Tomason
Dołączył/a: marzec 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bravo Neymar, od kilku spotkań bezproduktywny i jeszcze pomaga przeciwnikom :/
0
Kibic od lat co boi się nowości w klubie i dziadków leśnych by trzymał w nieskończoność. Barcelona drużyną z jedną z najwyższych średnich wieku graczy. A o Inieście nie chcesz pisać, bo zapewnie twierdzisz, że "nie wypada"
1
Mam kochać futbol czy oglądać wygrywającą drużynę ?? Byznes is byznes. Na sentymenty i koleżeństwo był już czas. Puyol potrafił przyznać się, że nie daje już tej jakości Barcelonie. Xavi między słowami też miał to na myśli.
0
Daniego Alvesa, Neymara a może nawet Inieste. Ci wymienieni gracze grają baaardzo nie równo. Raz super a raz kompletne dno
1
Będą hejty, ale w Barcelonie trzeba wystawić na sprzedaż kogoś z "nietykalnych". By nie stroili fochów, by nie gwiazdorzyli, że nie zagrają tylko muszą odpoczywać itp. By poczuli, że jak nie będą się starać, jak nie będą grać pod drużynę to tak jak w zwykłej pracy, zostaną zastąpnieni kimś lepszym, młodszym i bardziej ambitnym
1
Walić te wyjazdy na reprezentacje. Niech ta fifa jakoś to zmieni by rozgrywki się nie mieszały. Najpierw grają kluby a później reprezntacje. Olać kwalifikacje, niech tam grają Ci mniej znaczący się
0
Atakują czasem ale w góra 4 graczy. I jedną setkę już zepsuli i tylko się denerwują i kopią bezsensownie Białych
0
Trema go zjadła :)
0
Dobrze mu za poprzedni mecz :)
0
Niby dopiero 30 minuta, ale ja tam już przekreślam Wolsburg. To nie ten sam co tydzień temu
0
Zle to wyvlada. Tak roztrwonic 6 pkt...
3
I po co takie coś ludziom ? Później tylko same problemyt
0
Marcelo widział że wczoraj Barca poradziła sobie z Atletico w 10, a nie potrafiła w 11, więc postanowił że wyelimuje kogoś z Wolsburg :D
0
Już chyba wolę kopiącego Ronaldo niż Marcelo która odbija się od brzucha :)
0
Tak jak pisze Prychacz, jest to hipokryzja gazet. Wytykają innym, ale nie patrzą co robią nasi. Ja byłbym mega zdzwiony jakby wytknęło cośtakiego, a jeśli są rzetelne lub chcą być to powinny takie coś zrobić. A ponieważ są jednostronne to będą bronić ile wlezie
0
W skórcie : Mossack Fonseca należy do największych na świecie placówek oferujących klientom zakładanie i prowadzenie firm offshore znajdujących się w tzw. rajach podatkowych. Panamska kancelaria założyła dotąd ponad 200 tys. takich fasadowych firm (shell companies)
0
Kolejna afera podatkowa z Messim :) ten to rozrabia. Panama Papers :)
0
Nie ogarniam jak można wpuśić bramkę z takiego kąta :/
0
Lepiej późno niż później
0
Ale żenada jest taka ze Bale tam chyba z godzine machal i nikt z tym nic nie zrobil
0
Czy w przepisach są jakieś zapisy by nie dawać drugiej żółtej kartki zbyt szybko czy to tylko dobra wola sędziego ?
1
Co za wiocha. Nie ważne czy wróg czy nie, ale szacunek się należy ...
0
1
Ty nie, ale niech służby strzelają do tych co mają powiązania. Zaraz w mediach napiszą, że służby wiedziały, że oni mieli kontakty z IS, podłuchiwali ich, wiedzieli że coś planują. Mają już wytypowanych podejrzanych :/ ale jakby prewencyjnie ich zatrzymali wcześniej to by chorzy psychicznie ludzie z organanizacji praw człowieka i Helsińskiego gówna oskarżyli o rasizm ....
0
Trump'owi dzisiaj słupki sondażowe pękają w szwach :)
0
A kto lubi symulantow ?
0
Powalczą 30 minut i później odpuszczą
1
No przecież wiem. Chodzi mi o to, że on zawsze ich odbiera z lotniska.
0
W sumie zawsze się zastanawiałem jak to jest. Ten ich autokar, oklejony Barcaaa, to on zawsze musi wyjechać parę dni wcześniej by być w jakimś miejscu na czas nie ?? Bo raczej samolotem go nie transportują. Ciężka podróż musiała być do Baku na mecz z Sevillą.
0
Ale mu zeszło :P