0

Ja pierdziele, 70 minuta a Ci już pokładają się po murawie. Żenujący są ..

0

Szybko się już kładą na czas ... widać że się nas boją :D

0

No jak on takiej patelni nie strzela to co my tu robimy ...

0

No dobra, niech chociaż Suarez ugryzie, jakaś akcja w szeregach Barce przynajmniej :D

5

Na wyjazdach t o bardziej nam się opyla już dawać walkowery :D mniej do odrabiania :D A ile oszczędności na hotelach i piłkarze z rodzinami czas spędzą :D

0

Jeszcze jeden i jeszcze raz :D

0

Buffon mówił co innego, ale napewno po meczach z Malaga czy Deportivo stwierdzają, że nie jesteśmy mega silną drużyną. Mecz z PSG tylko podkreślił naszą nierówność formy. Więc zapewne wyjdą z nastawieniem, że można pyknąć nas co może być dla nas plusem.

0

Już nawet na oficjalnej stronie Barcy na FB piszą szlaczkami :/ gdzie ten świat zmierza ...

0

Takie tam gadanie. Narazie Barca nie udowadnia ze jest najsilniejszą drużyną. Gra baaardzo nierówno...

0

A jak hehe :) planowanie długoterminowe :D

0

Gramy bardzo nierówno. Jak dołek nastąpi na Juve to papa LM. W LL przegrywamy z ogórkami i potrafimy wygrać z mocarzami, więc też mega nieregularność. Więc jak nie wygramy nic w tych dwóch rozgrywkach to przegrajmy też Puchar Króla. Przynajmniej nie będzie trzeba premii piłkarzom wypłacać, a pieniądze pójdą na lepszych piłkarzy :D

1

No to jeszcze przegrajmy Puchar Króla i nie bedzie trzeba placic zadnych premii :D turnee po US & A tez przyniesie troszke kasiorki. Sprzedamy pare zawodnikow i bedzie pokazna sumka na transfery :D

4

Niech im uwala pensje o polowe. To może jakas motywacje znajda :/ i niech ta kase na sedziow przeznacza bo widać ze za mało im płacimy :/

1

Barcelona nie ma nic do stracenia. Powinni napisac oficjalna skarge na tego sędziego za caloksztalt.Co ten baran wyczynia to już zenada. Jeśli zarząd z tym nic nie zrobi to sa kompletnymi debilami. W ogole nie lacza się w walce z piłkarzami :/

0

Takich wolnych tak się nie kopie. Wszyscy byli w murze to jak on chciał przebic się przez niego :/

1

Dziwie się ze tego gila jeszcze nikt nie sprawdzil. Na bank bierze kase

0

Nic szczególnego nie widziałem. Takie same aktorstwo Malagi jak Umtitiego w jednej akcji. Sedzia po prostu jest przeciwko i tyle.

0

Mogl karnego gwizdnąć przecież. I tak wiadomo ze wspiera białych wiec co za roznica :/

1

Powiedz co niby zrobil. Bo ja widziałem tylko jak się zawinal na przecwiniku. Zwykla walka o pilke. Gdybys mecz ogladal to bys widział ze Malaga dużo gorsze wjazdy robila a nawet zoltej nie było ...

0

Druga zolta

0

Naprawde, niech jakiś ogarnięty haker dojdzie do jego kont by sprawdzić czy nie ma dziwnych przelewow. Naprawde nalegam.

2

Naprawdę jestem ciekaw co takiego zrobił by dostać zoltko, a Malaga jakos nie dostawala :/ zwykle wejście nie na kartke :/

0

Przegrywać z takimi ogórami :/ tak, 15 drużyna to ogóry :/ ponad połowa mniej punktów. Żenada ...

2

Brawo dla kupionego sędziego :/

1

Lot szybowcem dla młodego :)

0

Feyenord jak się roztrzelał :D

0

Chcial zablyszczec w mediach :)

0

Taki pytanko, koszulki dopiero po 10 kwietnia będą przekazane do produkcji ? Dobrze zrozumiałem. Czy jeszcze proces produkcji i wysyłanie czyli pewnie w tym miesiącu jeszcze ich nie będzie ?

0

Swoją drogą dziwne, że Krisztiano sie nie wykartkowal na Leganes. Troche pompa by byla jakby dosdal zoltko teraz i by nie gral z Atletico :)

0

Robienie z tego afery w mediach jest tylko po to by mieć więcej odsłonieć. Nic wielkiego nie powiedział.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?