0

No rozumiem, ale gdzie jest ten problem ze inne topowe kluby posiadaja takowa plynnosc finansowa a nasz juz nie. Paradoks: Nie oplaca sie wygrywac bo premie zzeraja wszystko?. Jest cos nie tak z menadzerka wg mnie. Klub jest niekompetetnie zarzadzany chyba. Negocjuja non stop te chore pensje pilkarzy ale poszukiwac dla nich pokrycia tak czesto to juz nie.

0

Trochę to smutne. Nasz klub wygrywa tyle trofeów, jest na językach wszystkich, a nie stać go na te paręnaście milionów. Jakieś podrzędne kluby z Francji czy Anglii co w tym momencie nic nie wygrywają szastają na prawo i lewo pieniędzmi :( nowi sponsorzy do nich się pchają drzwiami i oknami, a my mamy problem z wynegocjowaniem nawet tej samej kasy dla nas a wg. mnie my powinniśmy dostać więcej od takiego ManU czy PSG :/. Jeszcze te wysokie zarobki dla naszych czołowych graczy. Jak mu się nie podoba pensja to cześć. I tak zarabiają chore pieniądze, więc niech się określą czy grają dla pieniędzy czy dla sławy. Ktoś kiepsko tym klubem zarządza. Może założyć filie finansową gdzieś poza Hiszpanią, piłkarze by mieli z nimi kontrakty a graliby dla Barcelony. Chory podatek 50% w Hiszpanii :/

0

Dobrze, że 2:0 z Deportivo nie odbiło się nam w tym meczu. Tam też olali wynik i wiadomo jak się skończyło.

0

Mamy ją jak przegryuwamy lub remisujemy. Wiele razy to udowodnili, ale jak wygrywają jedną bramką lub widzą, że przeciwnik nie jest wyzwaniem to olewają niestety

0

Najważniejsze zwycięstwo Naszej Wielkiej Drużyny, ale szczerze... druga połowa mi się bardzo bardzo nie podobała

1

I ja nie mogę. Bravo żenada :/ Usłuszał gwizdek i się położył

0

Sposób na Barcę : Wysoki pressing. Jak to działa to niestety nasi nie grają :/

0

Niech przynajmniej ćwiczą strzały z daleka a nie wbiegnięcie do bramki :/

1

Nie wiem czy ta klepanina jest specjalna czy nie bo dosyć nudno się to ogląda

6

Gramy gorzej przeciwko 9 niż 11. Barca chyba nie lubi handicapu :D

0

Ciekawe czy przeciwko 9 będzie im lepiej szło :P

0

Niech oni się ogarną, b o w 10 ich cisną :/

0

A inni ? Juanfran od tyłu atakujący ? Godin szukający nóg a nie piłki ?

1

Ja mam nadzieję, że on dostanie jakiś kilka meczy kary

2

Co za zwierzęta :/

0

Eee tam, tylko tak mydli oczy i słodzi :)

0

A tak samo przepadałes za nimi jak w poprzednim sezonie kopali naszych ? :D

0

No fakt heh, źle liczyłem w kalendarzu :D To tak naprawdę większośc mają za sobą więc nie jest tak źle :P

0

Cadiz itp nie są brane, bo te 10 tygodni teraz się zaczyna. Od tego weekendu do 6 marca. 7 meczy to duża różnica. Ja naliczyłęm tylko 2x Valencia i Gijon.

0

Skąd te liczby, że więcej o 3 od Atletico i aż 7 od Realu ?? Rozumiem dwa to półfinał CdR i jeden zaległy ze Sportingiem. Czyli 3 z Atletico a pozostałe 4 ?

0

Pierwszy u siebie z Valencia

0

No to u mnie poniosło, przynaję się :D

0

Oki, ale nie chodzi mi o to by kombinować, ale czy wiecie, czy jest jakaś drużyna, która żyje w lepszej komitywie z Barcą niż z innymi. Bo mi żadna drużyna nie przychodzi do głowy

1

Hej Wszystkim,

Tak mnie nurtuje pytanie, czy Barca ma w ogóle jakiegoś "sojusznika" w lidze, drużynę, która ich lubi ??

Getafe to się wyraźnie przyznało, że pomaga Realowi, Espanyol to jedzie sobie w rezerwowym składzie do Madrytu. Jakby mieli z nami grać to nagle by znaleźli pieniądze na pokrycie "klauzul strachu" jakby posiadali naszych zawodników u siebie na wypożyczeniu. Nawet zjebane Deportivo, które dzięki nam się utrzymało w lidze, nie odwdzięczyło się "odpuszczeniem" gonienia wyniku.

Pomyślecie, że marudzę itp. ale doskonale wiecie, że nie które drużyny jawnie przyznają się do wspierania innych. Proszę o nie wypisywanie żadnych komentarzy typu "idź spać gimbusie", tylko konstruktywne odpowiedzi bo chiałbym podyskutować sobie

2

Już abstrachując od tego, że Messi ma chyba lekki dołek formy lub faktycznie jest tak szczelnie kryty, że ciężko mu się rozkręcić, owszem Neymar zaczyna być coraz bardziej decydujący. Nawet pod nieobecność Messiego ciągnie drużynę za dwóch. Drużyny przeciwników niedługo będą potrzebowały conajmniej 14 zawodników przeciwko 11 Barcy. po dóch do krycia Messiego i Neya :P

0

A jego pilkarz co Neya wytracil z rownagi to juz nic mowi

0

Uwazaj jak tak piszesz. Wczoraj napisalem podobny post i zostalem wyzwany i oskarzony o sprzedawanie Messiego. Uwazam tak samo jak ty. Neymar powoli wychodzi przed Messiego. Mam nadzieje ze nie zaszkodzi to ich relacjom bo jakby nie patrzec za medialnosc sie placi a cena Messiego w mediach w zwiazku z tym napewno troche spada a zyskuje te pieniadze Neymar

1

No taki typowy napadzior, lis pola karnego, ale można na niego liczyć :)

0

Dzięki, jedyny który potrafi czytać ze zrozumieniem. Wszyscy inni rozumieją mój wpis jako "sprzedać Messiego"

0

Tak jak jestem spokojny to teraz mnie załamałeś swoją wypowiedzią. Proszę Ciebie czytaj ze zrozumieniem i przestań mi ubliżać. Jestem z Barcą na dobre i na złe. Mi nie chodzi, że "sprzedać Messiego" itp. tylko o to, że już nie tylko Messi jest wśród kamer. Coraz bardziej zabiera mu to Neymar. Nigdzie nie napisałem, że gra piach czy coś takiego. Proszę Cię, jeśli chcesz z kimś wchodzić w dyskusję to nie patrz się na każdego przez pryzmat gimbusa i innych malkontentów tylko najpierw ogarnij co ta osoba piszę. Nie wyłapuj co 10 słowo tylko czytaj całe ZDANIA

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?