0

Zczym do ludzi ? Real w takiej ekipie i jeszcze bez cr to pierwsze 12 pkt na bank mają

1

Celta gra przynajmniej do przodu ;) malo podan do tylu

4

A Zubi gdzies siedzi i sie smieje popijajac Caipirinhe :)

0

Gadac se moze, do niczego to nie musi prowadzic

0

Zawodnik musi pytac o zgode czy moze z innym klubem negocjowac. To jest jawne

23

Wiecie co najgorsze ? Że te zamachy już to prawie normalka. Zauwazcie ze jest duzo ciszej o tym zamachu niz o zamachach z przed roku np.

0

Dokłądnie, Stany bardzo mocno winne przez "uwalnianie" tych arabskich krajów. Dodatkowo kraje europejskie tez winne ze z taka checia przyjmuja ich i otaczaja tak ochoronna banka. Zle nie mozesz powiedziec bo kara i wiezienie

8

Strzał bardzo ładny, ale spokojnie wczorajszy strzał do wyjęcia był. A Ter Stegen to muchę chyba tylko jakąś odganiał

0

Pique, podawałby ręczniki Ramosowi :D

2

Pod warunkiem, że wezmą jakąś drużynę 4 ligi Mongolskiej

2

Mega kaszana :)

1

A Ter Stegen'a też↓ można sprzedać czy wybaczamy mu dwumecz ?

1

Współczuję mu prezentacji w takiej atmosferze

0

Pytanie, czy po tym co Barca zaprezentowała piłkarze pokroju Coutinho czy Dembele będą chcieli wchodzić na tonący okręt ? Będzie na nich ogromna presja i czy oni takową chcą. U siebie mają spokój a jedyne o co nie powalczą to Liga Mistrzów raczej, ale w wypadku Barcy na dzień dzisiejszy jest to samo. Zostaną nam sami średnicy dla których skok do Barcy to ogromny awans .....

0

Chyba trzeba przygotować się na dominację Realu w Lidze tak jak my dominowaliśmy przez jakiś czas ... chyba że jakaś rewolucja nastąpi to będziemy mogli nawiązać walkę

1

Wziął sobie premię za przeprowadzenie najdroższego transferu :)

0

Ktoś kiedyś się pytał co czuli kibice Białych po porażce 5:0. Chyba to co my dziś, pełna deklasacja ...

0

Szacunek za takie podejście :) mi czasem bardzo ciężko wychodzi oglądanie takiego łomotu

0

Wg. mnie Maldini powinien wrócic z emerytury. Kupimy go z domu starców za 50 milionów :D

0

Trzeba także trzeźwo patrzeć jako kibic :)

0

Dziś nie będzie żadnych info. Co najwyżej jutro by zakryć porażkę naszej drużyny ...

0

3:1 dla Realu. Niestety wg. mnie Barca się nie podniesie, kiepsko to wygląda.

0

Oficjalki nie mam, ale jak to bywa pewnie kwestia godzin ;)

0

Przecież to jakaś banda okrada chate i auto :)

0

Już nawet zostałzakupiony za 15 melonów :)

3

Piszę awansem by kiedyś przypomnieć. Paulinho super transfer, dzięki zarządzie żeś go kupił :)

0

Niestety jak na razie jesteśmy gorsi i jak dalej zarząd będzie rozbierać Barcę to długo nie posmakujemy pucharów ... może chociaż Ligi Europy :)

0

Messi odchodzacy za darmo do innego klubu.... lol, to bylby widok..

0

No to reklamy juz tam wchodza. Jak beda to dobre sumy to pewnie inne druzyny tez za tym pojda

1

Ech czytanie ze zrozumieniem sie klania. Oraz chec jakiejs bez sensownej wrzuty. Idz sobie powrzucac do kosza np. bo takie gadki to niski poziom

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?