0

No oby to byl zimny prysznic dla niego. Chociaz za duza presje nie mozna wywierac. To mocno stresuje, trzesie sie noga troche

0

Ciekawe czemu Suarez nie gra

0

Brawo, dobrze napisane. Wczoraj u nas tylko Suarez pare razy zasymulowal. Reszta grala czysto. A dziwne ze symulowal, bo we wczesniejszych meczach tego nie robil. Frustracja?

0

Tylko zeby nikt go nie wykupił. Faktycznie dobrze by bylo go wypozyczcy gdzies ale bez opcji zakupu przez tamta druzyne

0

Jakoś jak Barcelona grała to się to nie udało ....

0

Postanowienie noworoczne: wrócić kibicować Barcelonie jak się coś zmieni w ich stylu :D napiszcie jaka drużyna prezentuje jakiś fajny styl gry. Valencia dziś fajnie grała

0

"We should have won this, I saw some snow on the pitch" Temperature and humidity wasn't good enough"

0

Żenująca drużyna niestety

3

0

Na Canal + redaktor mówił. Nie podał źródła

0

Podobno jakaś spina na treningu była i Enrycze się obraził na Messiego :D

0

Kartka za symulkę ?? Co ja widzę

0

Podoba mi się ten sędzia, że pozwala tak grać a nie ciągle przerywa grę

0

Dobry suchar heh :)

1

Ależ Enrique jest cienki jako trener ...

0

I po co nam był cienki Suarez :D

0

Dzięki Wam Wszystkim :D

0

Możecie mi napisac jakie zmiany byly poprosze :D

1

Pedro nie daje szans innym napastnikom wejść do składu :D

0

W sumie szkoda, bo Masip niema nawet jak się wykazać

0

Madryckie gazety jutro będą pisać o czym Messi z Pique gadali, więc czekamy na przegląd prasy z niecierpliwością :D

20

Messi z dwoma ochroniarzami siedzi :) i ciągle zakrywają usta, pewnie jebią na kogoś :D

0

Ale to co mi się rzuciło w oczy, nikt nie pobiegł do tej akcji w której Pedro strzelił drugą bramkę. Nie miał komu podać. Co z tego, że myśleli, że nie przejdzie. Jak widać, zawsze jest szansa, że jednak tak

0

Jaki dogranie Munira ...

0

A juz nie pamietam, po 1/8 beda dalej losowania ?

0

2

Rakitic zbyt asekuracyjnie gra. Chyba ze ta musi robic

0

Biegł jak dziki :D

0

Dokładnie, bardzo mi się, że Messi to puścił. Mogli się zderzyć ze sobą...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?