Tomason
Dołączył/a: marzec 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Prawdziwe i życiowe poglądy. Prostakiem ty jesteś używając takich zwrotów
0
No to następny sezon mamy pograne :/ będziemy mieć poprawnie politycznego lewicowego trenera, czyli w sumie jak dziesiejsza smierdzaca europa zachodnia
17
To zaraz komitet sedziowski zaskarzy go bo powiedzial ze ktos powiedzial prawde :)
0
Na bank najpierw powiedział zawodnikom. Nie mówiłby tak nagle. To tylko tak brzmi w mediach by więcej wyświetleń było ...
0
Ok, dzięki za info
0
Sorka, za za co dostał Bale w jednym momencie żółtą i czerwoną ? Tak przynajmniej z livescore wynika
0
Sprytnie go nabił :D
0
Ciekawe co to są te problemy metaboliczne. Trzustka ?
1
Ech ten Busquets. Niech on siada na ławę i troche przemyśli tam. Na dzień dzisiejszy każdy będzie grać na jego pozycji lepiej. Kompletnie bez formy chłopak. Trzeba dać mu się naładować
3
Nowy ruch w sztuce :D Ofsajdionizm
1
Ja tego nie kumam. Skoro ktoś źle pracuje to powininen zostać zawieszony lub zwolniony. A Ci tak zwani sędziowie popełniają mnóstwo jawnym i dużych błędów a dalej pracują :/ idealna robota. Robisz lipe, ale dalej robisz :D
0
Bez kitu, to jest bzdura a nie spalony. Szkoda, że nie pokazali w drugą stronę jak Ramos było o całe ciało na spalonym a tego sędzia nadal nie widział ....
0
Chciałbym znać podstawę prawną tego doniesienia. On nikogo nie oskarża osobiście, a jedynie analizuje i komentuje sprawe. Czyli np. odrazu wszystkich dziennikarzy i paru sędziów też zgłosić, bo oni też oceniają i komentują wydarzenia boiskowe :) do bezużytecznych mózgów sędziów w La Liga ---- cały świat zgłoście do komitetu !
0
Tylko nie on .... już można w sumie pisać gotowca przez tego gluta i po meczu tylko wrzucić, bo u niego niektóre błędy to pewniaki.
0
Najlepsze w tym było to, że Ci co czytali sami byli zdziwieni, że widzą tam ten musical :)
0
No to teraz będą wrzutki i pioruny na CR spadać :)
0
Madryt to chyba jednak jedno wielkie zoo. Co widzę stworzenia stamtąd to zwierzęta ...
0
I znowu sędziowie nam pomagają :/
0
Ten uśmiech mnie w tym momencie chyba bardziej irytuje niż cieszynka cr11
0
Gorilla Glass, typ szkła na wyświetlaczach smartfonów
2
Ha... mówiłem, że są jednak jakieś kruczki. Nigdy on do nas nie przyjdzie
0
Tylko nie zagłaszcz Gorilli :P
6
Starsi grają, nie bój żaby :D
2
Perez w życiu go nie sprzeda nam, chyba ze cena dla Barcy bedzie 100 melonów a dla reszty 50, a dla Espanyolu 10 :D
0
Myślę, że celują w swój ulubiony wynik, czyli 1:0 :)
0
Chyba na pełen przetop :)
0
Zwycięstwo na podniesienie morale by sie przydalo. Lucho zgarnie laury i do nastepnego bezbarwnego meczu :D
5
Ja mam nadzieję, że po dzisiejszym meczu Enrycze poda się do dymisji ...
0
Rewanżu z PSG to chyba ja jednak nie chcę oglądać. Moja pompka tego nie wtrzyma :(
2
Oni mają chyba zakaz strzelania z dystansu :/