Tomason
Dołączył/a: marzec 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dziś Pique na ataku :D
0
No to nie zaniżać bo będą mieli większe szanse na podwyżenie pogromu :/
0
Czemu Mascherano ?? On jest za niski, znowu będą na główkę zagrywać :/
0
Zazwyczaj jak było źle Messi potrafił pociągnąć grę. Dziś niestety nie potrafi :(
0
I co oni robią :/ przecież to jest żenujące
0
Mam nadzieję, że nie wpłynie to negatywnie na Neymara
0
Niech tylko wyciągną wnioski z takiego wyniku
0
Marudzicie na Rudego i innych. Już nie mówię o sprzedaży jego :/każda drużyna potrzebuje trochę ogrania
1
Odpowiedział na zaczepkę obrońcy Romy, który splunął w jego stronę i coś gadał. Odpowiedział na ruch glową i złapał za szyję
1
Najpierw ten obrońca splunął w kierunku Messiego a potem coś gadał. Tamten zaczął a Messi ma w sobie adrenalinę jak każdy normalny grajek. Chyba nigdy w piłkę nożną nie grałeś, że nerwy każdemu puszczają jak ktoś pyskuje lub tym bardziej pluje :/
0
Troll level expert :)
0
No ale nie powiesz chyba, że 80 mln to mało za niego i jeszcze te 12 mln netto które chce...
0
Lusi jakoś naprawił Neymara. Już tak nie symuluje w Barcelonie, a jak jest afera to odchodzi bądź odbiega. Jeszcze Suareza by doszlifował, więc i mam nadzieję, że z agresją Turana sobie poradzi
0
To prawda, 80 mln to citke za dużo. Nawet jak jakiś poziom on wykazuje to za te pieniądze można by kupić 2 porządnych grajków, którzy wcale nie muszą ustępować mu. Nie ukrywajmy, że jak ktoś kosztuje ponad 40-50 mln, to znaczy, że jest to rozchwytywany gracz, który trzyma ponadprzeciętny poziom
0
Jak to pomocnik z PD to wiadomym będzie, że wtedy ani Pogba ani Veratti do nas nie trafią. Hmm... ciekawie się robi. Tylko ciekawe ile machlojek zostało dokonanych przy tych transferach :)
3
Tylko problem w tym ze Neymar chcial wybic pilke a przeciwnik sie podstawil. Ruch glowa i komentowanie sedziego robi kazdy. Wiec nie za bardzo z czego jest wyciagac wniosek.
1
Ze niby kopnal w pilkarza pilka. Jak dla mnie to on faktycznie ze zlosci ale chcial wykopac pilkea tamten akurat podskoczyl
0
Dziwne, że w pierwszej 10 niema żadnego gracza NFL albo MLB. Przecież to tam są chore kontrakty, dużo wyższe niż w piłce nożnej
0
A co ze spelnieniem obietnic przez naszych pilkarzy po wygraniu Ligi Mistrzow :) ?
1
No dobra, a gdzie sciete wlosy Rakiticia i blond Neymara ?
2
Nie no, jak nastepny zarzad zwolni Enrique to powinien odrazu podac sie do dymisji...
0
Dokladnie:) wynalazki, leki, innowacje itp
0
W dupach sie poprzewracalo tym pilkarzom. Biegaja se za szmacianka, samochody do jezdzenia za darmo dostaja i zadnego wkladu w ludzkosc. Ech... i jeszcze im malo. Durnie bez szkoly
0
Pedro w bramkarza :D Ech... na takim poziomie chłopie się tak nie robi :)
0
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
2
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty