1

Dajcie spokoój już Munirowi, on chce bramkę strzelić. Chce się pokazać. Ja uważam, że niech probóje. Jest 2:0 i wygląda to bardzo obiecująco, bo co chwilę jest akcja. Powinien próbować, by zszedł z niego stres uważam. Moim zdaniem gra super, już pokazanie się do podania to 50% sukcesu

0

Nasi napastnicy bardzo ładnie się przepychali z obrońcami :D

0

Pique i Munir w kolejności

0

Jak będzie grać Busi i Pedro i nie będzie grać Bartra to się obrażę na Lucho

1

Mathieu odpowiada: "Spoczko, była nagonka na Pikeja to pewnie on dziś pogra, ja sobie pofolguje"

0

Ma słabych prawników ten Messi i tyle. Harvey Specter i Mike już dawno by go z tego wyciągnęli i jeszcze fiskus hiszpański by płacił odszkodowanie :)

0

Ludogorts czy jak tam gra mega żałośnie, niema co liczyć ludziska na jakąś niespodziankę

1

Przynajmniej Luis reagował wstawianiem napastników i pomocników ofensywnych. Zaryzykował bo nie było nic do stracenia. Ale powinni częściej strzelać. Nóż widelec jakiś rykoszecik by był

0

Dokładnie. Jeszcze Alves i Pedro szczelą po hatricku i Busquets z główki i będzie szał ciał :D jacy to oni genialni. A dobry piłkarz to powienien utrzymywać dobry poziom i powoli go podwyższać. Bo niemożliwym jest stale być lepszym, ale chodzi by trzymać poziom na pierwszy skład

1

My nie graliśmy jeszcze z RSSS i Atletico. Graliśmy z Villareal i ledwo ledwo, a Real wygrał 2:0. Trener musi coś konkretnego zrobić ze składem. Mam nadzieje, że ten Suarez zrobi różnice

0

Może wyślemy do Luisa nasze oceny piłkarzy albo opinie :D ?? Jak tak dużo osób przedstawi mu swój punkt widzenia to może zareaguje hehe

0

Brawo Cavani, że się nie położył. Wielu by już padało jak piorunem rażeni

4

Ciekawe czy Lucho wyciągnie wnioski

0

Dawać jakieś zmiany !

0

Mathieu dyńką powinien strzelać :)

0

Dooooooooobra :)

0

Ale obawiam się, że w dobie pieniędzy, które są związane z nazwiskami, tacy piłkarze jak Robben, Ronaldo czy Neymar nie byliby zawieszani. Zapewne Ci mniej znani by byli karani, a wyczyny "wyższych sfer" byłby niezaważane jakimś cudem przez sędziów. Luis Suarez też nurkował w Liverpoolu, mam ogromną nadzieję, że nie będzie tego robić w Barcelonie. Lecz nadzieja, nadzieją, a niestety rzeczywistość będzie pewnie inna. No ale cóż, niema co oceniać narazie, nie grał jeszcze oficjalnych meczy :)

0

Nie robi mi jaki piłkarz będzie zawieszany, niech to się poprostu skończy, bo to wypacza widowisko oraz często decyduje o wyniku, a chyba w piłkę nie powinno się wygrywać tym, kto ładniej upadnie.

5

Czy kiedykolwiek doczekamy się kar za symulowanie ?? Jakby tak dla przykładu ukarali z 5 piłkarzy może reszta by tak nie nurkowała ...

1

Nie mówię, że jest ona słaby, ale są tacy gracze, którzy wchodzą w czasie meczu i robią różnicę. Nie wiem jakby było jakby grał od początku ale jak narazie super się sprawia w roli wchodzącego z ławaki świeżego na zmęczonych

0

A myślicie, że to dobry pomysł wystawiać powiedzmy "rezerwowy skład" na pierwszy mecz w Lidze Mistrzów. Niektórzy piszą Vermaelen, Douglas czy Ter Stegen. Rezerwowy bo jeszcze nie grali, chociaz wiem, że powinni się ograć jakoś na meczu oficjalnym

0

Cieszycie sie ze Real przegrywa a nie lepiej dla nas jakby byl remis ??

0

Wyprzedziliśmy :)

0

Dobra tam, nieważne kto jak grał, najważniejsze to 3 pkt. :)

0

Nie widzę Mathieu nigdzie. Jest za wysoki i zakazli mu jeść :)

0

Polakowi życzę jak najlepiej, ale oby Tytoń nie miał dziś życiówki :)

1

Jaki zakaz ?? Przecież tamten zakaz został zniesiony

0

Brazylijczycy uczyli się strzelać w bramkarza, strzały w środek bramki to żenada :/

2

A mi się dziś urodził syn :)

0

Że oni jeszcze pozwalają pracować temu Zubiemu ....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?