Tomason
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Szkoda go, też oglądałem jego filmiki na youtube. Ale napewno liczył się z tym, że ta chemia go wykończy w końcu
1
Obys mial racje, a ja obym sie mylil ...
0
Nikt drewna na trybuny nie bedzie brac. Najlepiej za darmo ich rozdac, przynajmniej pensji sie pozbeda
0
Wydaje mi sie ze jak juz Dembele przychodzi to Cou odpuscili bo poprostu wypstrykali sie z kasy. Przeciez na premie musi byc i dla Messiego .....
0
Roben robi jeden zwod od kilkunastu lat i caly czas sie nabieraja :D
3
Ciesze sie.z tej grupy. Olimpiakos moze byc ciekawy :)
0
Czyli innymi słowy to co pisze Pique trzeba brać na opak ... C U Messi :)
1
Trzeba było go opylić jak chinole się pytali o niego
0
Nie musi być, ale nie zdziwiłbym się. Po tym co te zarządowe papudraki robią, ja jako prezes jakiegoś innego klubu, też bym robił im pod górkę.
0
Może miał nadzieje na jakieś "polecenia" :D
2
Bo w pierwszym są tylko mistrzowie krajów i zwycięzca Ligi Mistrzów ( zmiana przepisów nastąpiła rok temu )
1
No tak, bo gdzieś jeszcze w Madrycie lub Paryżu się zgubi :)
26
Borrussie, PSG i Liverpool :) (potraktować z przymrużeniem oka )
0
Del Piero. Myślę, że wśród naszych geriatryków by się odnalazł :D można d ać za niego z 50 mln, patrząc na przeszłość. Barca to miły klub, pomaga piłkarzom :)
2
Tracę powoli szacunek do tego klubu przez zarząd. Wiem, że nie można obwiniać całęgo klubu ale rykosztem cały klub dostaje przez tych patałachów
0
Socios nie mogą się zmówić i walnąć jakąś petycję o dymisji ?? Albo w ramach strajku, nie przyjść na mecz za tydzień w Barcelonie
9
Sam Perez nie, ale ktoś o jego profilu to tak.
0
Dokładnie :) nikt nie będzie mógł mu zarzucić że porzucił Katalonię :D
1
Źle się dzieje, tylko szkoda, że tak mało osób to widzi. A rychły updaek takich krajów jak niemcy, francja, szewcja to też bardzo źle będzie dla nas bo bedziemy otoczeni przez szariat...
1
Nie ważne o tych korzeniach. Nie są to rodowici Europejczycy. Dalej wchodzić w tamtą analizę o % populacji to prawie 95% rodowitych Niemców pracuje, a już u "nie Niemców" tylko 65-70%, a gorzej u kbiet bo to niecałe 50%. Rodowicie Niemcy utrzymują tamtych i długo tak ten kraj nie pociągnie. Zobaczymy jak wybory pójdą i jak ludność posłucha się nawoływań chociażby prezydenta turcji ....
4
I Messi zostanie przez ManC zakupiony i później przekazany do Girony :D
0
To że tak napiszę: lipton trochę :(
0
Trzeba będzie modlić się o nich w Lidze Mistrzów i im złoić tyłek :D
0
Oby został wypożyczony. Przydadzą mu się minuty. Niech wpychają komu się da graczy jak Arda, Verma czy Douglas. Pozbyć się trzeba ich pensji. Już nawet za darmo, co ostatnio Barca lubi robić :D
1
Raczej zacząłbym szukać lokum gdzieś daleko .... bo kwestia czasu, że do nas by wjechali ....
2
Myślę że napewno przyszło mu to do głowy po tym jak był pewny że Neymar uciekł. Normalne analizowanie.
1
Szkoda tylko, że media pro jak i anty imigranckie jak pokazują takie łajby przybijający do wybrzeży Europy, lub "ratujące" u wybrzeży Afryki są wypełnione po brzegi mężczyznami. Ostatni filmik z Hiszpani co siła sforsowali bramy graniczne, ponad 300 młodych, całe 0 kobiet. Oni pozstawiali je u siebie w libiach, sudanach i innych omanach by tu ciagnac socjale i wysylac czasem cos to wlasnych krajow.
5
O lol ty i Fhaku nieźle macie w głowach. Zgłoście się i przyjmijcie ich do siebie do domów jak tacy oni niewinni. Oprócz Berlina było jeszcze pare związanych z imigrantami. Sztyletowanie w pociągach w Austrii i Niemczech. Rozjeżdżanie autem w Austrii. Nie pamiętam teraz nazw miast, nie mam czasu szukać. Ale inne przecież też zostały dokonane przez ludzi którzy się nieasymilowali. Ta kultura nie potrafi się dostosować do nas poprostu, próbują to robić na siłe. Poza tym żaden cośsobą reprezentujący człowiek nie będzie zapierdzielać pontonem przez Morze Śródziemne. Sama dzicz
0
Myslalem ze do rotacji to zawodnicy jak Marlon, Alena itd a nie Szefuncio, stary ale dalej jary :)
1
A gdzie zgubiłeś Marszczerano ? Jeśli chociaż jednego z nich ściągnął to będzie zaskoczenie dla mnie, ale nie sukces, bo i tak nie będzie żadnej nadziei na sezon niestety.