1

Murują bramkę ale PSG. nie widać narazie autobusu :D

0

A Real jakie ciezke mecze jeszcze ma ?oprocz z nami

0

Mamy jeszcze pare trudnych meczy. Poza Realem to Celta, Atletico, Valencia czy Sevila. Musza sie spiac !

1

Jest dobrze i oby forma tylko szla do gory:) no i oczywiscie przypieczetowac to zwycistwem z Realem i jie tracic glupich punktow

0

Ale bądź co bądź Messi troszkę niewidoczny prawda ??

1

30 do 28 w LL w klasyfikacji dla CR

0

Dają mu jeszcze raz szansę :D

0

Powiedział Jese ..

0

Bądź co bądź ale Ronaldo nie padł na ziemie jak rażony. Próbował strzelać przynajmniej. A ten Nelly z plastrem na twarzy to musi się ogarnąć

0

2 strzały Chelsea, żenada :/

1

Coś w tym jest. Jak gra Barcelona to tną wszystkie transmisje, ledwo znaleźć jakąś dobrą. Teraz oglądam PSG - Chelsea, super jakość i zero ścinki :D duuużo mniej osób ogląda :)

1

0

Ale kiks Neymara :D

0

Ciekawe ktora druzyne pilkarze Atletico nienawidza bardziej. Maja spinki z kilkoma pilkarzami.

0

Eusebio is out. Ciekawe co z Barca B

0

Fajnie by bylo zobaczyc ile reszta ma kartek. Bysmy zobaczyli kto jest zagrozony. Moze ktos powinien sie wykartkowac specjalnie np ...

6

Dobra, jutro trza wygrać w Bilbao !!

0

Troche go wepchnął do bramki :)

0

Dziś cały Real słabo gra. Np było widać jak Cristiano był sam w ataku bo reszcie się nie chciało biegać. Sam Leo też by nie pokonał Atletico

0

Atletico musi się ogarnąć bo się wykartkują. Niech w ogóle nie dyskutują bo widać, że źle to się kończy dla nich ...

0

Ja mam nadzieję, że ten sędzia poniesie konsekwencje !!

0

O Halilovicu cała strona piała jak do Nas przechodził i co teraz ?? Gra w Barcelonie B, która i tak ledwo przędzie. Piać z zachwytu nad 16 latkiem to trzeba być niespełna rozumu. Niech się nagra i będzie można go ocenić za kilka lat czy wart jest pisania o nim

0

Takie gadanie. Kiwa się ze słabiakami a pieją z zachwytu nad nim. Wszystko zależy od niego samego, a jak mu się znudzi za rok to taki "talent" z niego będzie. Jest wielu takich jak on, ja nie widzę w nim nic specjalnego

0

A chelsea to pierwszy mefz fzy oni juz odpadli?

0

on jest medialnym zawodnikiem. Zdziwie sie jak bedzie inaczaj jak zwykla kara za czerwona kartke

0

Zeby zremisowal

0

Strasznie nie odpowiedzialny pilkarz Cordoby:/ mial nadsieje ze nikt nie zobaczy. Zlinczowac go

0

No oby to byl zimny prysznic dla niego. Chociaz za duza presje nie mozna wywierac. To mocno stresuje, trzesie sie noga troche

0

Ciekawe czemu Suarez nie gra

0

Brawo, dobrze napisane. Wczoraj u nas tylko Suarez pare razy zasymulowal. Reszta grala czysto. A dziwne ze symulowal, bo we wczesniejszych meczach tego nie robil. Frustracja?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?