Tomason
Dołączył/a: marzec 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
CR to zdobędzie w meczu z Legia więcej niż w poprzedniej całej edycji Ligi Mistrzów :D
0
Hehe nie bedzie tego komentowac a zdjecie z pucharem stojacym w ogrodzie sobie zrobil :) chyba ze to redakcja wybrala jakies stare zdjecie
3
Ech, nie przekonał mnie ten Neymar swoim powrotem. Machanie nogami to nie wszystko. Coś z tego musi też wynikać.
0
Szkoda porażki z przeciwnikiem, który nie był brany za fawortya. Co będzie jak faktyczne drużyny o lepszej klasie zagrają tak defensywnie jak Alaves. Barca nie ma pomysłu na takie drużyny widać ... A za sztuczki Neymara to ja już dziękuję. Miłe dla oka, ale nic nie wnoszące ..
0
Nie zawsze owszem, ale nie z takim rywalem i to u siebie na stadionie :/
0
Ech, Atletico przynajmniej zremisowało :/
0
Suarez niech niech wbija gole by zlotego buta znowu wygrac :)
1
Co za szklany bramkarz ..
0
Był Raul, obejrzyj filmiki. Nasza redakcja go nie wymieniła...
0
Jak zablokowane jak jest na filmie z otwarcia, jak Ronaldinho strzela na małą brameczkę i później zdjęcie pamiątkowe.
0
Czyli kolejny kontuzjofilik u nas :)? Oby fizjoterapeuci go naprawili
0
Dokladnie, James to mega przyklad. Poprzedni sezon duzo siedzial na lawce i wchodzil dopiero w drugiej polowie. A przciez on kosztowal cos kolo 70 melonów nie ?
0
Zwycięzca nie, jeden z uczestników finału tak
0
Ech tamten też napierał na Ivana i też go za koszulkę trzymał. I uważam, że nawet jakby go tam kopnął to nie gwiżdże się w takim rogu karnego :/
0
Dziś to nie był mecz Luisa :) ale taki jest futbol.
0
Karny niby za walkę w narożniku ? No proszę ...
3
I to jest to :/ po co on niskiego obrońcę wstawił :/ źle pomyślane ...
0
Suarez odwdzięczył się Turanowi :/
8
Po co ten Mascherano. Nie jest potrzebny. Ktoś do środka na większy pressing i utrzymanie
0
Przyjemnych piłek to MATS nie zagrywa w obronie :D
0
Hmm to dobry pomysł :) położyć się i machać ręką i po kontrze przeciwnika :D
0
Mam nadzieję, że następnym razem Arda poda :)
0
Czemu w ogóle ten sędzia jeszcze pracuje :/ ile on błędów popełniał wcześniej :/
0
Podwójne standardy widzę :/
0
Umtitiego swędzą te ręce :) już druga żółta :) szybko chce pauzować
0
I udowodnili, że w Europie też. Drużyna, która wygrała Ligę Mistrzów nie poradziła sobie z nami w Lidze, więc nie można ich nazywać najlepszą :)
1
Te kraty... jakby Wisła z Cracovia grała :D
0
No to jeśli chociaż pierwiastek z tego co mówiły media jest prawdą o MATS, to będziemy mieli niedługo kolejny konflikt bramkarzy ...
0
To samo. Wolalem zobaczyc z kims z kim dawno nie gralismy lub nigdy Np takie druzyny jak Dortmund, Napoli, Brugge, Legia, Benfica
0
Pieniadz rzadzi swiatem. Widocznie za taki mecz najwiecej placili. Trener i bramkarz przeciwko bylemu klubowi.