0

Prawdziwe i życiowe poglądy. Prostakiem ty jesteś używając takich zwrotów

0

No to następny sezon mamy pograne :/ będziemy mieć poprawnie politycznego lewicowego trenera, czyli w sumie jak dziesiejsza smierdzaca europa zachodnia

17

To zaraz komitet sedziowski zaskarzy go bo powiedzial ze ktos powiedzial prawde :)

0

Na bank najpierw powiedział zawodnikom. Nie mówiłby tak nagle. To tylko tak brzmi w mediach by więcej wyświetleń było ...

0

Ok, dzięki za info

0

Sorka, za za co dostał Bale w jednym momencie żółtą i czerwoną ? Tak przynajmniej z livescore wynika

0

Sprytnie go nabił :D

0

Ciekawe co to są te problemy metaboliczne. Trzustka ?

1

Ech ten Busquets. Niech on siada na ławę i troche przemyśli tam. Na dzień dzisiejszy każdy będzie grać na jego pozycji lepiej. Kompletnie bez formy chłopak. Trzeba dać mu się naładować

3

Nowy ruch w sztuce :D Ofsajdionizm

1

Ja tego nie kumam. Skoro ktoś źle pracuje to powininen zostać zawieszony lub zwolniony. A Ci tak zwani sędziowie popełniają mnóstwo jawnym i dużych błędów a dalej pracują :/ idealna robota. Robisz lipe, ale dalej robisz :D

0

Bez kitu, to jest bzdura a nie spalony. Szkoda, że nie pokazali w drugą stronę jak Ramos było o całe ciało na spalonym a tego sędzia nadal nie widział ....

0

Chciałbym znać podstawę prawną tego doniesienia. On nikogo nie oskarża osobiście, a jedynie analizuje i komentuje sprawe. Czyli np. odrazu wszystkich dziennikarzy i paru sędziów też zgłosić, bo oni też oceniają i komentują wydarzenia boiskowe :) do bezużytecznych mózgów sędziów w La Liga ---- cały świat zgłoście do komitetu !

0

Tylko nie on .... już można w sumie pisać gotowca przez tego gluta i po meczu tylko wrzucić, bo u niego niektóre błędy to pewniaki.

0

Najlepsze w tym było to, że Ci co czytali sami byli zdziwieni, że widzą tam ten musical :)

0

No to teraz będą wrzutki i pioruny na CR spadać :)

0

Madryt to chyba jednak jedno wielkie zoo. Co widzę stworzenia stamtąd to zwierzęta ...

0

I znowu sędziowie nam pomagają :/

0

Ten uśmiech mnie w tym momencie chyba bardziej irytuje niż cieszynka cr11

0

Gorilla Glass, typ szkła na wyświetlaczach smartfonów

2

Ha... mówiłem, że są jednak jakieś kruczki. Nigdy on do nas nie przyjdzie

0

Tylko nie zagłaszcz Gorilli :P

6

Starsi grają, nie bój żaby :D

2

Perez w życiu go nie sprzeda nam, chyba ze cena dla Barcy bedzie 100 melonów a dla reszty 50, a dla Espanyolu 10 :D

0

Myślę, że celują w swój ulubiony wynik, czyli 1:0 :)

0

Chyba na pełen przetop :)

0

Zwycięstwo na podniesienie morale by sie przydalo. Lucho zgarnie laury i do nastepnego bezbarwnego meczu :D

5

Ja mam nadzieję, że po dzisiejszym meczu Enrycze poda się do dymisji ...

0

Rewanżu z PSG to chyba ja jednak nie chcę oglądać. Moja pompka tego nie wtrzyma :(

2

Oni mają chyba zakaz strzelania z dystansu :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?