Tomason
Dołączył/a: marzec 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zczym do ludzi ? Real w takiej ekipie i jeszcze bez cr to pierwsze 12 pkt na bank mają
1
Celta gra przynajmniej do przodu ;) malo podan do tylu
4
A Zubi gdzies siedzi i sie smieje popijajac Caipirinhe :)
0
Gadac se moze, do niczego to nie musi prowadzic
0
Zawodnik musi pytac o zgode czy moze z innym klubem negocjowac. To jest jawne
23
Wiecie co najgorsze ? Że te zamachy już to prawie normalka. Zauwazcie ze jest duzo ciszej o tym zamachu niz o zamachach z przed roku np.
0
Dokłądnie, Stany bardzo mocno winne przez "uwalnianie" tych arabskich krajów. Dodatkowo kraje europejskie tez winne ze z taka checia przyjmuja ich i otaczaja tak ochoronna banka. Zle nie mozesz powiedziec bo kara i wiezienie
8
Strzał bardzo ładny, ale spokojnie wczorajszy strzał do wyjęcia był. A Ter Stegen to muchę chyba tylko jakąś odganiał
0
Pique, podawałby ręczniki Ramosowi :D
2
Pod warunkiem, że wezmą jakąś drużynę 4 ligi Mongolskiej
2
Mega kaszana :)
1
A Ter Stegen'a też↓ można sprzedać czy wybaczamy mu dwumecz ?
1
Współczuję mu prezentacji w takiej atmosferze
0
Pytanie, czy po tym co Barca zaprezentowała piłkarze pokroju Coutinho czy Dembele będą chcieli wchodzić na tonący okręt ? Będzie na nich ogromna presja i czy oni takową chcą. U siebie mają spokój a jedyne o co nie powalczą to Liga Mistrzów raczej, ale w wypadku Barcy na dzień dzisiejszy jest to samo. Zostaną nam sami średnicy dla których skok do Barcy to ogromny awans .....
0
Chyba trzeba przygotować się na dominację Realu w Lidze tak jak my dominowaliśmy przez jakiś czas ... chyba że jakaś rewolucja nastąpi to będziemy mogli nawiązać walkę
1
Wziął sobie premię za przeprowadzenie najdroższego transferu :)
0
Ktoś kiedyś się pytał co czuli kibice Białych po porażce 5:0. Chyba to co my dziś, pełna deklasacja ...
0
Szacunek za takie podejście :) mi czasem bardzo ciężko wychodzi oglądanie takiego łomotu
0
Wg. mnie Maldini powinien wrócic z emerytury. Kupimy go z domu starców za 50 milionów :D
0
Trzeba także trzeźwo patrzeć jako kibic :)
0
Dziś nie będzie żadnych info. Co najwyżej jutro by zakryć porażkę naszej drużyny ...
0
3:1 dla Realu. Niestety wg. mnie Barca się nie podniesie, kiepsko to wygląda.
0
Oficjalki nie mam, ale jak to bywa pewnie kwestia godzin ;)
0
Przecież to jakaś banda okrada chate i auto :)
0
Już nawet zostałzakupiony za 15 melonów :)
3
Piszę awansem by kiedyś przypomnieć. Paulinho super transfer, dzięki zarządzie żeś go kupił :)
0
Niestety jak na razie jesteśmy gorsi i jak dalej zarząd będzie rozbierać Barcę to długo nie posmakujemy pucharów ... może chociaż Ligi Europy :)
0
Messi odchodzacy za darmo do innego klubu.... lol, to bylby widok..
0
No to reklamy juz tam wchodza. Jak beda to dobre sumy to pewnie inne druzyny tez za tym pojda
1
Ech czytanie ze zrozumieniem sie klania. Oraz chec jakiejs bez sensownej wrzuty. Idz sobie powrzucac do kosza np. bo takie gadki to niski poziom