0

I tak nie wyciągnie tylko zaraz będzie mówić " będziemy grać swoje" Po PSG nie wyciągnął wniosków ...

0

Strasznie wolno grają...powinni wpuszczać Real na połowe w pułapki i na kontre

0

Ale Pique z Benzema to było to samo co Marcelo z Neymarem. Obaj zostali sciągnięci w dół rękoma. Więc dwie kontrowersje

0

Ale zdążył już prawie wymusić pare razy karnego, więc chyba nie oglądasz meczu. Załosny jest ten piłkarz. Sędzia stoi obok niego a ten nurkuje. Nie kumam czemu sędzia nie karze takiego czegoś :/

0

Mam nadzieję, że w Gran Derby nie będzie aktorzenia. Z jednej jak i drugiej strony, chociaż między tymi drużynami ciężko o zdrowy futbol :)

0

Mam nadzieję, że w Gran Derby nie będzie aktorzenia. Z jednej jak i drugiej strony, chociaż między tymi drużynami ciężko o zdrowy futbol :)

0

Jakieś ploty były ze Messi nie chcial zejsc w meczu z Eibar. Teraz byla jakas dziwna reakcja czy normalnie ??

0

Barta ładne zagranie

0

Hehe, ale masz wyczucie :)

0

Niema szans na to niestety wg. mnie :( zara Piket i Mathieu Alba i Alves

0

Mega mi się podoba, szkoda, że tak rozbijają sezon i trza czekać jeszcze. No ale Walking Dead za tydzień :D

1

Nieskuteczności w jednym meczu

0

Barcelona lekceważy Rayo i się bawi, ale to mi się nie podoba...

0

Z Levante strzelił

0

Strzelił coś niedawno chyba

0

Mi się wydaje, że chcą być lepsi i im się to udaje :D

0

Poprostu Barcelona słabo zamyka akcja. To były dwie setki, jakby ktoś zamykał akcje :/

0

Hehe... kazał mu przeprosić :D jaki szefo :D

0

Pedro.... to kiedy Sandro będzie grać ??

0

Dlaczego Iniesta nie zaryzykuje... ??? Tak fajnie Mathieu mu ciągle wybiega...

0

Neymar bardzo fajnie się rozpycha

0

Uważam tak samo, co innego przy wyniku 0:0. Ale przy 2:0 jest to do zaakceptowania, musi się ograć, bo widać, że ma ogromną tremę

0

A ja uważam inaczej. Powinien mieć rozmowę, musi się wkońcu przełamać bo widać, że jest mega zestresowany. Sandro niema tremy, ma zimną krew, a Munirowi trza pomóc, a nie go opieprzać

1

Dajcie spokoój już Munirowi, on chce bramkę strzelić. Chce się pokazać. Ja uważam, że niech probóje. Jest 2:0 i wygląda to bardzo obiecująco, bo co chwilę jest akcja. Powinien próbować, by zszedł z niego stres uważam. Moim zdaniem gra super, już pokazanie się do podania to 50% sukcesu

0

Nasi napastnicy bardzo ładnie się przepychali z obrońcami :D

0

Pique i Munir w kolejności

0

Jak będzie grać Busi i Pedro i nie będzie grać Bartra to się obrażę na Lucho

1

Mathieu odpowiada: "Spoczko, była nagonka na Pikeja to pewnie on dziś pogra, ja sobie pofolguje"

0

Ma słabych prawników ten Messi i tyle. Harvey Specter i Mike już dawno by go z tego wyciągnęli i jeszcze fiskus hiszpański by płacił odszkodowanie :)

0

Ludogorts czy jak tam gra mega żałośnie, niema co liczyć ludziska na jakąś niespodziankę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?