Tomason
Dołączył/a: marzec 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A co sądzicie o tym co powiedział agent Neymara, że powinien grać w Realu. Serio tak powiedział czy to jakieś ploty ?? Przecież to strzał w kolano
7
Pedro niby ma miejsce w tej Chelsea ale zamienił Porsche na gorsze :)
0
Dokładność podań jak w ekstraklasie :)
0
Sandro padaka, takie coś strzela się pod poprzeczkę :/ to jest podstawa ! padaka ten grajek :/
0
Dobrze mówisz z tym Roberto. A co do Bartry to ja po prostu widzę chęć gry u niego, przejmowanie piłek, bardzo fajne podania z obrony, a Pique od kilku meczy to taka ciepła klucha, jakby mu się nie chciało.
1
Powinien grać Bartra i Roberto. Pique zbyt nie pewny jest, a Alves to ostatnio mi nie pasuje jak widziałem jak gra Roberto
0
Przydałby się jakieś pokoje jeszcze może. typu dyskusja ogólna, kluby angielskie itp. bo jakoś nie widzę, że tutaj ciurkiem będziemy gadać o wszystkim
0
Może i fajnie, że wygraliśmy, ale w jakim stylu ?? Z trudniejszym przeciwnikiem Barca z taką formą będzie wąchać tyłu :/
0
Żenada, z taką drużyną ledwo 2:1 :/ takimi zwycięstwami nic nie ugrają :/
0
Sandro to nawet w środek bramki nie umie walnąć :/
2
Pierwszy raz widzę jak zawodnik który wszedł na boisku jest później zmieniany
0
Nie strzelić karnego i tyle zarabiać :/ żenada, przecież to jeden z prostszych strzałów :/
0
Bartra na rozgrywającego :)
0
Ze jest jeszcze paru zawodników pierwszego składu
0
Jakaś kontuzja
0
Brawo, polać mu !!
1
Jak kogoś to obchodzi to sam sobie sprawdza wynik albo idzie na strone Bayernu. Tu jest strona Barcelony. Idź oglądać sobie wtedy mecz Bayernu albo zrób sobie PIP
0
To idź na strone Bayernu a nie tu śmiecisz
1
Obchodzi tylko to przed przecinkiem
0
Chyba kibicujesz nie tej drużynie FCB. Nikogo tu nie obchodzi gol innych drużyn
3
Oni mają szczęście, że my mamy Munira, a my mamy szczęście, że technika ich napastników kuleje :)
1
Ech Barca oprocz poprostu wygranej musi zaczac wysoko wygrywac. Ten bipans bramkowy jest smutny a w lidze on decyduje dosyc duzo
0
Czuję, że Neymar dziś może grać słabo. Takie zajęcie majątku nie wpływa dobrze ...
0
Barca powinna napisac odwolanie ze Pique jednak nalezy sie kara 12 meczy zawieszenia
1
Droga Redakcjo, Busi ocena 4.0 ? po tym jak poszedl w obronie na raz max 3.0 powinien dostac. Na takim poziomie tak sie nie broni
3
Chodzi o to by wysłać tam piłkarz drużyny B tak jak wielu forumowiczów pisało :)
8
Bojkot ! Bojkot !
2
Jakbyś nie dawał się objeżdżać jak dziecko to by nie było tak wysoko !
0
Najwiekszym posmiewiskiem dla mnie wczoraj byli Pike i Busket. Po co ten Pike wracal do skladu, niech dalej se na impreze chodzi. A Busket atak na raz na takim poziomie ? smiech na sali
0
Nic nie nauczy to nasze gwiazdeczki. Pobierają pensję i to im pasi widać. Jakby im ucięli teraz 50% to może zabraliby się do roboty