0

Ten podatek nie jest tylko w aspekcie pensji ? Klauzule nie rządzą się innymi prawami ??

0

Oby była to jedyna rzecz jaką teraz zajmuje się zarząd, a nie że trzęsą portkami

0

Ech to kms. Niech zarzad wysle tam glebokie rezerwy bo bez kitu graczesie wypala i nawiosne bedzie kicha

0

Hej, przypomni ktos czy w LL liczy sie bezposrednie starcie czy ilosc bramek ?

0

Godin za takie coś żółte :/

0

Ja bym wolał by Atletico wygrało, oni prędzej pogubią punkty niż Real

0

W czubie nie ale przynajmniej zremisowaliśmy a my lanie dostaliśmy od Celty i dostaliśmy od Sevilli z którą jakoś inne drużyny niżej zestawione potrafiły sobie poradzić

0

Dla mnie 2:1 to ledwo. Nie ważne ile mogło być. Ważny jest wynik końcowy. Jakbyśmy przegrali z FC Trąbki Wielki 3:0 ale byśmy prawie strzelili 30 goli to też byś był zadowolony ?

7

Ledwo z Las Palmas sobie poradziliśmy i przegraliśmy z Sevilla ze strefy spadkowej i piszesz takie rzeczy :/ ?

0

Ciekawy teraz byłby mecz Barcelona Real. Obie drużyny grają taki piach, że się chce płakać :) piłkarze nonstop by wybijali piłki i tak cały mecz :)

3

Brak skuteczności to może być 2-3 razy ale jedyną bramkę strzelić tylko z karnego mając piłkarzy co zarabiają więcej niż niektóre miasta w Polsce to śmiech na sali

1

To nie jest tak, że po jednym meczu są te oceny. Barcelona nie zagrała, żadnego kompletnego meczu jak na razie w tym sezonie. Mnóstwo błędów indywidualnych oraz drużynowych. Męczą się z drużynami C klasowymi, styl gry i wykończenie strach się patrzeć. Bardzo źle to wygląda i uważam, że można już takie osądy pisać jak nie widać kompletnie żadnej poprawy

1

Od wielu meczy nasza drużyna gra piach. Wygrywają ledwo ledwo, remisują ze słabiakami i teraz jeszcze ze słabiakami przegrali ( tak, drużyna która jest w dole tabela to słaba drużyna, spójrzcie na Chelsea, jest na dole tabeli i przegrywa nawet u siebie ) niestety na razie zapowiada się na sezon bez niczego a na dodatek gdzieś poza podium La Liga i ledwo może uda się wyjść z grupy Ligi Mistrzów :/

3

A redkajcja twierdzi ze wygrywamy :D

0

Haha.. dalej kibicuje ale to jaki poziom ona prezentuje to jest żenujące

0

W tej chwili to nawet 5 ligowa drużyna z Mongolii byłaby dla Barcelona problemem :/

0

Żenująca drużyna !

0

Ten sędzia non stop przerywa piłkę. Powinien z 10 minut doliczyć. W ogólnie nie pozwala grać

0

I dlatego na ławę, Barca potrzebuje szybszych graczy

1

Bartra by dobiegł bo u niego widać chęć do gry. Pique to jest taki leszcz, że już patrzeć nie mogę na niego. Niech idzie się Shakirą zajmować

0

Ale puścił grę więc o co kaman :/

0

Pique to jest wolny jak wuł :/

1

Co za zjebany sędzia :/ to spalony czy faul :/

0

Alves i Pique... bleh .. :/

3

tytytytytyty......tsssss.....tytytytytyty.......tsssss

1

A możesz podać typ zasilacza, moc ?? Oglądałeś samą kartę ?? Czy wiatraczek nie jest gdzieś uszkodzony ?? Rozumiem, że na pupicie się kręci ale pod obciążeniem przestaje ??

0

A co sądzicie o tym co powiedział agent Neymara, że powinien grać w Realu. Serio tak powiedział czy to jakieś ploty ?? Przecież to strzał w kolano

7

Pedro niby ma miejsce w tej Chelsea ale zamienił Porsche na gorsze :)

0

Dokładność podań jak w ekstraklasie :)

0

Sandro padaka, takie coś strzela się pod poprzeczkę :/ to jest podstawa ! padaka ten grajek :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?