Tomason
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mysle ze jednak Dembele wejdzie w podstawowym.
0
Może i było ale napisze ktos jak tam Marlon w Nice sobie radzil przeciwko Monaco ?
0
175 mln w zmiennych :D ??
0
Współczucia. A co jest powodem postoju ?
0
To byłaby nie zła strategia :) sfingować ich kontuzje. W czasie sezonu napewno Pique czy Umtiti beda miec jakies problemy i wtedy sciagnac jakiegos srodkowego :D
1
I dobrze, niech jadą na ten zarząd. Mam nadzieję, że wypłyną jeszcze jakieś brudy i socios przejrzą na oczy
1
Liverpool to sredniak. Z Cou czy bez niego i tak osiagna to samo. Moze do ligi europy wejda. Sam Cou nie zdziala tam za duzo
0
Nie sprzedadzą go będę kibicował każdej drużynie ktora bedzie grac przeciwko nim, nawet realowi
1
Clippersi stracili Craworda i Paula ?? A pozyskali chociaż kogoś znaczącego, bo jak nie to playoff bye bye. George w Thunder, mogą byćgroźni teraz
0
Jakies ciekawe transfery w NBA oprocz Irvinga i Howarda ?
1
A może Coutinho mówił do Pauli : "Super, że Cię kupili do Barcy, w końcu będę miał do kogo podawać, chlip"
20
Wojna rozpoczęła się od zbombardowania Wielunia. 7 minut później zaatakował pancernik
0
Obiecali nam jednego, moze nawet dwoch
0
Poniekąd pozbyliśmy się też trochę pensji w ten sposób. Jakby nikt nie chciał Ardy to gdzieś go wypożyczyć by mogli
0
Niech zbierze doświadczenie i zastąpi Pique
3
Każdy się boi bana :)
0
Na sprzedaż, ale w ostatniej chwili podmienią go na Arde Turana :)
1
W ogóle to były opinie, że to biali zrobili by chronić turystykę
0
Ostatnio Pique nie bryluje, ale nie ma zmiennika dla niego. Ustawienie dobre wg. mnie
0
Zadałem wczoraj to samo pytanie i pare osób odpowiedziało mi, że 10 mln netto, więc dosyć dużo wg. gdzie np. taki Busi zarabia chyba 7-8. No ale zazwyczaj więcej dostaje sie jako nowy pracownik :P
0
Arde sprzedac a Gomesa bym wypozyczyl. Kurcze jakos tak czuje.ze.potrzeba alternatywy dla nas na za rok. Iniesta sie starzeje, Rakitic nie ogarnia. A za rok moze Gomes jak dostanie.regularniejsza gre to odzyska pewnosc siebie.
3
To jako imigrant w reichu wiecej by dostal ...
0
A jaką on pensję dostał ?
1
Real ma pake mocna. Watpie by jeszcze kogos sciagneli. Chociaz przydalby sie zmiennik dla Benzyny, ale dla nas to dobrze :P
1
To LeBron chce sciagnac Coutinho do siebie w zastepstwo IT :D juz wiadomo po co sie wtracal w negocjacje :D
0
Forge of Empires
1
Zagrali naprawdę dobrze, piłka bardzo fajnie chodziła i było widać pomysł. Nie to co u nas. Poza tym my graliśmy z ogórami, ledwo 2:0 wygraliśmy. Nie ma co sie cieszyc jeszcze
2
Mam takie wrażenie, że każdy piłkarz co przemawia, czyta z jakiejś wcześniej przygotowanej kartki :)
0
LeBron wlascicielem akcji Liverpoolu i chce go oslabic ? Przeciez on tylko na tym straci. Nie kumam..
0
Zenujacy Pique :/