0

Ależ wysmaruje pique i busketa !

0

W środek bramki, co za noob :/

1

Niech ściągnie tego piketa i busiego, nie mogę na nich patrzeć :/

0

Nie, bo poszedł na raz, tak się nie robi, zawodnik B klasy może :/

0

Za takie zagranie bym podziękował Busiemu. Tak nie robi piłkarz topowy, tylko gowniany.

0

Ter Sztegen ?? Busquests gowno, w takim ataku idzie na raz

2

Mogli dać Pique 12 meczów kary, bez niego lepiej ta obrona wyglądała :/

0

Pique i Maszcze to są wolni jak ślimaki :/

0

A na Ligę Mistrzów za późno ??

1

Messi nauczył się nurkować ale strzelać dalej nie :)

0

Lol Sztegen chciał wybijać w lewo a zeszła mu w prawo :)

0

I jak tu grać z takim bramkarzem z tyłu ? Morale reszty drużyny upada :/

0

A Messi nie zadedtkował Rafihni ? Troszkę nie ładnie

0

W końcu więcej niż 1:0 :)

0

Niema co liczyć że Athletic postawi się Realowi. Od meczu z nami grają piach :/

2

Jak można wspierać arabów :/ to jest żałosne. Wysadzą parę i wtedy się będzie działo. Może ludzi przejrzą wtedy zza kurtyny chorej "poprawności politycznej"

6

Ale trzeba aktorzyć by móc normalnie grać ?? To jest chore, to nie jest wtedy już sport tylko jakaś gra strategiczna wtedy :/

21

Niech ten nasz Prezes w końcu posmaruje bo widać, że bez tego się nie da. Mogą nas faulować, piłkę w ręce łapać i nic :/ żenujący są Ci sędziowie. Irokez zjebany !

0

PSG nie namiesza za dużo w grupie jak z takim Malmoe ledwo 2:0 wygrywają..

2

Podoba mi się to co na Canal + mówią. "Wszystkie trzy bramki z niczego" :)

0

Leca glownie na kase

0

Wrocilem dopiero na chate i patrze Messi z lawki. To przez wyjazdy z Argentyna ?

0

Ciekawe ile by musialo byc kontuzji by zawiesli ban na gre naszych zawodnikow

0

A co z tym finansowym fair play ze MU tak szasta. Kogo oni za porzadne pieniedze sprzedali oprocz Di Maria ? Bo zakupow to pelno zrobili

0

Obysmy sie nie przejechali na nim. Juz go chwalimy a nie zagral jeszcze. Wielu bylo takich co w innych klubach blyszczeli by utonac w nastepnym. Na ocene poczekam

0

Nie rozumiem tego fenomenu davida de gea. Bramkarz jak bramkarz. Jakos specjalnie nie podnosil poziomu MU. Jest dobry ale wydaje mi sie ze ten transfer jest bardziej by miec drogiego bramkarza poprostu i tyle. Medialnosc sie troszke zwroci. A tak to wielki Realz malo znanym Navasem by byl

0

Moze np cofnac sie, wciagnac ich na polowe i z kontry probowac takie autobusy

0

Bo Lyon i Roma musza byc w grupie niebiskiej bo w czerwonej jest psg i juve

1

Smiesznie ten komputer przedziela. Ciemawe czemu automatycznie przydzielil do czerwonej grupy. Z racji ze Chelsea jest w niebiskiej ?

0

A czy przypadkiem nie musieliby leciec do Tel Aviviu ?? Strasznie daleko i niebezpiecznie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?