6

Sędzia ostatnią decyzją w polu karnym podkreślił wszystkich sędziów La Liga. "Sędziowanie na ślepo, ja nic nie widzę"

1

I Pique patrzył się czy piłkarz będzie lądować telemarkiem ...

0

Dzięki Enrike, idź już sobie kłamco !

0

Ale nawet ty wpadłeś w ten kanał ;)

1

Enrycze na pewno będzie cchiał zaskoczyć. Obstawiam takie coś :)
Messi
Gomez Luis Umtiti
Ney Piket Vidal Stegen
Arda Rakieta Mathieu

1

Prokofiew dobrze pisze :) ale jakbym był kibicem Realu to najbardziej bym się czieszył z Trofeo Pichichi :D:D:D

0

Ale trzeba przyznać, że Real walczył

1

Zbyt poprawny politycznie. Niech idzie do klubu do Niemiec lub Szwecji. Tam się będzie czuł jak w domu.

0

Ale bądź co bądź to dziś Kiko gra bardzo dobrze

0

Tyle setek mieli to już trzeba było :D

0

Zabrakło miejsca dla siedzących

0

A podepnij słuchawki ? Może to błąd kabla albo samych głośników a nie odrazu kompa ?

8

A po imprezie składka na taxe i do domu :D

1

Po takim czasie trener ma już swoich ulubieńców, ma taktyki które rzadko chce zmieniać. Uważam, że też byłby to dobry pomysł zastąpić go kimś świeżym. Na pewno nie będzie gorzej. Zmiana to zawsze jakiś impuls dla pewnych graczy by sięwykazać. Bo stary trener to już ma swoje przekonania. Przed nowym trzeba się popisać. Piszę bardziej o tych co nie są pewni swych pozycji. Gracze jak MSN nikomu nic nie muszą udowadniać bo każdy zna ich miejsce w klubie ... są mega dobrzy ale szkoda, że nie mają konkurencji ..

0

A jak wygląda Real Celta ??

1

Maszcze na destrukcji. Gomesa mimo wszystko cały czas bym ogrywał, dawał szanse.

1

Może ten argument do mnie nie przemawia, ale tez jestem zdania ze bylo to zaplanowane

0

A co tam z Broncos sie dzieje ? Czesto do finalu ostatnio dochodzili

1

Wow Aleix wchodzi....

1

No to jak nie jeden Suarez to drugi trafi :D

2

Fałszywy ten Enrycze .... gada, że mylił się co do Vidala a w składzie znowu go niema :/ Fałszywy ...

0

Jak Enrycze dzis nie wystawi w wyjsciowym Vidala to bede chwalic Pis przez czas trwania meczu ....

1

Ach ta wolność słowa w zachodnich krajach ... może niech jeszcze komisja wenecka to rozpatrzy ?

0

Chodzi o to, że specjalnie wybij sobie piłkę i wbiegł w ręce bramkarza. To już słabe jest. Tą piłkę na tyle mocno wykopał, że i tak by do niej nie zdążył. Jakby może leciutko ją trącił to może, ale to i tak był ruch "od bramki" a nie "do bramki". To było szukanie tego karnego, ale nie na żółtą. Jak Ney dotał żółtą to CR powinien dostawać czerwoną zawsze.

1

Już prędzej na Suarezie. Neymar tylko i wyłącznie tego szukał i nawet jakby go bramkarz nie zatrzymał to i tak by nie zdążył do piłki. Do akurat żenujące ze strony Neya było. Także jak już miał gwizdnąć to na Suarezie, ale też to było wątpliwe

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Oda do doskonałości :)

1

To była ta akcja po wolnym ? Jak tak to i tak czysto piłki nie przyjął i nie wiadomo jakby się dalej potoczyło, ale fakt, wiel-błąd...

0

Messi nie ładnie dziś. Niską notę powinien dostać, bo zachowanie na boisku też ma znaczenie

0

Dziś Neymar i Busi mega irytujący. Messi swoimi jakimiś ciągłymi fochami też. Jakieś muchy w nosie mają. Może ten konflikt z trenerem coś jest ..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?