La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 942 Culés

51

Cadena SER informuje, że w Cambrils policja zatrzymała grupę terrorystów noszących pasy z materiałami wybuchowymi
Nie zatrzymała - zastrzeliła.

@J_Krecidlo

2

@ToshyFCB Czuję, że na dniach oberwie się niejednemu Muzułmaninowi. Trudno, są sami sobie winni.

2

@ToshyFCB Podobno w Cambrils zastrzelono 4 terrorystów i 1 został ranny. Wszyscy posiadali na sobie pasy z materiałami wybuchowymi.
@j17jrr

1

@LuisSalvano Tak naprawde to winne sa stany i rotschildowie.

Jasne mozna sie smiac z teori spiskowych ale wystarczy troche o rotschildach poczytac zeby zmienic zdanie.

No i po kazdym nieudanym bombardowaniu rodzi sie kolejny terorysta ktory jest gotow oddac zycie za zabita rodzine i przyjaciol.

Przyczyna i skutek.

0

@Hasszz Dokłądnie, Stany bardzo mocno winne przez "uwalnianie" tych arabskich krajów. Dodatkowo kraje europejskie tez winne ze z taka checia przyjmuja ich i otaczaja tak ochoronna banka. Zle nie mozesz powiedziec bo kara i wiezienie

« Powrót do wszystkich komentarzy