Tomason
Dołączył/a: marzec 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a eurosport daje zdjęcia do artykułu trafne :P
sędzia pomaga wstać CR, a na innym obrazku Marcelo prosi na kolanach sędziego
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-hiszpanska/skandal-w-hiszpanii-przed-meczem-real-barcelona-sedzia-zglosil-sie-do-prokuratury/s2e8ns
1
Zaskarżmy ich o zamieszanie z drożdżówkami :) polecenie komenta to będzie podpis pod wnioskiem. Czekam :)
1
Nie ma takowego zapisu, bo twierdził, że był zaskoczony i nie włączył nagrywania. Jakaś ściema to wszystko
0
Słusznie mówisz, czemu nagle teraz o tym mowa, jak już insynuacje niby we wrześniu były. Jak ktoś chciał zamęt zasiać mógłby poczekać jeszcze trochę, tak jak teraz politycy robią. Nagle kolejne afery się ukazują :) a tak to do Clasico to już wycichnie
0
Afera we Włoszech była i ludzie widzieli korupcję i nikt nie wyciągnął z tego nauki co widać po aferach w samej FIFIE. Ludzie wiedzą, że jest korupcja, ale odpowiednie organy dokładnie to tuszują, lecz czasem wychodzą na jaw takowe nicne czyny. Barcelona też niestety może maczać w tym palce, święta nie jest co widać po aferach podatkowych i transferowych. Próbawli coś ukryć ale się nie udało. Inne kluby napewno takie same błędy miały, ale u nich tego nie wykryli.
3
Żaden problem, rozejdzie się po kościach. Przecież w Hiszpani nie przyznają racji klubowi z kataloni, a tym bardziej jakby miał ucierpieć klub króla ze stolicy. Umorzą to, bo niema żadnych dowodów, a oskarżająca osoba nie chcę się ujawnić. To jest tak jak ja bym doniósł, że Real coś źle zrobił, w tym momencie ten donos tyle się liczy
0
Dokłądnie, PSG gra piach, że szkoda patrzeć
0
Ciekawe czy w sytuacji braku graczy juz tak na maxa czy Enrycze zdecydowal by sie by Ter Stegen lub Bravo wyszli w pole :) czy wolalby kogos nie ogranego z Barcy B
0
To jest TV ?? To nie jest z projektora ?
0
Może ktoś wytłumaczyć mi jak metr przed obrońca sobie za niego wypuszczę piłkę, a on mi wbiegnie przedemnie i się kładzie na ziemie bo ja w pełnym biegu to czemu niema faulu dla mnie ??
1
Bez kitu, wkurzają takie gadki. Jak powtórzy to przez następne mecze, takie zaangażowanie, już nie wymagam by strzelał to będzie super
0
A wytłumaczy mi ktoś dlaczego faulu nie było ?? Wypuściłem sobie tak samo piłkę jak ten Borysowianin, a obrońca po prostu wszedł przedemnie i w niego wpadłem. Dodam, że moment wypuszczenia piłki wykonałem metr przed nim.
0
Aj, ale oby jakieś naciągnięcie tylko
1
Roberto jakaś kontuzja ??
2
Wy macie nadzieję, że Real przegra, ale tak się zapewne nie stanie. PSG będzie tak pewne siebie, że się obsrają i same błędy będą popełniać, a CR zostanie okrzynięty wybawcą
0
Korwin jakby sam miał rządzić to by była tragedia, ale taki kontrast w sejmie jest potrzebny. Twardy nacjonalista z bardzo radykalnymi poglądami. Ale trzymać takiego w rządzie, a nie, że taki oszołom się dostaje do Parlamentu Europejskiego ..
2
Obie były spokojniejsze tylko, że Kopacz wg mnie mniej odpowiadała na pytania oraz pytania stworzone przez komitet PO były dosyć kiepskie. Nie mogli się zapytać np. skąd wezmą kasę na mieszkania za 2,5 k za metr. Ale za to Szydło jak zawsze gadała obiecanki cacanki których na pewno nie zrealizuje i dodatkowo non stop, że zasłaniała tym, że jak już będzie rządzić to wtedy się zadecyduje co zrobić. Nie wiem co lepsze ...
0
Wystarczy dać do myślenia paru piłkarzom, a resztę sprzedać. Np. Adriano
0
Trzeba jeszcze dodać, że Barca dostała dwa karne :)
0
Może i tak ale myślę, że powinni troszkę wyżej strzelać no ale to nie ja tam trenerem jestem :)
1
Ale karne Neymara to nie podobały mi się. Lekkie i po ziemi, łatwe do obrony. Wystarczyło, że bramkarz w dobrą stronę by się rzucił i obronił by. A jakby mocno uderzył i wyżej to nawet niekoniecznie musiałby to obronić jakby leciał w dobrą stronę
0
Beka jakie bramki my teraz strzelamy :) połowa z karnych :)
4
A Pique jest szybki? chyba najwolniejszy gracz. Bartra jest szybszy
0
Dac im Pique w zamian i doplacic pewnie i tak ponad polowe
0
Za każdym razem jak otwieram jakąś stronę na na tym portalu to pojawia mi się tak głupia reklama Nike. Muszę albo cofnąć stronę albo odświeżyć. Rozumiem, że to wina tego, że nie posiadam żadnego adblocka czy tak poprostu musi być tak jak z tymi reklamami partii politycznych ??
0
Chodziło o nawiązanie do tego newsa, że Barca może w Styczniu wydać tylko 10 mln bo będzie wbrew swojemu własnemu przepisowi o płynności finansowej :)
1
I to jeszcze za 10 mln ojro :)
0
Hmm... to niech oni nic nie wygrywają w tym sezonie to nie będą musieli premii wypłacać :)
1
Niestety, możemy sobie być przeciwni takim sponsorom, ale teraz bez mamony ani rusz. Kasa musi się zgadzać
1
Powienien się uczyć, że o każdą piłkę trza walczyć