Tomason
Dołączył/a: marzec 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe ile by musialo byc kontuzji by zawiesli ban na gre naszych zawodnikow
0
A co z tym finansowym fair play ze MU tak szasta. Kogo oni za porzadne pieniedze sprzedali oprocz Di Maria ? Bo zakupow to pelno zrobili
0
Obysmy sie nie przejechali na nim. Juz go chwalimy a nie zagral jeszcze. Wielu bylo takich co w innych klubach blyszczeli by utonac w nastepnym. Na ocene poczekam
0
Nie rozumiem tego fenomenu davida de gea. Bramkarz jak bramkarz. Jakos specjalnie nie podnosil poziomu MU. Jest dobry ale wydaje mi sie ze ten transfer jest bardziej by miec drogiego bramkarza poprostu i tyle. Medialnosc sie troszke zwroci. A tak to wielki Realz malo znanym Navasem by byl
0
Moze np cofnac sie, wciagnac ich na polowe i z kontry probowac takie autobusy
0
Bo Lyon i Roma musza byc w grupie niebiskiej bo w czerwonej jest psg i juve
1
Smiesznie ten komputer przedziela. Ciemawe czemu automatycznie przydzielil do czerwonej grupy. Z racji ze Chelsea jest w niebiskiej ?
0
A czy przypadkiem nie musieliby leciec do Tel Aviviu ?? Strasznie daleko i niebezpiecznie.
0
Mi obojętnie jakie drużyny, byle Barca nie musiała latać daleko :)
0
Ciekawe co sobie myślą koledzy z drużyn, które mają swoich liderów jak Real, Juve, Chelsea itp którzy muszą głosować na "swoich", bo będzie nie smak później :) a wiedzą, że w poprzednim sezonie to Messi rządził, chociaż Suarez wcale nie spał i też zasługuje :)
0
A jaki poziom teraz Malaga może prezentować ?? Wysprzedała sie, kupiła kogoś znaczącego ??
0
I teraz niech Bilbao wyklada kase na leczenie jak maja pilkarzy co zamiast w pilke kopia po nogach. Raz moze sie zdarzyc ale im pare razy to sie trafili !
0
Fart bo fart ale super że 3 pkt !
1
Niech się położy z tą piłką i leży :D
0
Oby trzymał taki poziom
0
Ziomek sędziego z Kantera :D
0
Ładnie dziś pozbyliśmy się dwóch graczy :/
3
Ten link to nie jest odp na moje pyt :)
0
Jakieś info ktoś ma czy Pique będzie strał się oczyścić z tego ?? Czy zaakceptuje jak jest tzn, że tak powiedział ?
0
Więc jak jest pewny, że tego nie zrobił niech się odwoła, powoła trzy nie zależne firmy do czytania z ust i poda do sądu i znisławienie. Jak tego nie zrobi tzn. że tak powiedział i dla mnie jest śmieciem !
0
Po co on tam ? Myśli, że u Mourinho więcej zagra ? On przecież ma swoich ulubieńców których trzyma nawet jak im nie idzie. A Pedro jest z Barcy, która tak jawnie Mu pokazywał, że nie lubi
0
Słusznie prawisz milordzie. Sędzia ma więcej do stracenia, ciekawe jak to się rozwiąże. Jak werdykt będzie tylko na podstawie protokołu to musztarda po obiedzie. Najwyżej jak Pique wie, że tego nie powiedział, to powinien swoje dochodzenie zrobić.
3
Poza tym twierdzi, że nie obraził sędziego. Nie bezpośrednio, ale jego matkę tak, więc mówi prawdę, jeśli to jest jego filar obrony :)
0
Ten akurat będzie mógł się bronić tym, że tak mu powiedziano, że takie słowa padły. No dzwine to jest, ktoś z nich kłamie a to jest dziecinne...
0
Mógł w bardzo ostry sposób wypowiedziedź się o niekompetnecji w sprawie nieodgwizdania spalonego. Jeśli twierdzi, że nie powiedział to musi się liczyć z tym, że są techniki do odczytywnia słów z ruchów warg, więc chyba nie byłby na tyle głupi by temu zaprzczać. Po drugie dziwne, że sędzia tak szybo zareagował. Poza tym musiał mieć pogadanke Pique z zarządem lub trenerem, których zapewniał, że nie powiedział i teraz oni święcą dupą bo się wstawiają za niego, więc chyba aż tyle by nie ryzykował ....
0
Jeśli faktycznie to powiedział to należy mu się kara, mógł co innego wykrzyczeć bo faktem jest by nie zobaczyć takiego spalonego to naprawdę chyba trzeba być bardzo stronniczym sędzią. Niestety Hiszpanie nie lubią Kataloni, tak jak wielu Polaków "Niemieckiego" Śląska, ale w tym raczej bym nie upatrywał nie kompetencji sędziów. Barca była poprostu gorsza, ale niestety sędzia nie pozostał nie zauważony ...
2
Piszę teraz, NIE OBCHODZI MNIE KMŚ. Nawet bym nie chciał by grali o ten puchar. Nic nie warty a są ważniejsze fronty
1
Z tym KMŚ to tylko zamęczą piłkarzy. Nawet bym nie chciał by oni tam jechali. Potrzebują regeneracji
1
Barcelona nie dała rady, ale sędzia nie jest czysty :/ a szkoda :/
1
Hehe, chyba chciał zamazać ten mecz tą kartką. Że niby ich ten karze :/