1

Zamiast pisac rzeczowe komentarze to jakies ortografie i kropki piszecie, ech:/

0

Mam teorie czemu Suarez jest taki zablokowany. Niedzwiedzie spia na zime a bydza sie wiosna hehe :)

0

Chodzi o to, że powinien być to zawodnik pełny, bez takich jawnych i przez wszystkich widzących skaz. I takie jest moje zdanie. Takie zachowanie nie jest godne zawodnika z Top. Wielu innych jakoś potrafiło się z tego wyleczyć, ale niektórzy są nie uleczalni

0

A 81% cymbałów głosowało na CR. Za swoje aktorzenie nie zasługuje na czołowe miejsca. Dobry piłkarz jest, ale za aktorzenie nie powinien znajdować się w czołówce...

5

A niech se wyzywaja. Lepiej jakby sie zabrali za nurkow i kary na mecze by sie posypaly.

0

Do kogo on tak się zaciesza, wcześniej tak nie robił :D

1

Chciał strzelić w bark, ale zeszło mu w nogi :D

0

No to po ptokach :) chociaż on gra w filmach cały czas więc może niektórzy głosujący przejrzeli na oczy

2

Piket za mało agresywnie atakuje, A Mathieu to zdarza się spóźnić ze wślizgiem. Co jest pewne MAthieu napewno byłby bliżej napastknika i może by go wypchał poza pole karne. Pique zachował się bardzo przeciętnie, stał bardzo daleko i dał dużo miejsa

0

Ja mam nadzieję, że ci co będą głosować, będą mieli na uwadze aktorzenie cr7. Nie mówię, że Messi ma wygrać złotą piłkę, ale z drugiej strony bramkarz ze złotą... trochę dziwne. Za aktorzenie ban na piłkę !

6

Niech on spada na drzewo zrywac banany

0

Dokładnie tak, że nie strzelił. Mniej lamił od Suareza, ale jednak też zdarzały mu się duże błędy

0

Busquets uratowal tyłek dzisiaj piłkarzom takim jak Suarez i Neymar. I tak im się dostanie, ale napewno nie aż tak bardzo :)

5

Mam nadzieje ze sedzia dostanie kare oraz klub Valencia z kibicow

0

Cały sędzia, on jest żenujący :D

2

Sędzia do piachu..

0

Niepotrzebny ruch głowa, ale co to ten typ z Valnci to żenada. Debilny aktor

0

Co to za napastnik co z takiego czegoś nie potrafi gola strzelić :/ i jeszcze w środek bramki :/

0

Ryzykowny wślizg ....

0

Słabe gusta mają Ci piłkarze, Prawie same nudne Audi serii Q. A gdzie RS6 np ?? No chyba, że tak ograniczony wybór mają, bo jeszcze rok temu RS wybierali. Aha. I jeszcze takie pały jak Verma czy Douglas dostają Audi a biedni Munir i Sandro bo nie są w La Liga to nie... żenada...

0

Z jednej strony super ze wygrali, ale z drugiej lipa ze tak gladko i wysoko. Teraz zarzad i trener beda mysleli ze sa super. A moze to bylo tylko szczescie w dwoch meczach. W taktyce nie widzialem zadnej zmiany, wiec to obie druzyny byly slabe. Ja jeszcze jestem spokojny w slodzeniu tej druzynie po przerwie reprezentacyjnej, a co wy na to ??

0

Strzał Rafinhi pewnie byłby obroniony nie ??

0

http://sportslive.info/viewpage.php?page_id=4

Mi to super działa, dobra jakość i żadna ścinka

0

A nie Rafinha ??

0

Youtube haczy jak cholera ....

0

Jeden mecz i nikogo nie sprzedajecie. A zaraz zagrają piach i będziecie pisali, "a niech ten Messi idzie se do PSG" Ja tam podchodzę do tego sceptycznie. Jak zaczną grać równo to będzie super

0

Martwi mnie, że Suarez zszedł...

0

A czemu dziś tematu o rekordzie Zarry niema :D ??

0

O co Ci chodzi ?? Niestety powiedział prawdę, jest bardzo skuteczny od kilkunastu meczów. Miał słaby początek, a teraz niestety jakby to oni leki wspomagające brali

0

To działa jak narazie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?