Tomason
Dołączył/a: marzec 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Widać, że dawno nie oglądałeś żadnego meczu więc zatem się nie wypowiadaj w kwestii zachowania Neymara na boisku, ok ?? Tyle opanowania ile on w sobie ma po tym jak go kopią po nogach to ma tylko może Messi. Chociaż i on się zepnie czasem do kogoś. Rakiticia nie widziałem w żadnej kłótni w sumie. Jak już chcesz kogoś pokładającego się z Barcy obrazić to Suarez za bardzo przesadza i Busi. Chociaż ten drugi troszkę się opanował. Suarez niech uczy się opanowania od Messiego i Neymara.
0
Jeśli są jakieś nieprawidłowości to ich nie popieram. Każdy jest równo wobec prawa. Ale jak oni chcą kłócić się o jakieś kilkadziesiąt tysięcy euro to sorry. Piłkarze im dostarczają miliony euro miesięcznie. W końcu się wkurzą i pójda tam gdzie na ich pieniądzy nie będzie czekać sztab wampirów ... a system podatkowy będzie bardziej przejrzysty. Bo z tego co widzę to podatki są tam bardziej skomplikowane niż sieć pająka
0
Aha, to zobaczymy gdzie będzie ta Celta pod koniec sezonu ...
0
Czytaj ze zrozumieniem. I jeszcze lubią Twój komentarz... ech ... nic nie pisałem o podkładaniu, tylko o bólu przy przegrywaniu z takimi drużynami. Mało obiektywni z rana ludzie są, bo lubią komentarze bez sensowne ...
0
6 miejsce, co to jest, proszę Cię. Nikt tego nie pamięta, więc są paziami. Jak dojdą to jakiś ćwierćfinałów, półfinałów, coś osiągną, to zmienię zdanie. I nie zlekceważył ich. Większość z nas widziała Ardę i Rafihnie w pierwszym więc taki sam skład pewnie i większość by dała. 2 bramki to były prezenty, nic wypracowanego. Owszem prezenty z czegoś się biorą, ale nie było to z jakichś wielkich możliwości Celty. Oni i tak nic nie osiągnął
1
A co mnie wkurza najbardziej ? Że później taka Celta przewali z Espanyolem, Leganes czy innym Deportivo i będzie gdzieś w środku tabeli i na tyle będzie im to zwycięstwo na farcie z Barcą. Bo podarowanie im conajmniej 2 bramek nazywam fartem. Jeszcze przegrać z drużyną, która się liczy nie jest tak źle, ale z jakimiś paziami to boli ....
0
Oby się poskarżył, że media na niego jadą :D
0
Ratunku, Niemcy mnie biją !!
2
Remontada była możliwa gdyby nie gwiazdorzenie naszego bramkarza :D
0
W następnym meczu mam nadzieje na rotacje : Ter Stegen i Busi ława !
3
Jest progres w stosunku do poprzedniego sezonu :D było 4:1 :D
2
Niema żadnych podstaw do bronienia Ter Stegena. Ława jak nic ... nawet za karę. Ciągle gra te górne piłki. Czy on niema szacunku dla naszych piłkarzy ???
0
Swoją drogą mega szacunek, że Celta tak prowadzi a i tak wychodzi z własnej połowy. 90 % drużyn już by siedziało we własnej bramce. Tutaj leży nadzieją ..
1
Ściąga Rafini, a zostawia Busquetsa. No niema ten Enrycze ewidentnie pomysłu, oj nie ma ...
1
No oby oby odpaliło tam gdzie trzeba i by nie było za późno :D
1
Jeśli to na serio ta wypowiedź to szacunek za wsparcie w trudnych chwilach dla klubu. Popieram !! Z klubem nawet w złych momentach !
1
Mam nadzieję, że Busi schodzi. Dziękuję mu za wszystko, ale to nie jego okres. Jest w dołku. W tym momencie każdy inny będzie lepszy za niego. Dwa mecze a 4 gole jego ...
0
Ja wierzę w Naszych, ale na Canal + jakaś ponoć wielka premiera Polskiego kina "Belfer" :D
1
Owszem, nie z taką grą, ale nie od dzisiaj mamy lepsza drugą połowę :) ja tam jeszcze jestem dobrej myśli :)
0
A jaki to mecz będzie jak pójdziemy na 3:4 :D takie rzeczy się zdarzają wiec dlaczego my nie możemy :D
0
No przyda mu się troszkę odpoczynek. Nie jego okres
0
Busi 3 zwalił wg. mnie. To nie była wina Mathieu. To był pech
6
Busquets potrzebuje odpoczynku. By usiadł na ławce i pomyślał czy dalej chce grać.
0
I niema żółtka :D gdzie się uczył śędziowania ten pan ... ?
0
Polecam stream od raven'a. Mi przynajmniej drhtv tnie i jest tam gorsza praca kamer wg mnie.
2
Najpierw wygrajmy dzisiejszy mecz. Niektorzy to dziela juz skore na niedzwiedziu. Ochloncie troche. Rywal sie potknal a jak ny tez sie potkniemy to beda sie smiac z nas ze tacy pewni jestesmy. Rok temu Celta rozniosla nas.
1
Jak bedzie 1:1 to z 5 minut :)
0
Neymar poza podaniem to tylko ściąga uwagę obrońców a z tego nic nie wychodzi. A mógłbym to wykorzystać prostym podaniem a nie ekwilibrystycznym
1
Ludzie, ja wychodzę z nastawienia, że Barca nie będzie zawsze wygrywać. Gracze mają prawa nie mieć dnia. I tak mamy takie szczęście, że żyjemy w takiej epoce, że jest to klub na najwyższym poziomie. Pomyślcie jak było kiedyś, gdy Barca prawie co łapała się na 4 czy 5 miejsce. Trochę wiary !!
0
Busi do zmiany dziś. Jakoś nie domaga i nie nadąża. Nie jego dzień ...