1

Ciekawe, że nie widziałem nigdzie w statach, że Ramos dostał wcześniej kartkę żółtą. Ale sam ukarana nie protestował więc pewnie umknęło to gdzieś obserwatorom

0

Raczej nie. Real zbyt dobrze się broni

0

Dzięki, właśnie też słyszałem o The Last Kingdom. Mi chodziło właśnie o jakieś historyczne, w okolicach średniowiecza. Dzięki Wam za propozycje :)

0

Czy ktos moze polecic serial w stylu "Wikingowie"?

0

Nie znamy wszystkich mediów hiszpańskich lub innych narodowości. Wystarczy, że na profilu Periscope jakieś reklamy się wyświetlają czy coś podobnego. Może ale nie musi, ale wiadomo, że jak ktoś ma pieniądze to zawsze chce mieć troszkę więcej

1

Pytanie czy faktycznie to robi jako bunt, czy jakaś anonimowa gazeta mu za to zapłaciła....

0

To uczucie, gdy to nie ty obrażasz w tunelu kogoś a dostajesz karę zawieszenia większą niż ten który uderza wyprostowaną nogą :)

0

Po 3:0 rozlozyli nogi. Jedno wybicie na afere i akurat gol. A tak to widac zero walki w drugiej polowie. Kompletne odpuszczenie meczu. Obrona jak ser szwajcarski

0

Kazdy kto przegrywa tak wysoko tzn ze juz wczesniej odpuscil mecz i ma wywalone na wynik itp. W Celcie nie bylo widac zadnej ale to zadnej walki. Nie mowie ze Real slabo gral ale w obrone to jak w maslo. Nie natrudzili sie

0

Sprzedaje sie jak Espanyol :)

0

Na powtorce widac ze on najpierw trafil w pilke i pozniej w Rakiticia. Ale najpierw Ivan jego kopnal zamiast pilki. Ale fakt ze wszedl wyprostowana noga i to jeszcze wysoko uniosiona przekresla poprzednie fakty

0

Wiadomo kto powołany ? Napewno nie gra Alves z tego zo pamiętam

0

Sędzia dziś nie ogarnia

0

Ciekawe kiedy Arda odpali :)

0

Bartra jedzie na mecz zamiast Masipa :) chyba Enrycze czytał moje posty jak pisałem, że poco aż trzech bramkarzy bierze na mecz :)

0

Mogl wprowadzic kogos dla zyskania czasu lub by zapobiec glupim akcjom typu oddanie medalu....

0

Szkoda że żadnych zmian nie zrobił. Wiem, że wszystko grało, ale ktoś w ostatnich minutach mógł wejść. Np. Claudio Bravo :D

0

Wszystko bedzie zalezec od indywidualnych dyspozycji. Druzyny sa rozne ale i sobie rowne. Napewno top 3 najciezszych smeczy

0

W sumie nawet te 9 na dzien dziesiejszy Realowi nic nie daje bo mamy lepszy bilans bezposredni. Oczywiscie jeszcze mecz na CN ale to mowie na teraz

0

Czyli teoretycznie 10 pkt przewagi nad Realem :)

0

Beka jak oni chca kazde minuty urywac. Doda 5 minut :)?

0

Malaga na wlasne zyczenie nie chce wygrac

0

Po co nam 3 bramkarzy na wyjazd. Lepiej juz Bartre bylo wziac za Masipa

0

Pewnie klanowke mial w sobote i nie chcialo mu sie jechac do Las Palmas :)

4

A to jest jakies nie dozwolone sie wykartkowac? Pilka to tez gra taktyczna wiec trzeba planowac ruchy. I tak kazdy wie ze zrobil to specjalnie

0

Beka jak komentatorzy mówią że Busi się kłócił z jakiegoś powodu. Po prostu miał przykaz dostania kartki pod koniec meczu i się spiął o byle co :D

2

Dojdzie do tego ze przeciwnikowi bardziej będzie się oplacalo sfaulować naszego gracza w polu karnym niż pozwolić na gre :/

0

Dani Alves pokazal srodkowy palec jak wychodzil z busa w Gijon. On tam ma jakies zatargi? Bo reszta kiwala i sie usmiechala?

6

A czemu takiej debaty niema jak ktoś kogoś kopie czy uderza ?? To on ma szacunek to poszkodowanego gracza ??

0

Czyli oficjalnie, Barca nie odpuszcza Pichichi :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?