0

CR to zdobędzie w meczu z Legia więcej niż w poprzedniej całej edycji Ligi Mistrzów :D

0

Hehe nie bedzie tego komentowac a zdjecie z pucharem stojacym w ogrodzie sobie zrobil :) chyba ze to redakcja wybrala jakies stare zdjecie

3

Ech, nie przekonał mnie ten Neymar swoim powrotem. Machanie nogami to nie wszystko. Coś z tego musi też wynikać.

0

Szkoda porażki z przeciwnikiem, który nie był brany za fawortya. Co będzie jak faktyczne drużyny o lepszej klasie zagrają tak defensywnie jak Alaves. Barca nie ma pomysłu na takie drużyny widać ... A za sztuczki Neymara to ja już dziękuję. Miłe dla oka, ale nic nie wnoszące ..

0

Nie zawsze owszem, ale nie z takim rywalem i to u siebie na stadionie :/

0

Ech, Atletico przynajmniej zremisowało :/

0

Suarez niech niech wbija gole by zlotego buta znowu wygrac :)

1

Co za szklany bramkarz ..

0

Był Raul, obejrzyj filmiki. Nasza redakcja go nie wymieniła...

0

Jak zablokowane jak jest na filmie z otwarcia, jak Ronaldinho strzela na małą brameczkę i później zdjęcie pamiątkowe.

0

Czyli kolejny kontuzjofilik u nas :)? Oby fizjoterapeuci go naprawili

0

Dokladnie, James to mega przyklad. Poprzedni sezon duzo siedzial na lawce i wchodzil dopiero w drugiej polowie. A przciez on kosztowal cos kolo 70 melonów nie ?

0

Zwycięzca nie, jeden z uczestników finału tak

0

Ech tamten też napierał na Ivana i też go za koszulkę trzymał. I uważam, że nawet jakby go tam kopnął to nie gwiżdże się w takim rogu karnego :/

0

Dziś to nie był mecz Luisa :) ale taki jest futbol.

0

Karny niby za walkę w narożniku ? No proszę ...

3

I to jest to :/ po co on niskiego obrońcę wstawił :/ źle pomyślane ...

0

Suarez odwdzięczył się Turanowi :/

8

Po co ten Mascherano. Nie jest potrzebny. Ktoś do środka na większy pressing i utrzymanie

0

Przyjemnych piłek to MATS nie zagrywa w obronie :D

0

Hmm to dobry pomysł :) położyć się i machać ręką i po kontrze przeciwnika :D

0

Mam nadzieję, że następnym razem Arda poda :)

0

Czemu w ogóle ten sędzia jeszcze pracuje :/ ile on błędów popełniał wcześniej :/

0

Podwójne standardy widzę :/

0

Umtitiego swędzą te ręce :) już druga żółta :) szybko chce pauzować

0

I udowodnili, że w Europie też. Drużyna, która wygrała Ligę Mistrzów nie poradziła sobie z nami w Lidze, więc nie można ich nazywać najlepszą :)

1

Te kraty... jakby Wisła z Cracovia grała :D

0

No to jeśli chociaż pierwiastek z tego co mówiły media jest prawdą o MATS, to będziemy mieli niedługo kolejny konflikt bramkarzy ...

0

To samo. Wolalem zobaczyc z kims z kim dawno nie gralismy lub nigdy Np takie druzyny jak Dortmund, Napoli, Brugge, Legia, Benfica

0

Pieniadz rzadzi swiatem. Widocznie za taki mecz najwiecej placili. Trener i bramkarz przeciwko bylemu klubowi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?