1

Mysle ze jednak Dembele wejdzie w podstawowym.

0

Może i było ale napisze ktos jak tam Marlon w Nice sobie radzil przeciwko Monaco ?

0

175 mln w zmiennych :D ??

0

Współczucia. A co jest powodem postoju ?

0

To byłaby nie zła strategia :) sfingować ich kontuzje. W czasie sezonu napewno Pique czy Umtiti beda miec jakies problemy i wtedy sciagnac jakiegos srodkowego :D

1

I dobrze, niech jadą na ten zarząd. Mam nadzieję, że wypłyną jeszcze jakieś brudy i socios przejrzą na oczy

1

Liverpool to sredniak. Z Cou czy bez niego i tak osiagna to samo. Moze do ligi europy wejda. Sam Cou nie zdziala tam za duzo

0

Nie sprzedadzą go będę kibicował każdej drużynie ktora bedzie grac przeciwko nim, nawet realowi

1

Clippersi stracili Craworda i Paula ?? A pozyskali chociaż kogoś znaczącego, bo jak nie to playoff bye bye. George w Thunder, mogą byćgroźni teraz

0

Jakies ciekawe transfery w NBA oprocz Irvinga i Howarda ?

1

A może Coutinho mówił do Pauli : "Super, że Cię kupili do Barcy, w końcu będę miał do kogo podawać, chlip"

20

Wojna rozpoczęła się od zbombardowania Wielunia. 7 minut później zaatakował pancernik

0

Obiecali nam jednego, moze nawet dwoch

0

Poniekąd pozbyliśmy się też trochę pensji w ten sposób. Jakby nikt nie chciał Ardy to gdzieś go wypożyczyć by mogli

0

Niech zbierze doświadczenie i zastąpi Pique

3

Każdy się boi bana :)

0

Na sprzedaż, ale w ostatniej chwili podmienią go na Arde Turana :)

1

W ogóle to były opinie, że to biali zrobili by chronić turystykę

0

Ostatnio Pique nie bryluje, ale nie ma zmiennika dla niego. Ustawienie dobre wg. mnie

0

Zadałem wczoraj to samo pytanie i pare osób odpowiedziało mi, że 10 mln netto, więc dosyć dużo wg. gdzie np. taki Busi zarabia chyba 7-8. No ale zazwyczaj więcej dostaje sie jako nowy pracownik :P

0

Arde sprzedac a Gomesa bym wypozyczyl. Kurcze jakos tak czuje.ze.potrzeba alternatywy dla nas na za rok. Iniesta sie starzeje, Rakitic nie ogarnia. A za rok moze Gomes jak dostanie.regularniejsza gre to odzyska pewnosc siebie.

3

To jako imigrant w reichu wiecej by dostal ...

0

A jaką on pensję dostał ?

1

Real ma pake mocna. Watpie by jeszcze kogos sciagneli. Chociaz przydalby sie zmiennik dla Benzyny, ale dla nas to dobrze :P

1

To LeBron chce sciagnac Coutinho do siebie w zastepstwo IT :D juz wiadomo po co sie wtracal w negocjacje :D

0

Forge of Empires

1

Zagrali naprawdę dobrze, piłka bardzo fajnie chodziła i było widać pomysł. Nie to co u nas. Poza tym my graliśmy z ogórami, ledwo 2:0 wygraliśmy. Nie ma co sie cieszyc jeszcze

2

Mam takie wrażenie, że każdy piłkarz co przemawia, czyta z jakiejś wcześniej przygotowanej kartki :)

0

LeBron wlascicielem akcji Liverpoolu i chce go oslabic ? Przeciez on tylko na tym straci. Nie kumam..

0

Zenujacy Pique :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?