0

Za Busqetsa to nie wiem czemu się odwołują. Należała mu sięza takie szczeniackie zagranie. Ale dla Suareza to w życiu. Łokcia tam nie było, przedramie, ale to w szyje a nie w twarz jak udawał leżący materac .... poza tym siły w tym nie było bo nie było ruchu. Nawet faulu nie powinno być. Ile gorszych wejść ten sędzia przepuszczał to szkoda gadać.

0

A ciekawe czy im już wypłacili zaległe premie za poprzedni sezon, za dublet

0

Nie każdy łokieć to dłoń, ale każda dłoń to łokieć :)

0

"Hold up! Wait a minute! chicken butter, some spaghetti!"

0

Aha, to najlepiej wywalić piłkę Twoim zdaniem :/ ?

0

Busi jak ciota :/ tego nie lubię :/

4

Leż Messi leż :P

0

No to jednak podsumowywując wszystko to sędziowie nam zaszkodzili :/

0

Gdzie on tam widział żółtko to ja nie wiem. Co za zjeb ....

1

Ter Stegen to już palpitacji dostaje jak widzi Cilissena :D

0

No to sędzia liniowy ich okradł, teraz dostali prezent i go nie przyjęli :D wyrównało się :P

0

Sergiemu spadł kamień z serca, a Cholo kupa w majty :D

1

W dzisiejszym meczu to nam pomagają sędziowie, jakkolwiek słabo to brzmi :/

0

No to Roberto skreślony ...

0

Mega szkoda Wizardów. 3 sekundy i mieli mecz ... i później ten rzut zdupping LJ ... :(

0

Możesz skos górny zaminić na dolny a dołożyć wyciskanie sztagielek na łąwce prostej

0

Na powtórce tej z góry myślałem że to Messi :D

0

Mają świetna passę. I co najważniejsze pokonali Hawks jako swojego bezpośredniego rywala w dywizji i są pierwsi :) jak to utrzymają to i losowanie na playoff będzie korzystne

0

Jak kasa się będzie zgadzać to pojadą pewnie, w końcu Messiemu płacić trzeba :)

0

Prawy dolny róg Marcy, aluzja dla Ronaldo by poprawił formę ;)

9

Jaka tam technologia goal line. Skoro mają tą kamerę co pokazała tą piłkę w siatce to niech sędzia korzysta z tej kamery. Szybki kontakt z operatorem i ten mu mówi jak jest i tyle. Wszystko już jest gotowe. Na to nie trzeba żadnych licencji

0

Za taka wypowiedz to ja juz nie chce go za trenera Barcy. Powinien twardo napietnowac ten blad. To skandal. Nara Enrike, i tak jz jestes wypalony

0

Papa mistrzostwo, ogóry nas objeżdżają :/

0

Tego nie cierpię. Takie ogóry z nami mecz życia a później przegrywają z jeszcze większymi ogórami typu Osasuna i inne Granady

1

Tak wysoko ich atakują, taki wysoki pressing. To marzenie na kontry a grają kupę :/

0

Słaba gra z ogórkami :/

5

Vidal, kuj zelazo poki gorace !! Mathieu, daj z siebie wszystko. Pokaz ze jeszcze cos grasz :)

6

Sędzia ostatnią decyzją w polu karnym podkreślił wszystkich sędziów La Liga. "Sędziowanie na ślepo, ja nic nie widzę"

1

I Pique patrzył się czy piłkarz będzie lądować telemarkiem ...

0

Dzięki Enrike, idź już sobie kłamco !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?