2

Juz sie zaczyna szukanie alternatyw. Bo ten za drogi, temu nie chca dac odejsc. Kupimy jakiegos "no name" i bedzie grzac lawe bo sie okarze za slaby :/ kupikismy Suareza i sie zwraca. Kupilismy Vidala czy Vermalena to siedza na lawie. Bez sens na maxa. Pokazuja ze niby transfer robia ale to tak tylko by odchaczyc aktywnosc....

0

Czyli jestem niedzielnym kibicem :)

0

Ogólnie jest słaba, ale bardziej wyrównana niż inne silne ligi

0

A jakaś liga ma wyższy współczynnik niż 2 ?? Angielska powinna mieć wg mnie. Tam jest mase równych drużyn

0

On i tak by się nie znalazł pewnie w innych klubach. Poza tym po co zamieniać Porsche na gorsze :)

0

Pomimo nie chęci do Realu to sądzę, że ugrają remis, bądź też nawet wygrają. Jakoś nie jestem przekonany do City. Ateltico zremisuje wg mnie tak samo. A trzeci mecz to wg mnie FC Sevilla wygra

6

Ech, niech Barca zrobi wszystko by wygrać ligę. W innym wypadku nie ogarnę tych artykułów i komentarzy prześmiewczych tutaj :( a co do artykułu na fioletowej, to jestem pewny, że ich redakcji pomagali eksperci od Macierewicza. Tyle samo dowodów wykazali na swoje bujne teorie :)

9

Nie wiem co on robi na treningach ze Lucho na niego stawia tylko jak musi ale mam nadzieje ze sie poprawi. Wczoraj gral super i oby nie byl to jedyny mecz.

0

Myślicie, że oni się teraz nam odwdzięczają za utrzymanie w lidze ;) ??

1

Nie ma co się jarać. Deportivo rozłożyło nogi jak tania sucz. Dowodem na to jest bramkarz przy 6 bramce. No jak tak można wyjść :/ ??

0

Neymar do przewyższa sam siebie :)

0

Troszkę nim pchnął :)

0

CO niektórzy za piach muszą grać na treningach, że ich nie biorą na mecze ...

0

Nic, on mnie i tak nie przekonuje jakoś :) chociaż i tak uważam, że w poprzednim roku powinien być przed cerem. Podoba mi się, że jak jest faulowany to ucieka od afery i nie wtrąca się w dyskusje, ale ..... tylko jak Barca wygrywa. Jak Barca przegrywa to coś mu odbija. Dziwne zaczepki, pyskówki, agresja itp. On mnie poprostu nie przekonuje sobą. Nie przekonują mnie merdacze i tancerze jedną nogą :)

2

A szkoda. Troche gotowki by sie przydalo :)

0

Ktoś z Was gra w Civilization V ? Myślicie, że wyjdzie szósta część w tym roku ?

0

Owszem, ciągle się nie da, a Ney od stycznia nic nie gra. Więc jakiś odpoczynek, kubeł zimnej wody mu potrzebny. Niestety przez jego błędy poszło parę kontr przez które straciliśmy gole. Między innymi wczoraj czy też z Atletico ...

2

I niech dadzą mu jakąś karę na dwa mecze. Może ochłonie, a bez niego może lepiej gra będzie szła bo ostatnio to bezproduktywny jest

0

To mógłbyś byćsuper pracodawcą. Wszyscy u takiego by chcieli pracować jak ty :D

0

Transfery, transfery, ale i tak zarząd powie "nie możemy wydać więcej niż 21.5 mln euro bo złamiemy własne prawo do zadłużenia" ech :/ skoro nie umieją zarządzać pieniędzmi, reklamować się, pozyskiwać sponsorów to niech się za to nie zabierają. Niech przyjdą tacy co ogarniają to. I po drugie, ciągle te podwyżki i podwyżki, a tu czas pozyskać w końcu jakieś oszczędności poprzez nie płacenie kilku wysokich pensji. Barcelona poprostu płaci za dużo w stosunku do tego co sama zarabia. Mało odkłada. Zmienić trzon finansowy, albo wywalić tych najbardziej pieniędzo żernych. Pensję zamienić tak jak ma Neymar. Niska podstawa ale fajne zmienne. Chociaż w jego przypadku to nie działa motywacyjnie na niego :/ Ale przynajmniej już Barcelona coś zaoszczędziła bo nie musi mu tych premi wypłacać :) :)

0

Ale jak się nie denerowować jak ukochana drużyna roztrwania sobie 11 pkt przewagi, nic nie gra w ćwierćfinale ?

4

Obniżyć im wszystkim pensję do momentu jak będzie pewne mistrzostwo Hiszpanii. To jest w końcu praca. Jak ktoś źle pracuje to ma tego konsekwencje. A zarząd się boi że gwiazdeczki strzelą focha. Trudno, wtedy przyjdą następni.

0

Jak dla mnie won bez kitu z Neymarem. On jest nie dojrzały, woda sodowa mu uderzyła do głowy. Na razie będziecie hejtować ale w końcu przejrzycie na oczy

7

Teraz już wiem jak czuli się kibice Chelsea na początku sezonu :)

1

Ech... ja nie wiem czy tak jak w NBA ta liga hiszpańska jest ustawiana pod komercje ale tak to wygląda :/

0

A czy uważasz że od początku roku on coś gra ?? Ile można mieć kryzys ?

0

Wypożyczyć Neymara z pocalowaniem ręki. Niech gdzieś dojrzałości się nauczy

0

To nie jest mecz życia. Ciężko jest nie bronić strzałów które lecą w Ciebie

1

Piłkarz co tyle zarabia strzela w środek bramki :/ nawet ja bym to obronił

1

I po co takie faule :/ bezmózg

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?