1

Fajna odpowiedź, dzięki :)

6

Jak myślicie, czy w związku z tym, że Neymar i Suarez się wybijają, Messi pójdzie troche w cień ?? Super, że mają formę, ale mieć 3 liderów w jednym zespole to nie jest dobrze. Tak jakby mieć 3 lwy w klatce. Prędzej czy później któryś ugryzie. I poważnie się pytam, a nie że "jak ugryzie to napewno Suarez" :)

0

Ech niestety nie ma miejsca na tylu liderow w jednym klubie. Zazdrosc jest w kazdym czlowieku i jak Ney czy Suarez beda zabierac reklamy Messiemu to konlikt przeniesie sie na boisko

0

Wycztałem fajne dwa newsy
1. Lambo powodem kontuzji Bale'a - za duże przeciążenia
2. James na sprzedaż :) - brać go

1

Oby Krystyna nie była w tej trójce, ale wiadomo, że głosują na najbardziej medialne osoby a nie na poziom który w danym roku reprezentuje dany piłkarz

6

Mamy piłkarzy o takiej wartości a budżet ledwo zipie :) reklamy powinny drzwiami i oknami do nas się dobijać :)

0

Super zmiana, to się chwali

1

Munir to po prostu padaka

0

Czy ktoś przed meczem obstawiałby taki wynik ? Ja nie

0

Żeby Barca tak dobrze grała w drugiej połowie :)

0

Gadacie gadacie a jeszcze ponad 45 min, proszę skończcie z osądami

0

Neymar nam zaginął :)

0

Nie ogaraniam tego. Łokciem wali i poszkodowany dostaje żółtą :/

1

Potwierdzam, nie tnie. Jakość nie jakaś hiper ale najważniejsze, że nie tnie

5

Ja tam wolałbym by został w Realu. On jest przewidywalny i jedyne większe zagrożenie to jest bardzo dobry w powietrzu. A tak kupią jakiegoś grajką z wielkimi chęciami i ambicjami, który będzie dużo większym zagrożeniem.

3

Poprostu nasz prezez nie umie niczego załatwić. Jest ciepła kluchą i tyle. Nawet głównego sponsora nie potrafi podpisać

3

Jakos Real poradzil sobie z Celta my dostalismy baty. Nie ma latwych i trudnych wyjazdow. Real remisuje z Gijon to i nas tez to nieszczescie moze spotkac

0

Debil ten Immobile, dostać kartkę za darmo :/

0

Ale przecież nikt nikomu nie zostawia karnego. To trener decyduje kto strzela przecież

13

Suarez jakoś lepiej te karne wykonuje.

0

Głupia Roma pokrzyżowała nam plany. Jakby przegrali lub zremisowali to przynajmniej byłby pewny awans :/

1

A PIS obniży podatki i państwo zbankrutuje jak Grecja. Emerytury też nie dostaniesz bo nie będzie z czego zapłacić i takie będą te Twoje rządy :/

0

Ależ ty nerwowy. To żadna prowokacja, tylko porównanie. Coś Ci nie służy dziś dzień widzę :)

0

Podoba mi się, że Neymar ani się nie kłoci, ani nie pada jak piorunem rażony. Jakby tak było koszony CR to na pewno od upadków w końcu rękę by sobie złamał

0

Nie dość, że żenująco bronią to wyzywają sędziego :/ ech Maszczee i Pike dno, zero szacunku do człowieka

0

Ciekawe co ten inteligent zrobił. Nie nauczył się od Pikeja ?

0

Tak niestety patrzę się na ten sezon i widać, że zamieniliśmy się ż Realem miejscami. My ledwo wygrywamy lub przegrywamy. Oni mają bramkarza co gra sezon życia i remisują głupie mecze. Bardzo źle to wygląda niestety :/

0

Messi jakiś smutny, że Barca strzela i wygrywa bez niego :D żart !

0

Tak jest niestety. Hejtowanie lepiej się sprzedaje :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?