0

Większej padaki nie widziałem :/

0

Jo jo udawaj dalej ...

0

Dobre dobre, że za to kartki nie dostał. Komedia komedią ale przepisy są :/

0

City jest tak słabe, że drużyna z 3 Polskiej ligi mogła z nimi spokojnie coś ugrać. Jedynie Hart to poziom bardzo profesjonalny. I oni kiedyś mieli mistrza Anglii :/ ??

1

FIFA 96. Jak przegrywałem to wystarczył rajd wzdłuż boiska skrzydłem i strzał z rogu pola karnego. Piłka zawsze wpadała do bramki :)

0

No to mamy pozamiatane wtedy :)

11

Real i Atletico to nudna i oklepana para. Dużo ciekawszy byłby City I Ateltico. Wiadomo że UEFA to komercja, a nietypowy mecz City - Atletico dobrze by się sprzedał, więc mam nadzieję, że sędzia dostał instrukcje i tak pokieruje by City wygrało :)

0

Poza tym, że nie lubię oczywiście Realu, to nie chciałbym go też po prostu w f inale z powodu oklepanej nudnej pary Real - Atletico. Nie pamiętam kiedy widziałem mecz City - Atletico. Te drużyny słabo się znają i może być ciekawy meczyk

0

Każdy ma prawo do opinii, ale Twoja jest zła :D

4

Jak można kibicować błaznom z Atletico ...

3

Ładny spalony :) Ja nie chcę Atletico w finale :/

2

Robert wstyd, a Siemone to psychol trochę ...

0

I za ten atak ze zdjecia to czerwo :)

0

Tak, bo to co robi dziś to jest żenada. Ja wolę kogoś równego niż sinusoidę ...

1

Żadne inne słowa jak same złe się tylko na nich nadają. Grać przeciwko 10 i taką żenadę :/ wstyd dostać mistrza z taką grą ...

0

Ja nie mogę :/ obniżyć pensję temu niby grajkowi :/ przecież widział że idzie na raz ten bramkarz. Zwód i ciach :/

1

Ochydnie wyglada :/ jak tak ma wygladac noga pilkarza to przestaje grac :)

0

Taki komercyjny klub a kasy nie ma. Powtarzam, że powinni inaczej umowy pisać albo podziękować komuś z za wyskoą pensją. Barcy po prostu nie stać ...

0

Myślałem, że chociaż w półfinale się przełamią i coś ciekawszego pokażą niż obronę, obronę i jeszcze raz obronę. Fakt, bramka nie w ich stylu. Widać też że drużyny typu Barca, Bayern nie mają pomysłu na grę przeciwko Atletico i nagle to ich "szczęście" znika. I takie bicie głową w mur kompletnie mnie nie jara. Może zadziałał na mnie fakt, że wtorkowym meczedm byłem tak znużony, że po środowym spodziewałem się troszkę więcej

0

Półfinały były tak nudne, że wolałem już kurze ścierać z szafek

0

Jak na razie Rayo > City :)

0

Ach, cenzura sama mi zmieniła. Chciałem napisać Messi :)

1

Dać im Neymara, Alvesa, Douglasa itp i wziąć Pogbę i Dybalę ;)

0

Swoją drogą jestem pod wrażeniem zmian u Pepe i Neymara. Pepe już nie taki agresywny, Neymar bardzo często ucieka od afer, nie podjudza tak strasznie i nie aktorzy jak kiedyś. Musieli chyba mieć ostre gadanie :)

2

No mam nadzieję, że jaki kolwiek zakup będzie przemyślany, a nie na chybił trafił. Czekamy na to odpalenie Ardy czy Vidala i słabo jakoś Verma to kontuzja niestety jedna wielka. Mathieu miał przebłyski, ale troszkę ich mało było. Potrzebujemy stabilnego i ambitnego piłkarza

1

No niestety, Barca ma długi i w związku z tym nie płaci na pensje troche za dużo ? Ja z MSN wolałbym Messiego i Suareza. Jeśli za Neymara ktoś by złożył kwotę klauzuli mocno bym się zastanowił. Pieniądze są potrzebne, a sponsorów ani widu ani słychu. A kupowanie tylko jakiś zapchaj dziur by byli wg. mnie mija się z celem. Wolę jednego, dwóch porządnych niż 5 przeciętnych.

2

Juz sie zaczyna szukanie alternatyw. Bo ten za drogi, temu nie chca dac odejsc. Kupimy jakiegos "no name" i bedzie grzac lawe bo sie okarze za slaby :/ kupikismy Suareza i sie zwraca. Kupilismy Vidala czy Vermalena to siedza na lawie. Bez sens na maxa. Pokazuja ze niby transfer robia ale to tak tylko by odchaczyc aktywnosc....

0

Czyli jestem niedzielnym kibicem :)

0

Ogólnie jest słaba, ale bardziej wyrównana niż inne silne ligi

0

A jakaś liga ma wyższy współczynnik niż 2 ?? Angielska powinna mieć wg mnie. Tam jest mase równych drużyn

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?