Tomason
Dołączył/a: marzec 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Zamiast pisac rzeczowe komentarze to jakies ortografie i kropki piszecie, ech:/
0
Mam teorie czemu Suarez jest taki zablokowany. Niedzwiedzie spia na zime a bydza sie wiosna hehe :)
0
Chodzi o to, że powinien być to zawodnik pełny, bez takich jawnych i przez wszystkich widzących skaz. I takie jest moje zdanie. Takie zachowanie nie jest godne zawodnika z Top. Wielu innych jakoś potrafiło się z tego wyleczyć, ale niektórzy są nie uleczalni
0
A 81% cymbałów głosowało na CR. Za swoje aktorzenie nie zasługuje na czołowe miejsca. Dobry piłkarz jest, ale za aktorzenie nie powinien znajdować się w czołówce...
5
A niech se wyzywaja. Lepiej jakby sie zabrali za nurkow i kary na mecze by sie posypaly.
0
Do kogo on tak się zaciesza, wcześniej tak nie robił :D
1
Chciał strzelić w bark, ale zeszło mu w nogi :D
0
No to po ptokach :) chociaż on gra w filmach cały czas więc może niektórzy głosujący przejrzeli na oczy
2
Piket za mało agresywnie atakuje, A Mathieu to zdarza się spóźnić ze wślizgiem. Co jest pewne MAthieu napewno byłby bliżej napastknika i może by go wypchał poza pole karne. Pique zachował się bardzo przeciętnie, stał bardzo daleko i dał dużo miejsa
0
Ja mam nadzieję, że ci co będą głosować, będą mieli na uwadze aktorzenie cr7. Nie mówię, że Messi ma wygrać złotą piłkę, ale z drugiej strony bramkarz ze złotą... trochę dziwne. Za aktorzenie ban na piłkę !
6
Niech on spada na drzewo zrywac banany
0
Dokładnie tak, że nie strzelił. Mniej lamił od Suareza, ale jednak też zdarzały mu się duże błędy
0
Busquets uratowal tyłek dzisiaj piłkarzom takim jak Suarez i Neymar. I tak im się dostanie, ale napewno nie aż tak bardzo :)
5
Mam nadzieje ze sedzia dostanie kare oraz klub Valencia z kibicow
0
Cały sędzia, on jest żenujący :D
2
Sędzia do piachu..
0
Niepotrzebny ruch głowa, ale co to ten typ z Valnci to żenada. Debilny aktor
0
Co to za napastnik co z takiego czegoś nie potrafi gola strzelić :/ i jeszcze w środek bramki :/
0
Ryzykowny wślizg ....
0
Słabe gusta mają Ci piłkarze, Prawie same nudne Audi serii Q. A gdzie RS6 np ?? No chyba, że tak ograniczony wybór mają, bo jeszcze rok temu RS wybierali. Aha. I jeszcze takie pały jak Verma czy Douglas dostają Audi a biedni Munir i Sandro bo nie są w La Liga to nie... żenada...
0
Z jednej strony super ze wygrali, ale z drugiej lipa ze tak gladko i wysoko. Teraz zarzad i trener beda mysleli ze sa super. A moze to bylo tylko szczescie w dwoch meczach. W taktyce nie widzialem zadnej zmiany, wiec to obie druzyny byly slabe. Ja jeszcze jestem spokojny w slodzeniu tej druzynie po przerwie reprezentacyjnej, a co wy na to ??
0
Strzał Rafinhi pewnie byłby obroniony nie ??
0
http://sportslive.info/viewpage.php?page_id=4
Mi to super działa, dobra jakość i żadna ścinka
0
A nie Rafinha ??
0
Youtube haczy jak cholera ....
0
Jeden mecz i nikogo nie sprzedajecie. A zaraz zagrają piach i będziecie pisali, "a niech ten Messi idzie se do PSG" Ja tam podchodzę do tego sceptycznie. Jak zaczną grać równo to będzie super
0
Martwi mnie, że Suarez zszedł...
0
A czemu dziś tematu o rekordzie Zarry niema :D ??
0
O co Ci chodzi ?? Niestety powiedział prawdę, jest bardzo skuteczny od kilkunastu meczów. Miał słaby początek, a teraz niestety jakby to oni leki wspomagające brali
0
To działa jak narazie :)