0

Ale na pewno wiedzieli o tym już wcześniej. I trzeba było doprowadzić pewne ruchy transferowe szybciej. A teraz jesteśmy z ogromna kasa i wszyscy będą ja chcieli od nas wyciagnac ...

0

Nasz zarząd to debile. Że dopuścili do tego, że mają tą kasę w reku. Teraz wszystkie kluby wiedza ze mamy taka kase i będą zawyzac cene zawodnikow :/ ja nie wiem czemu tak wielki klub ma takich durnych i bezmózgich manadzerow :/

2

Obejrzę na pewno jakiś meczyk PSG przez to z czystej ciekawości, ale jakoś nie będę tego przyzywać. Szkoda tylko, że Verratti nie został włączony w transfer... ciekawe jakiego magika teraz nasz ten zajebisty zarząd ściągnie :D

5

Niech jeszcze mu zaoferują mieszkanie na Staliningradzie. Poczuje się atmosferę wybuchowej euforii w Paryżu :D

13

Ale leszcze z tych katalonskich menadzerow. Maja byc ulegliwi i pomoc PSG nie placic podatku :/ a czy PSG bylo mile i ulegle jesli chodzi o transfer Verratiego. Widac jak nasi miekna. Postawic sprawe jasno. Albo 222 melony albo 100 pare melonow i Verratti. Koniec dyskusji. Zadnych klauzul itp

0

Zważ na to że to ta sama firma ich sponsoruje. Emirates. I może być jakaś podmianka za jakiś czas. Typu Cristiano za Neymara za 0 Euro :D

0

A skad wiesz ze nie chca sie go pozbyc ? Mowili ze na 200% nie na sprzedaz, ze na pewno zostaje. A teraz sciagaja z nim reklamy i pisza ze pozwalaja mu nie trenowac mimo tego ze oficjlanie nawet 1 euro nie powachali. Obie strony maja swoje stanowiska. Z wieznia zaden pilkarz i skoro Neymar idzie za pieniedzmy, napewno nie bedzie chcial zostac w Barcelonie, co gra na niekorzysc naszego klubu.

0

Do mediów podadzą, że 222 miliony zostały zapłacone, a ile naprawdę zostanie tego się nie dowiemy. Bo na bank obie strony będą kombinować.

0

Dzieki za info. Ja tak z przymrozeniem oka napisalem to. Patrzac bo wiekszosci transferow ktore Barca przeprowadzila :)

0

Znajac naszych asow biznesu z zarzadu pewnie Neymara oddadza za darmo, bedzie mogl grac przeciwko nam i jeszcze doplacimy im 5 milionow za kazde 10 meczy w Ligue 1 przez nastepne 5 lat haha :) tylko by pokazac ze Barcelona to dobry klub nie robi zle pilkarzom :)

0

Szkoda ze mieknie. Juz sie cieszylem ze potwierdzi transfer

1

Jak dla mnie to powinno byc tak ze skoro Neymar nie wywiazuje sie z umowy to nie bedzie premii dla ojca

0

Co tu.do negocjacji. Albo daja te 222 melony albo Verratiego i jakies 140-150 melonow. Nic poza tym. Jak bedzie inaczej.to.smialo mozna stwierdzic ze zarzad juz jest ponizej dna...

1

Najpierw mowia ze zostaje teraz ze szanuja.kazda decyzje. Znaczy sie ze odchodzi.

0

No oki. Tego nie neguję, ale pojechali się ogrywać z teoretycznie tylko jednym zakupem. Bo Munira i Deufleu nie liczę, bo nie wiem czy oni w ogóle będą się liczyć w sezonie.

0

Ja nie wiem co ten zarzad robi. Zaraz nastepny sezon a my mamy prawie ten sam.sklad. Semedo, Deufleu czy Munir maja polepszyc nasza jakosc ? Znowu sezon bez niczego. Neymar chce odejsc to powiedziec mu papa i przytulic kaske. A nie on teraz jest na presezonie. Juz wszyscy gracze powinni.dawno byc kupieni by mogli sie ogrywac

0

Wydaje mi sie ze ta klauzula specjalnie jest na takim poziomie. By mozna byloby go sprzedac. Ale jak go sprzedamy i za ta kase nie kupimy sobie dwoch mega dobrych grajkow tylko zarzad wezmie sobie to kieszeni to socios powinni zrobic im z pup jesien sredniowiecza....

0

Jesli to gra kolejnego pilkarza o nastepna niebotyczna podywzke to ja mowie takiemu papa. Kasa sie przyda. Za nia 3 dobrych pilkarzy wyciagniemy.

0

A szkoda. Przydaloby sie troche hajsiwa na transfery

0

Musieli bardzo się starać być gorszym od Douglasa :D Verma i Munir coś tam grają jeszcze, ale chyba z nimi nie wiążą przyszłości ...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

I czar prysł o naszym trenerze jak to on stawia na młodych....

0

No to mamy Verratiego :D

2

Udany motor. Sam silnik bardzo dobry. Róźne koncerny dawały różne elementy osprzętu. Ale blok jest bardzo dobry. Ten sam jeździ w PSA i Fordach np.

0

Coś tam Bartomeu zachachmęci. Nie pierwszy i nie ostatni raz :) coś przeleje tam, tutaj jakaś premia, coś jakiejś fikcyjnej spółce, procent dla Messiego i wpłata na cele emiratów. A za 2 lata prokurator Madrytu rozpocznie dochodzenie :D

0

Niech krzyczą 70 melonów i przyjmą paru imigrantów. Oni i tak później uciekną do Francji czy Anglii :)

0

Ciekawe na kogo Lega trafi

4

Nie ma to tamto, Denis walczy o sklad w Barcy :)

3

Musimy sie zjednoczyc i poprosic CRa by zostal w realu :) takie pieniadze za ewentualna sprzedaz w rekach pereza to niebezpieczenstwo na rynku...

0

Ukraść może nie, bo dobrze ma pomoc obstawioną. Ale na pewno będzie chciał podbić cenę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?