0

Dziś Pique na ataku :D

0

No to nie zaniżać bo będą mieli większe szanse na podwyżenie pogromu :/

0

Czemu Mascherano ?? On jest za niski, znowu będą na główkę zagrywać :/

0

Zazwyczaj jak było źle Messi potrafił pociągnąć grę. Dziś niestety nie potrafi :(

0

I co oni robią :/ przecież to jest żenujące

0

Mam nadzieję, że nie wpłynie to negatywnie na Neymara

0

Niech tylko wyciągną wnioski z takiego wyniku

0

Marudzicie na Rudego i innych. Już nie mówię o sprzedaży jego :/każda drużyna potrzebuje trochę ogrania

1

Odpowiedział na zaczepkę obrońcy Romy, który splunął w jego stronę i coś gadał. Odpowiedział na ruch glową i złapał za szyję

1

Najpierw ten obrońca splunął w kierunku Messiego a potem coś gadał. Tamten zaczął a Messi ma w sobie adrenalinę jak każdy normalny grajek. Chyba nigdy w piłkę nożną nie grałeś, że nerwy każdemu puszczają jak ktoś pyskuje lub tym bardziej pluje :/

0

Troll level expert :)

0

No ale nie powiesz chyba, że 80 mln to mało za niego i jeszcze te 12 mln netto które chce...

0

Lusi jakoś naprawił Neymara. Już tak nie symuluje w Barcelonie, a jak jest afera to odchodzi bądź odbiega. Jeszcze Suareza by doszlifował, więc i mam nadzieję, że z agresją Turana sobie poradzi

0

To prawda, 80 mln to citke za dużo. Nawet jak jakiś poziom on wykazuje to za te pieniądze można by kupić 2 porządnych grajków, którzy wcale nie muszą ustępować mu. Nie ukrywajmy, że jak ktoś kosztuje ponad 40-50 mln, to znaczy, że jest to rozchwytywany gracz, który trzyma ponadprzeciętny poziom

0

Jak to pomocnik z PD to wiadomym będzie, że wtedy ani Pogba ani Veratti do nas nie trafią. Hmm... ciekawie się robi. Tylko ciekawe ile machlojek zostało dokonanych przy tych transferach :)

3

Tylko problem w tym ze Neymar chcial wybic pilke a przeciwnik sie podstawil. Ruch glowa i komentowanie sedziego robi kazdy. Wiec nie za bardzo z czego jest wyciagac wniosek.

1

Ze niby kopnal w pilkarza pilka. Jak dla mnie to on faktycznie ze zlosci ale chcial wykopac pilkea tamten akurat podskoczyl

0

Dziwne, że w pierwszej 10 niema żadnego gracza NFL albo MLB. Przecież to tam są chore kontrakty, dużo wyższe niż w piłce nożnej

0

A co ze spelnieniem obietnic przez naszych pilkarzy po wygraniu Ligi Mistrzow :) ?

1

No dobra, a gdzie sciete wlosy Rakiticia i blond Neymara ?

2

Nie no, jak nastepny zarzad zwolni Enrique to powinien odrazu podac sie do dymisji...

0

Dokladnie:) wynalazki, leki, innowacje itp

0

W dupach sie poprzewracalo tym pilkarzom. Biegaja se za szmacianka, samochody do jezdzenia za darmo dostaja i zadnego wkladu w ludzkosc. Ech... i jeszcze im malo. Durnie bez szkoly

0

Pedro w bramkarza :D Ech... na takim poziomie chłopie się tak nie robi :)

0

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

2

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?