Tomason
Dołączył/a: marzec 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Fajna odpowiedź, dzięki :)
6
Jak myślicie, czy w związku z tym, że Neymar i Suarez się wybijają, Messi pójdzie troche w cień ?? Super, że mają formę, ale mieć 3 liderów w jednym zespole to nie jest dobrze. Tak jakby mieć 3 lwy w klatce. Prędzej czy później któryś ugryzie. I poważnie się pytam, a nie że "jak ugryzie to napewno Suarez" :)
0
Ech niestety nie ma miejsca na tylu liderow w jednym klubie. Zazdrosc jest w kazdym czlowieku i jak Ney czy Suarez beda zabierac reklamy Messiemu to konlikt przeniesie sie na boisko
0
Wycztałem fajne dwa newsy
1. Lambo powodem kontuzji Bale'a - za duże przeciążenia
2. James na sprzedaż :) - brać go
1
Oby Krystyna nie była w tej trójce, ale wiadomo, że głosują na najbardziej medialne osoby a nie na poziom który w danym roku reprezentuje dany piłkarz
6
Mamy piłkarzy o takiej wartości a budżet ledwo zipie :) reklamy powinny drzwiami i oknami do nas się dobijać :)
0
Super zmiana, to się chwali
1
Munir to po prostu padaka
0
Czy ktoś przed meczem obstawiałby taki wynik ? Ja nie
0
Żeby Barca tak dobrze grała w drugiej połowie :)
0
Gadacie gadacie a jeszcze ponad 45 min, proszę skończcie z osądami
0
Neymar nam zaginął :)
0
Nie ogaraniam tego. Łokciem wali i poszkodowany dostaje żółtą :/
1
Potwierdzam, nie tnie. Jakość nie jakaś hiper ale najważniejsze, że nie tnie
5
Ja tam wolałbym by został w Realu. On jest przewidywalny i jedyne większe zagrożenie to jest bardzo dobry w powietrzu. A tak kupią jakiegoś grajką z wielkimi chęciami i ambicjami, który będzie dużo większym zagrożeniem.
3
Poprostu nasz prezez nie umie niczego załatwić. Jest ciepła kluchą i tyle. Nawet głównego sponsora nie potrafi podpisać
0
Widzieli ?
http://ofsajd.onet.pl/faceci/cristiano-ronaldo-probowal-uderzyc-grzegorza-krychowiaka/mecpqn
3
Jakos Real poradzil sobie z Celta my dostalismy baty. Nie ma latwych i trudnych wyjazdow. Real remisuje z Gijon to i nas tez to nieszczescie moze spotkac
0
Debil ten Immobile, dostać kartkę za darmo :/
0
Ale przecież nikt nikomu nie zostawia karnego. To trener decyduje kto strzela przecież
13
Suarez jakoś lepiej te karne wykonuje.
0
Głupia Roma pokrzyżowała nam plany. Jakby przegrali lub zremisowali to przynajmniej byłby pewny awans :/
1
A PIS obniży podatki i państwo zbankrutuje jak Grecja. Emerytury też nie dostaniesz bo nie będzie z czego zapłacić i takie będą te Twoje rządy :/
0
Ależ ty nerwowy. To żadna prowokacja, tylko porównanie. Coś Ci nie służy dziś dzień widzę :)
0
Podoba mi się, że Neymar ani się nie kłoci, ani nie pada jak piorunem rażony. Jakby tak było koszony CR to na pewno od upadków w końcu rękę by sobie złamał
0
Nie dość, że żenująco bronią to wyzywają sędziego :/ ech Maszczee i Pike dno, zero szacunku do człowieka
0
Ciekawe co ten inteligent zrobił. Nie nauczył się od Pikeja ?
0
Tak niestety patrzę się na ten sezon i widać, że zamieniliśmy się ż Realem miejscami. My ledwo wygrywamy lub przegrywamy. Oni mają bramkarza co gra sezon życia i remisują głupie mecze. Bardzo źle to wygląda niestety :/
0
Messi jakiś smutny, że Barca strzela i wygrywa bez niego :D żart !
0
Tak jest niestety. Hejtowanie lepiej się sprzedaje :/