0

Oni faktycznie ich wygwizdali czy to tylko brudy pismaków ?? Bo jak faktycznie to niezła żenada ...

0

Teraz zaczyna się to czego najbardziej nie lubię w piłce. Gra na czas ... rozumiem drużynę tak grającą, ale śmiesznie to wygląda jak piłkarze kładą się przy każdej możliwej okazji na ziemie

0

Zawsze się zastanawiam czemu większość ładuje w środek bramki :D

1

Jakby ktoś wymyślił jak tu zarabiać na komentarzach o CR byłby bogaczem :D

0

A wiedz, że jeszcze czasem to słyszę ...

21

Mi tata zawsze mówił, że pioruny zimą nie walą :)

0

Jeśli nie wybiegnie z Eibar, to będzie oznaczała tylko i wyłącznie jakiś dziwny konflikt między nimi. W mediach gada, że super, że udowodnił mu że się myli, a z drugiej strony co innego. Okaże się ...

0

Ciekawe faktycznie jakby Messi sprawdzil sie w innym klubie, nie majac za kompanow takich jak Iniesta, Neymar czy podobni im. Sam sobą reprezntuje wysoki poziom, ale jakby wygladal bez pomocnikow swoich. Np. w takim PSG

2

Służby specjalne

0

To już lepiej Chinczykom za 200 melonów, lepszy deal

0

Oni może zmęczeni po wczorajszym meczu będą. Zobaczymy, trza usiąść na nich i szybko pyknąć brameczkę. By się otworzyli.

0

War Thunder, Team Fortress 2. W te grałem. W inne komercyjne sieciówki typu CS czy DOTA nie grałem więc się nie wypowiem, ale setki tysięcy ludzi grających w jednym momencie mówi raczej samo za siebie.

1

Poprzednio Cavs ledwo wygrali, ale teraz wojownicy to ich pozamiatali. Czarodzieje wczoraj wchłonęli też Trail Blazers. Umacniają się na drugiej pozycji w Southeast

1

To jest paradoks. Mamy tak ogromną wartość a ledwo możemy uciuać pare melonów na jakiś transfer :D zbyt duże pensje widać płacą w stosunku do przychodów

0

No oby. Jest pewna granica rozsądku jeśli chodzi o pensję. Messi to Messi, ale on kosztem kilku dobrych grajków to trzeba by było to przeanalizować

0

Propaganda pisowskiej tv, by dalej nakręcać ludzi przeciwko sobie. Coś mniej więcej jak puszka i parówka jak kojarzysz temat :D

0

Myślicie, że Vidal przekonał Enrycze ?? Mega ciekaw jestem kogo da na prawą z Sociedad'em ...

0

Raczej się to nie zmieni. On by się obraził i LaLiga by straciła na oglądalności. Telewizja to byznes

1

Już pewnie było pisane, że Paco to podawał raczej do Ardy :D ???

0

Wydaje mnie się że tak

0

Dawno takiej dynamiki tam nie widziałem takiej :D Za Neymara to dryblingi tylko :D

0

Hej, czy istnieje gdzieś jakaś strona z przetłumaczonymi rozmówkami Enrique. Co on tam krzycz w czasie meczu ?

1

Nikomu ani słowa, 8 części prawdy

9

Ja po 0:4 z Bilbao stwierdziłem ze wszystko jest możliwe :D

3

To aż nieprawdopodobne, że strzelił w Barcelonie Messi "tylko" 26 goli z wolnego... nawalił tyle bramek. Myślałem, że troszkę więcej tych goli wpadło :D

0

A mógł paść rażony :D

0

To ja ta tajna broń. Śliskie obrzeża boiska :D

0

Może ktoś przypomnieć. Cancelo do nas dołącza na lato ?

0

Nie jest złe, ale ustawienie nic nie zmieni jak nie będzie taktyki, pomysłu na rozgrywanie. Tego nie widzę od jakiegoś czasu w naszym zespole

0

Np. LG 27MP65HQ-P, Samsung S27E390HS, AOC I2781FH, BenQ GW2765HT, LG 27UD58-B - trochę drozszy ale IPS, iiyama G-MASTER Black Hawk GE2788HS

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?