Tomason
Dołączył/a: marzec 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Murują bramkę ale PSG. nie widać narazie autobusu :D
0
A Real jakie ciezke mecze jeszcze ma ?oprocz z nami
0
Mamy jeszcze pare trudnych meczy. Poza Realem to Celta, Atletico, Valencia czy Sevila. Musza sie spiac !
1
Jest dobrze i oby forma tylko szla do gory:) no i oczywiscie przypieczetowac to zwycistwem z Realem i jie tracic glupich punktow
0
Ale bądź co bądź Messi troszkę niewidoczny prawda ??
1
30 do 28 w LL w klasyfikacji dla CR
0
Dają mu jeszcze raz szansę :D
0
Powiedział Jese ..
0
Bądź co bądź ale Ronaldo nie padł na ziemie jak rażony. Próbował strzelać przynajmniej. A ten Nelly z plastrem na twarzy to musi się ogarnąć
0
2 strzały Chelsea, żenada :/
1
Coś w tym jest. Jak gra Barcelona to tną wszystkie transmisje, ledwo znaleźć jakąś dobrą. Teraz oglądam PSG - Chelsea, super jakość i zero ścinki :D duuużo mniej osób ogląda :)
1
0
Ale kiks Neymara :D
0
Ciekawe ktora druzyne pilkarze Atletico nienawidza bardziej. Maja spinki z kilkoma pilkarzami.
0
Eusebio is out. Ciekawe co z Barca B
0
Fajnie by bylo zobaczyc ile reszta ma kartek. Bysmy zobaczyli kto jest zagrozony. Moze ktos powinien sie wykartkowac specjalnie np ...
6
Dobra, jutro trza wygrać w Bilbao !!
0
Troche go wepchnął do bramki :)
0
Dziś cały Real słabo gra. Np było widać jak Cristiano był sam w ataku bo reszcie się nie chciało biegać. Sam Leo też by nie pokonał Atletico
0
Atletico musi się ogarnąć bo się wykartkują. Niech w ogóle nie dyskutują bo widać, że źle to się kończy dla nich ...
0
Ja mam nadzieję, że ten sędzia poniesie konsekwencje !!
0
O Halilovicu cała strona piała jak do Nas przechodził i co teraz ?? Gra w Barcelonie B, która i tak ledwo przędzie. Piać z zachwytu nad 16 latkiem to trzeba być niespełna rozumu. Niech się nagra i będzie można go ocenić za kilka lat czy wart jest pisania o nim
0
Takie gadanie. Kiwa się ze słabiakami a pieją z zachwytu nad nim. Wszystko zależy od niego samego, a jak mu się znudzi za rok to taki "talent" z niego będzie. Jest wielu takich jak on, ja nie widzę w nim nic specjalnego
0
A chelsea to pierwszy mefz fzy oni juz odpadli?
0
on jest medialnym zawodnikiem. Zdziwie sie jak bedzie inaczaj jak zwykla kara za czerwona kartke
0
Zeby zremisowal
0
Strasznie nie odpowiedzialny pilkarz Cordoby:/ mial nadsieje ze nikt nie zobaczy. Zlinczowac go
0
No oby to byl zimny prysznic dla niego. Chociaz za duza presje nie mozna wywierac. To mocno stresuje, trzesie sie noga troche
0
Ciekawe czemu Suarez nie gra
0
Brawo, dobrze napisane. Wczoraj u nas tylko Suarez pare razy zasymulowal. Reszta grala czysto. A dziwne ze symulowal, bo we wczesniejszych meczach tego nie robil. Frustracja?