Tomason
Dołączył/a: marzec 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ten podatek nie jest tylko w aspekcie pensji ? Klauzule nie rządzą się innymi prawami ??
0
Oby była to jedyna rzecz jaką teraz zajmuje się zarząd, a nie że trzęsą portkami
0
Ech to kms. Niech zarzad wysle tam glebokie rezerwy bo bez kitu graczesie wypala i nawiosne bedzie kicha
0
Hej, przypomni ktos czy w LL liczy sie bezposrednie starcie czy ilosc bramek ?
0
Godin za takie coś żółte :/
0
Ja bym wolał by Atletico wygrało, oni prędzej pogubią punkty niż Real
0
W czubie nie ale przynajmniej zremisowaliśmy a my lanie dostaliśmy od Celty i dostaliśmy od Sevilli z którą jakoś inne drużyny niżej zestawione potrafiły sobie poradzić
0
Dla mnie 2:1 to ledwo. Nie ważne ile mogło być. Ważny jest wynik końcowy. Jakbyśmy przegrali z FC Trąbki Wielki 3:0 ale byśmy prawie strzelili 30 goli to też byś był zadowolony ?
7
Ledwo z Las Palmas sobie poradziliśmy i przegraliśmy z Sevilla ze strefy spadkowej i piszesz takie rzeczy :/ ?
0
Ciekawy teraz byłby mecz Barcelona Real. Obie drużyny grają taki piach, że się chce płakać :) piłkarze nonstop by wybijali piłki i tak cały mecz :)
3
Brak skuteczności to może być 2-3 razy ale jedyną bramkę strzelić tylko z karnego mając piłkarzy co zarabiają więcej niż niektóre miasta w Polsce to śmiech na sali
1
To nie jest tak, że po jednym meczu są te oceny. Barcelona nie zagrała, żadnego kompletnego meczu jak na razie w tym sezonie. Mnóstwo błędów indywidualnych oraz drużynowych. Męczą się z drużynami C klasowymi, styl gry i wykończenie strach się patrzeć. Bardzo źle to wygląda i uważam, że można już takie osądy pisać jak nie widać kompletnie żadnej poprawy
1
Od wielu meczy nasza drużyna gra piach. Wygrywają ledwo ledwo, remisują ze słabiakami i teraz jeszcze ze słabiakami przegrali ( tak, drużyna która jest w dole tabela to słaba drużyna, spójrzcie na Chelsea, jest na dole tabeli i przegrywa nawet u siebie ) niestety na razie zapowiada się na sezon bez niczego a na dodatek gdzieś poza podium La Liga i ledwo może uda się wyjść z grupy Ligi Mistrzów :/
3
A redkajcja twierdzi ze wygrywamy :D
0
Haha.. dalej kibicuje ale to jaki poziom ona prezentuje to jest żenujące
0
W tej chwili to nawet 5 ligowa drużyna z Mongolii byłaby dla Barcelona problemem :/
0
Żenująca drużyna !
0
Ten sędzia non stop przerywa piłkę. Powinien z 10 minut doliczyć. W ogólnie nie pozwala grać
0
I dlatego na ławę, Barca potrzebuje szybszych graczy
1
Bartra by dobiegł bo u niego widać chęć do gry. Pique to jest taki leszcz, że już patrzeć nie mogę na niego. Niech idzie się Shakirą zajmować
0
Ale puścił grę więc o co kaman :/
0
Pique to jest wolny jak wuł :/
1
Co za zjebany sędzia :/ to spalony czy faul :/
0
Alves i Pique... bleh .. :/
3
tytytytytyty......tsssss.....tytytytytyty.......tsssss
1
A możesz podać typ zasilacza, moc ?? Oglądałeś samą kartę ?? Czy wiatraczek nie jest gdzieś uszkodzony ?? Rozumiem, że na pupicie się kręci ale pod obciążeniem przestaje ??
0
A co sądzicie o tym co powiedział agent Neymara, że powinien grać w Realu. Serio tak powiedział czy to jakieś ploty ?? Przecież to strzał w kolano
7
Pedro niby ma miejsce w tej Chelsea ale zamienił Porsche na gorsze :)
0
Dokładność podań jak w ekstraklasie :)
0
Sandro padaka, takie coś strzela się pod poprzeczkę :/ to jest podstawa ! padaka ten grajek :/