Tomason
Dołączył/a: marzec 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I tak nie wyciągnie tylko zaraz będzie mówić " będziemy grać swoje" Po PSG nie wyciągnął wniosków ...
0
Strasznie wolno grają...powinni wpuszczać Real na połowe w pułapki i na kontre
0
Ale Pique z Benzema to było to samo co Marcelo z Neymarem. Obaj zostali sciągnięci w dół rękoma. Więc dwie kontrowersje
0
Ale zdążył już prawie wymusić pare razy karnego, więc chyba nie oglądasz meczu. Załosny jest ten piłkarz. Sędzia stoi obok niego a ten nurkuje. Nie kumam czemu sędzia nie karze takiego czegoś :/
0
Mam nadzieję, że w Gran Derby nie będzie aktorzenia. Z jednej jak i drugiej strony, chociaż między tymi drużynami ciężko o zdrowy futbol :)
0
Mam nadzieję, że w Gran Derby nie będzie aktorzenia. Z jednej jak i drugiej strony, chociaż między tymi drużynami ciężko o zdrowy futbol :)
0
Jakieś ploty były ze Messi nie chcial zejsc w meczu z Eibar. Teraz byla jakas dziwna reakcja czy normalnie ??
0
Barta ładne zagranie
0
Hehe, ale masz wyczucie :)
0
Niema szans na to niestety wg. mnie :( zara Piket i Mathieu Alba i Alves
0
Mega mi się podoba, szkoda, że tak rozbijają sezon i trza czekać jeszcze. No ale Walking Dead za tydzień :D
1
Nieskuteczności w jednym meczu
0
Barcelona lekceważy Rayo i się bawi, ale to mi się nie podoba...
0
Z Levante strzelił
0
Strzelił coś niedawno chyba
0
Mi się wydaje, że chcą być lepsi i im się to udaje :D
0
Poprostu Barcelona słabo zamyka akcja. To były dwie setki, jakby ktoś zamykał akcje :/
0
Hehe... kazał mu przeprosić :D jaki szefo :D
0
Pedro.... to kiedy Sandro będzie grać ??
0
Dlaczego Iniesta nie zaryzykuje... ??? Tak fajnie Mathieu mu ciągle wybiega...
0
Neymar bardzo fajnie się rozpycha
0
Uważam tak samo, co innego przy wyniku 0:0. Ale przy 2:0 jest to do zaakceptowania, musi się ograć, bo widać, że ma ogromną tremę
0
A ja uważam inaczej. Powinien mieć rozmowę, musi się wkońcu przełamać bo widać, że jest mega zestresowany. Sandro niema tremy, ma zimną krew, a Munirowi trza pomóc, a nie go opieprzać
1
Dajcie spokoój już Munirowi, on chce bramkę strzelić. Chce się pokazać. Ja uważam, że niech probóje. Jest 2:0 i wygląda to bardzo obiecująco, bo co chwilę jest akcja. Powinien próbować, by zszedł z niego stres uważam. Moim zdaniem gra super, już pokazanie się do podania to 50% sukcesu
0
Nasi napastnicy bardzo ładnie się przepychali z obrońcami :D
0
Pique i Munir w kolejności
0
Jak będzie grać Busi i Pedro i nie będzie grać Bartra to się obrażę na Lucho
1
Mathieu odpowiada: "Spoczko, była nagonka na Pikeja to pewnie on dziś pogra, ja sobie pofolguje"
0
Ma słabych prawników ten Messi i tyle. Harvey Specter i Mike już dawno by go z tego wyciągnęli i jeszcze fiskus hiszpański by płacił odszkodowanie :)
0
Ludogorts czy jak tam gra mega żałośnie, niema co liczyć ludziska na jakąś niespodziankę