0

Nic nie pisałem. Nie chodzi, że Messi gra źle bo on jest wziąż najlepszym piłkarzem, ale okładki, zdjęcia, kamery to już nie tylko on. Neymar coraz więcej tego blasku mu zabiera

0

Nie mówię, że słabsze mecze. Tylko to, że blask fleszy już nie tylko na Messim jest skupiony. Dzieli się na innych piłkarzy

0

Nawet obiektywnie nie możesz na to spojrzeć tylko od razu się puszysz

2

Messi już coraz bardziej w cienń idzie. Podejrzewam, że im bardziej Neymar czy Suarez będzie się wybijał tym bardziej Messi będzie schodzić w cień. Chociażby to, że po meczu już kamery nie pokazują Messiego tylko innych graczy

0

Nie odgwizdaliby bo się nie znają. Koleś chciał wbiec w Neymara a nie po piłkę

0

Dzis wszyscy jestesmy Sevillyjczykami ;)

0

Dzieki, to moze moderatorzy zmienia na glownej godzine wtedy ;)

1

Mecz rewanzowy z Athletic naprawde jest o 24 ?

0

Jak myślicie, kto jest kumplami poza boiskiem. Typu spotkać się na jakieś wyjście lub zaprosić do własnego kina w domu :D ??

0

Patelnie też trzeba umieć strzelać :)

4

No niestety to prawda. Widac ze kompletnie nie maja szacunku dla przeciwnika

0

Ta cała 11 i złota piłka to śmiech na sali. Kolesiostwo i opłacanie głosów na 11 :/ jakby dali anonimowe głosy dużo lepiej by to wyglądało

0

Najlepsze jest to, że zawodnik Chorwacji to Rakitic i ogólnie jakieś tam nagrody też dostawał zamiast Modricia a jednak ten drugi wylądował w 11

4

Slabo to wygladalo. Rozumiem ze na treningu nie mozna odpuszczac ale mozgu nalezy uzywac :/

1

Dokladnie. Jak oni go o obraze to niech on o pomowienia.

0

I z jakiego paragrafu chca go oskarzyc? Ze nazwal ich pieprzonymi smieciami ? By sie wstydzili za takie cos pozywac. Wystarczy oficjalna odpowiedz a nie oskarzenie. Sa smieszni

0

To jest bez sensu. A na jakiej podstawie uniewinniają piłkarzy. Na podstawie powtórek napewno. A karać na podstawie powtórek już nie mogą :/

0

Skoro sędzia był obok i wszystkiego słuchał i wyciągnął automatycznie czerwoną kartkę to i tak w protokole będzie napisane co powiedział więc chyba lepiej samemu się przyznać :/

1

Jeszcze Suarez by mu poprawić humor :)

0

A Neymar to gość. Popychają go i koszą a on taki stoicki spokój i za niego inni dostają kartki :D

0

Ciekawe co ten Diob powiedział

0

Ile by dali kibice by to ich Perez dostał czerwoną kartkę :D

1

Ech to jest bardziej agresywne niż El Clasico

0

Bez kitu, pokrzyczał sobie do niego :) coś w stylu "masz śmieciu"

22

Jestem pewien ze na poczatku Real bedzie gral bardzo dobrze. Humory zawodnikow sie polepszyly, morale podnioslo, obrazeni i sfochowani maja szanse wrocic do lask wiec beda sie starac. Dopiero za jakis czas przyjdzie nam ogladac taktyke Zidane. Teraz beda graly indywidualnosci ktore Real ma dobre

0

Atletico zlapie zadyszke i odpadnie jak zawsze z biegu. A faktycznie Realowi moglismy uciec ale przez glupie remisy z prostymi druzynami tak nie jest. Zobaczymy co wprowadzi nowy trener. Wystarczy ze wpoi im walke i da wiare w siebie i morale druzyny sie podniesie. To wystarczy na klasowych pilkarzy Realu. Umiejetnosci juz maja ale kompletnie nie mieli celu bo trener ich nie motywowal

0

Negredo samolub

0

Mega jego błąd ale żółtko dla Crisa powinno być

0

Teraz pozwalam się jednak śmiać :)

0

Śmiejecie się z Realu, a jakoś Barca nie mogła sobie poradzić z Espanyolem :/ trochę obiektywizmu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?