0

Super ze Suarez sie odblokowal. Ten Suarez z pierwszych swoich meczy pewnie by nie strzelil.A teraz juz magazynek sie oproznia :)

0

Się odwdzięczył :)

0

Jak będzie remis do Atletico odpadnie

0

Dokładnie, karny był, ale on często nurkuje i teraz sędzia popełnił błąd, ale Ronaldo sam sobie winien

0

Dośrodkowywał :P

0

Super byłoby widzieć Barcelone bez symulek. Ale niestety to wszystko wychodzi z szatni napewno. Trener mówi pewnie: "Czujesz kontakt na plecach, widzisz wystawioną nogę, wykorzystaj to"

0

Słaby jesteś. Piszesz, że zawodników ocenia się po sezonie a Mathieu oceniłeś swoim komentarzem, przez pogardę do niego, hipokryta... :/

0

Bo karzą w szatni dodawać od siebie niestety :/

0

Nie śpią tylko nurkują, nie wiem co lepsze :/

2

Jedno pocieszenie i nadzieja. Barca gra dużo lepiej w drugiej połowie :D

2

Czerwone światło : Skuteczność !

0

Znowu wielka nieskuteczność

0

Neymar niema dziś dnia :/

0

Widać, że nie grałeś w piłkę nigdy. Ciągnał go za koszulkę i położył się na nim ...

0

Galata albo Shalke ??

0

Oprócz Ibry i Verratiego ktoś jeszcze będzie nie obecny w drużynie PSG ?? Bo u nas to wiem, że Alves

1

Zdjecie artykulu "bezcenne" :)

0

Ja mam nadzieję tylko, że Enrycze troszke im posuszy głowy apropo skuteczności. Wykład im zrobić, niech oni sobie nie myślą, że atak dziś był dobry. Słupek raz rozumiem, ale napecać się ciągle w środek bramki oraz w bramkarza, to sorry. Na podwórku też tak potrafią

0

Napastnicy dzisiaj niestety tak troszkę drewniano. " napece się za całej siły może wpadnie" a wystarczy technicznie ....

0

Oby nie ten wczorajszy Holender !

2

Ja w sumie nie chcialbym zeby CR odchodzil z Realu. Za te kase oni kupia kilku innych graczy z duzo wieksza ambicja a wcale nie mniejszymi umiejetnosciami. A tak to zostanieCR co ostatnio czesto sie obraza i nie robi takiej roznicy. Jest na rowni z innymi graczami.

1

Ale Laurent się słabo cieszy jak mam być szczery

0

Ile on to przedłużył !! ??

0

Jak PSG przejdzie to i tak będzie przetrzebione na następny mecz. Ibra, Veratti i ktoś napewno jeszcze też

1

Nie wierzę, jak oni biją te rożne :D

1

Ze tez nikt tego swinskiego ryja Costy nie potrafi wywalic z boiska :/

0

Facepalm ... :/

0

Szkoda, że takiego jak ty nie można minusować !

4

Diego Costy jakoś nigdy nie lubiłem. Niby walczak, twardo gra. Ale jak sam dostanie to płacze bardziej niż CR

10

Szkoda mi PSG. A komentator na Canal + to jakiś błazen. Twierdi, że karta czerwona zasłużona.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?