0

A co sądzicie o tym co powiedział agent Neymara, że powinien grać w Realu. Serio tak powiedział czy to jakieś ploty ?? Przecież to strzał w kolano

7

Pedro niby ma miejsce w tej Chelsea ale zamienił Porsche na gorsze :)

0

Dokładność podań jak w ekstraklasie :)

0

Sandro padaka, takie coś strzela się pod poprzeczkę :/ to jest podstawa ! padaka ten grajek :/

0

Dobrze mówisz z tym Roberto. A co do Bartry to ja po prostu widzę chęć gry u niego, przejmowanie piłek, bardzo fajne podania z obrony, a Pique od kilku meczy to taka ciepła klucha, jakby mu się nie chciało.

1

Powinien grać Bartra i Roberto. Pique zbyt nie pewny jest, a Alves to ostatnio mi nie pasuje jak widziałem jak gra Roberto

0

Przydałby się jakieś pokoje jeszcze może. typu dyskusja ogólna, kluby angielskie itp. bo jakoś nie widzę, że tutaj ciurkiem będziemy gadać o wszystkim

0

Może i fajnie, że wygraliśmy, ale w jakim stylu ?? Z trudniejszym przeciwnikiem Barca z taką formą będzie wąchać tyłu :/

0

Żenada, z taką drużyną ledwo 2:1 :/ takimi zwycięstwami nic nie ugrają :/

0

Sandro to nawet w środek bramki nie umie walnąć :/

2

Pierwszy raz widzę jak zawodnik który wszedł na boisku jest później zmieniany

0

Nie strzelić karnego i tyle zarabiać :/ żenada, przecież to jeden z prostszych strzałów :/

0

Bartra na rozgrywającego :)

0

Ze jest jeszcze paru zawodników pierwszego składu

0

Jakaś kontuzja

0

Brawo, polać mu !!

1

Jak kogoś to obchodzi to sam sobie sprawdza wynik albo idzie na strone Bayernu. Tu jest strona Barcelony. Idź oglądać sobie wtedy mecz Bayernu albo zrób sobie PIP

0

To idź na strone Bayernu a nie tu śmiecisz

1

Obchodzi tylko to przed przecinkiem

0

Chyba kibicujesz nie tej drużynie FCB. Nikogo tu nie obchodzi gol innych drużyn

3

Oni mają szczęście, że my mamy Munira, a my mamy szczęście, że technika ich napastników kuleje :)

1

Ech Barca oprocz poprostu wygranej musi zaczac wysoko wygrywac. Ten bipans bramkowy jest smutny a w lidze on decyduje dosyc duzo

0

Czuję, że Neymar dziś może grać słabo. Takie zajęcie majątku nie wpływa dobrze ...

0

Barca powinna napisac odwolanie ze Pique jednak nalezy sie kara 12 meczy zawieszenia

1

Droga Redakcjo, Busi ocena 4.0 ? po tym jak poszedl w obronie na raz max 3.0 powinien dostac. Na takim poziomie tak sie nie broni

3

Chodzi o to by wysłać tam piłkarz drużyny B tak jak wielu forumowiczów pisało :)

8

Bojkot ! Bojkot !

2

Jakbyś nie dawał się objeżdżać jak dziecko to by nie było tak wysoko !

0

Najwiekszym posmiewiskiem dla mnie wczoraj byli Pike i Busket. Po co ten Pike wracal do skladu, niech dalej se na impreze chodzi. A Busket atak na raz na takim poziomie ? smiech na sali

0

Nic nie nauczy to nasze gwiazdeczki. Pobierają pensję i to im pasi widać. Jakby im ucięli teraz 50% to może zabraliby się do roboty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?