Tomason
Dołączył/a: marzec 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Za Busqetsa to nie wiem czemu się odwołują. Należała mu sięza takie szczeniackie zagranie. Ale dla Suareza to w życiu. Łokcia tam nie było, przedramie, ale to w szyje a nie w twarz jak udawał leżący materac .... poza tym siły w tym nie było bo nie było ruchu. Nawet faulu nie powinno być. Ile gorszych wejść ten sędzia przepuszczał to szkoda gadać.
0
A ciekawe czy im już wypłacili zaległe premie za poprzedni sezon, za dublet
0
Nie każdy łokieć to dłoń, ale każda dłoń to łokieć :)
0
"Hold up! Wait a minute! chicken butter, some spaghetti!"
0
Aha, to najlepiej wywalić piłkę Twoim zdaniem :/ ?
0
Busi jak ciota :/ tego nie lubię :/
4
Leż Messi leż :P
0
No to jednak podsumowywując wszystko to sędziowie nam zaszkodzili :/
0
Gdzie on tam widział żółtko to ja nie wiem. Co za zjeb ....
1
Ter Stegen to już palpitacji dostaje jak widzi Cilissena :D
0
No to sędzia liniowy ich okradł, teraz dostali prezent i go nie przyjęli :D wyrównało się :P
0
Sergiemu spadł kamień z serca, a Cholo kupa w majty :D
1
W dzisiejszym meczu to nam pomagają sędziowie, jakkolwiek słabo to brzmi :/
0
No to Roberto skreślony ...
0
Mega szkoda Wizardów. 3 sekundy i mieli mecz ... i później ten rzut zdupping LJ ... :(
0
Możesz skos górny zaminić na dolny a dołożyć wyciskanie sztagielek na łąwce prostej
0
Na powtórce tej z góry myślałem że to Messi :D
0
Mają świetna passę. I co najważniejsze pokonali Hawks jako swojego bezpośredniego rywala w dywizji i są pierwsi :) jak to utrzymają to i losowanie na playoff będzie korzystne
0
Jak kasa się będzie zgadzać to pojadą pewnie, w końcu Messiemu płacić trzeba :)
0
Prawy dolny róg Marcy, aluzja dla Ronaldo by poprawił formę ;)
9
Jaka tam technologia goal line. Skoro mają tą kamerę co pokazała tą piłkę w siatce to niech sędzia korzysta z tej kamery. Szybki kontakt z operatorem i ten mu mówi jak jest i tyle. Wszystko już jest gotowe. Na to nie trzeba żadnych licencji
0
Za taka wypowiedz to ja juz nie chce go za trenera Barcy. Powinien twardo napietnowac ten blad. To skandal. Nara Enrike, i tak jz jestes wypalony
0
Papa mistrzostwo, ogóry nas objeżdżają :/
0
Tego nie cierpię. Takie ogóry z nami mecz życia a później przegrywają z jeszcze większymi ogórami typu Osasuna i inne Granady
1
Tak wysoko ich atakują, taki wysoki pressing. To marzenie na kontry a grają kupę :/
0
Słaba gra z ogórkami :/
5
Vidal, kuj zelazo poki gorace !! Mathieu, daj z siebie wszystko. Pokaz ze jeszcze cos grasz :)
6
Sędzia ostatnią decyzją w polu karnym podkreślił wszystkich sędziów La Liga. "Sędziowanie na ślepo, ja nic nie widzę"
1
I Pique patrzył się czy piłkarz będzie lądować telemarkiem ...
0
Dzięki Enrike, idź już sobie kłamco !