0

Przepraszam, ale nie wiem. Pewnie jakiś pakiet sport będzie trza wykupić.

0

Od 11 lutego na jeden miesiąc 2 kanały Eleven za darmo

3

Nie wiem czy wszyscy wiedzą, ale jak ktoś ma UPC to mecz na kanale 554

2

Oczywiscie, chrzescijanstwo nie jest niewinne, ale jakos teraz sie nie slyszy o rytualnych odcinaniach glow, gwaltach, atakach samobojczych wykonywanych przez Chrzescijan. Przejmowanie Panstw bez uzycia broni jest faktem i bys sie nie zdziwil jak Twoje dzieci lub wnukowie beda zyli w pierwszym Swiecie gdzie Europa bedzie miala panstwa wyznajace Islam. Widac jak oni sie mnoza, beda mieli prawa wyborcze, i ich partie przejma Panstwa. I to nie sa bajki tylko fakty ktore sie rozpoczely. Ale szanuje Twoja opinie

0

Nawiazales takze do innych krajow wiec o nich tez napisalem. Tak, wrzucam ich do jednego wora bo to ta sama religia. Taki mam poglad na to

0

Poczytaj sobie trochę o religi Islamu. O tym na jakiej zasadzie ona działa i nie tylko teraz tylko o jej historii, powstaniu.


0

To bądź pierwszy, który się zgłosi by tych uchodźców wziąć do siebie do domu

0

A ciekawe, że wzięli Messiego, a nie CR. Emirates, które jest Dubajskie przecież sponsoruje Real.

2

A kto jest pierwszym krajem, który sponsoruje meczety w Polsce ?? Arabia Saudyjska. Czemu uchodźcy nie uciekają do Arabii czy innych Dubajów ? Bo ich tam nie chcą, bo ich sponsorują i sterują nimi do Europy. Naprawdę myślisz, że te kraje z zatoki nie maczają w tym palców ? Na innych torach to jest USA, ale to już inna sprawa, że się musząwpierdzielać tam gdzie jest ropa. Teraz dla "solidarności" kraje arabskie włączają się do wojny przeciwko ISIS, które i tak sami sponsorują. Będą bombardować pola i strzelać do piasku.

0

Bartra kapitanem :)

0

A o czym ma gadać jak mecz nudny ?

0

Suarezowi powinni sprawdzić ten kubeczek ze słomką co non-stop go wozi ze sobą :) na lotnisku wsiada, trzyma go w ręku. Dolatuje na miejsce, wysiada z samolotu i dalej trzyma w tej samej ręce :D

8

Po co mu gdzieś iść. Jest pensyjka, miejsce w składzie, puchary i darmowe Audi co roku :D ma zamienić na pensyjkę, miejsce w skłądzie i darmowe Audi co roku :D ??

2

Dokładnie. Mam nadzieję, że Barca nie będzie w sytuacji takiej, że karny będzie decydował o losie meczu. Bo jak któryś z graczy Barcy będzie miał go wykonywać, to ja za wczasu zamawiam już karetkę z podejrzeniem zawału :P

0

Dla mnie właśnie w takich meczach niech dużo ryzykują, próbują ryzykownych podań itp. ale karne to trzeba zawsze strzelić. Nie ma wytłumaczenia, że wyluzowanie

1

Rozumiem nie oczernianie gracza w mediach, ale często Luis używa stwierdzenia "musimy to poprawić". TYutaj też mógł powiedzieć np. są pewne rzeczy, które musimy jeszcze poprawić, dążymy do doskonałości" i ble ble inne banialuki :D

0

Jaki skład dajecie za tydzień ??

0

To jaki skład za tydzień :) ??

0

No to Bartra, masz 30 minut na pokazanie się :D

0

Teraz nic, ale jakby karny miał o czymś decydować to już nie najlepiej ... Barca za dużo karnych nie strzela ...

0

A pomyślałeś jakby to był karny dawający nam awans ?? Nie można bagatelizować żadnej akcji i karnego trzeba strzelić poprostu

0

Gra idzie dobrze, jest taktyka, jest morale, jest chęć, więc Enrycze, proszę Cię !! Zrób im 12 godzinny kurs strzelania karnych !!

1

Ja chcę Bartrę dziś. Poradzi sobie z tymi leszczykami z Valenci :D

0

Trzeba śmiało powiedzieć, wałki są wszędzie i co chwilę jakieś wychodzą. Pomyślcie ile wałków kluby robią, które nigdy nie ujrzą światła dziennego. Bartomeu i Rossel mają pecha poprostu, że to wyszło i teraz napewno masa jest wałków by to odkręcić tylko dobrze zapłacić trzeba :)

0

Np zeby przejsc do historii.

2

Ech ten Guardiola to troszke na latwizne idzie. Wzialby Everton albo Leicester a bierze mocne ManCity.

8

Leć do Syrii i wróć jako uchodźca, będziesz mieć lepiej niż zasiłęk dla bezrobotnego :)

4

Widać, że Suarez nie daje rady sobie z ogórkami :D

0

Mieli kontrakt na 6:0 więc musieli dobić jeszcze samobója :D

0

Ciekawe czy gdzies będzie wspomnianie o spalonym przy golu Jamesa. Bo najśmieszniejsze, że nawet żaden z piłkarzy nie protestowal. W sumie oni w ogole na nic nie protestują :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?