poleciał do Chin :D
6
To głosowanie powinno być anonimowe. Byłoby może bardziej obiektywne.
1
LOTRO mega fajna gra, ale zżera życie ...
0
Nawet jak wymusisz poprzez wpisanie linka ?
1
Zamknij ja i ponownie wpisz fcbarca.com. Urzadzenie samo powinno wybrac mobilna. Jak nie to na mozesz wymusic wpisujac link fcbarca.com/mobile
0
Ciekawe czy jakby się przyznał. Mówił, że strzelił ręką, nie uznawać i czy by dostał kartkę
1
Jakby tak było faktycznie, to Denis grałby częściej....
0
Pani Ci komórkę zabierze, uważaj
0
Jak podobała się jedynka, to dwójka tym bardziej będzie. Duzo dodatkowych aspektów, różnorodność, inne startowe lokacje tej samej rasy itp. Must have nawet dla ludzi którzy lubią poprostu strategie turowe
2
Żadna tam Fifa. Tylko Total War Warhammer 2 :D
0
Gospodarny człowiek zawsze znajdzie czas. A ja w drugą stronę nie rozumiem jak się ma ochotę na grę to jakim cudem można go nie znaleźć.
1
Jak narazie Paulinho > Suarez :P
6
Rakitic dziś to więcej niż 2 to będzie przesada
0
Manchester niszczy. Może daleko zajść w tym roku ...
0
Co za farfocel :D Ale ważny gol :D
0
Klan Brazylijczyków przejął wolne :D
0
Jak ten sędzia przy ten predkosci widział symulke to ja nie wiem :D
0
Live teraz ogladalem rozgrzewke na boisku. Cavani z Mppabe a Neymar gdzies sam.
0
Neymar taki obrażony na świat że sam trenuje ?
1
Dziwne, że nie piszą, że murawa była w złym stanie. Ronaldo ciągle się ślizgał
0
Jeśli ktos myslal przy dobrze tych zdjec to bardzo fajnie to wymyslil :D "This Is Barca !!!!!" "Chill out men" :D
0
Narazie nawet tam nie wchodzi :P
0
Bądź co bądź dobrze grali. Bramkarz Betisu to mecz zycia miał. Nie zapominajcie ile razy to przeciwko nam bramkarze tak mieli ...
0
Przypomina mi się poprzedni sezon, jak my tak odbijaliśmy się od sciany ....
4
Coś cisza o Bendito, jego projekt chyba upadł
5
Szkoda tej akcji 1 na 1, gdzie niby spalony był. Jakby to strzelił napewno by to pomogło jego psychice