Tomason
Dołączył/a: marzec 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No oby to byl zimny prysznic dla niego. Chociaz za duza presje nie mozna wywierac. To mocno stresuje, trzesie sie noga troche
0
Ciekawe czemu Suarez nie gra
0
Brawo, dobrze napisane. Wczoraj u nas tylko Suarez pare razy zasymulowal. Reszta grala czysto. A dziwne ze symulowal, bo we wczesniejszych meczach tego nie robil. Frustracja?
0
Tylko zeby nikt go nie wykupił. Faktycznie dobrze by bylo go wypozyczcy gdzies ale bez opcji zakupu przez tamta druzyne
0
Jakoś jak Barcelona grała to się to nie udało ....
0
Postanowienie noworoczne: wrócić kibicować Barcelonie jak się coś zmieni w ich stylu :D napiszcie jaka drużyna prezentuje jakiś fajny styl gry. Valencia dziś fajnie grała
0
"We should have won this, I saw some snow on the pitch" Temperature and humidity wasn't good enough"
0
Żenująca drużyna niestety
3
0
Na Canal + redaktor mówił. Nie podał źródła
0
Podobno jakaś spina na treningu była i Enrycze się obraził na Messiego :D
0
Kartka za symulkę ?? Co ja widzę
0
Podoba mi się ten sędzia, że pozwala tak grać a nie ciągle przerywa grę
0
Dobry suchar heh :)
1
Ależ Enrique jest cienki jako trener ...
0
I po co nam był cienki Suarez :D
0
Dzięki Wam Wszystkim :D
0
Możecie mi napisac jakie zmiany byly poprosze :D
1
Pedro nie daje szans innym napastnikom wejść do składu :D
0
W sumie szkoda, bo Masip niema nawet jak się wykazać
0
Madryckie gazety jutro będą pisać o czym Messi z Pique gadali, więc czekamy na przegląd prasy z niecierpliwością :D
20
Messi z dwoma ochroniarzami siedzi :) i ciągle zakrywają usta, pewnie jebią na kogoś :D
0
Ale to co mi się rzuciło w oczy, nikt nie pobiegł do tej akcji w której Pedro strzelił drugą bramkę. Nie miał komu podać. Co z tego, że myśleli, że nie przejdzie. Jak widać, zawsze jest szansa, że jednak tak
0
http://sportslive.info/viewpage.php?page_id=2
0
Jaki dogranie Munira ...
0
A juz nie pamietam, po 1/8 beda dalej losowania ?
0
2
Rakitic zbyt asekuracyjnie gra. Chyba ze ta musi robic
0
Biegł jak dziki :D
0
Dokładnie, bardzo mi się, że Messi to puścił. Mogli się zderzyć ze sobą...