Tomason
Dołączył/a: marzec 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Większej padaki nie widziałem :/
0
Jo jo udawaj dalej ...
0
Dobre dobre, że za to kartki nie dostał. Komedia komedią ale przepisy są :/
0
City jest tak słabe, że drużyna z 3 Polskiej ligi mogła z nimi spokojnie coś ugrać. Jedynie Hart to poziom bardzo profesjonalny. I oni kiedyś mieli mistrza Anglii :/ ??
1
FIFA 96. Jak przegrywałem to wystarczył rajd wzdłuż boiska skrzydłem i strzał z rogu pola karnego. Piłka zawsze wpadała do bramki :)
0
No to mamy pozamiatane wtedy :)
11
Real i Atletico to nudna i oklepana para. Dużo ciekawszy byłby City I Ateltico. Wiadomo że UEFA to komercja, a nietypowy mecz City - Atletico dobrze by się sprzedał, więc mam nadzieję, że sędzia dostał instrukcje i tak pokieruje by City wygrało :)
0
Poza tym, że nie lubię oczywiście Realu, to nie chciałbym go też po prostu w f inale z powodu oklepanej nudnej pary Real - Atletico. Nie pamiętam kiedy widziałem mecz City - Atletico. Te drużyny słabo się znają i może być ciekawy meczyk
0
Każdy ma prawo do opinii, ale Twoja jest zła :D
4
Jak można kibicować błaznom z Atletico ...
3
Ładny spalony :) Ja nie chcę Atletico w finale :/
2
Robert wstyd, a Siemone to psychol trochę ...
0
I za ten atak ze zdjecia to czerwo :)
0
Tak, bo to co robi dziś to jest żenada. Ja wolę kogoś równego niż sinusoidę ...
1
Żadne inne słowa jak same złe się tylko na nich nadają. Grać przeciwko 10 i taką żenadę :/ wstyd dostać mistrza z taką grą ...
0
Ja nie mogę :/ obniżyć pensję temu niby grajkowi :/ przecież widział że idzie na raz ten bramkarz. Zwód i ciach :/
1
Ochydnie wyglada :/ jak tak ma wygladac noga pilkarza to przestaje grac :)
0
Taki komercyjny klub a kasy nie ma. Powtarzam, że powinni inaczej umowy pisać albo podziękować komuś z za wyskoą pensją. Barcy po prostu nie stać ...
0
Myślałem, że chociaż w półfinale się przełamią i coś ciekawszego pokażą niż obronę, obronę i jeszcze raz obronę. Fakt, bramka nie w ich stylu. Widać też że drużyny typu Barca, Bayern nie mają pomysłu na grę przeciwko Atletico i nagle to ich "szczęście" znika. I takie bicie głową w mur kompletnie mnie nie jara. Może zadziałał na mnie fakt, że wtorkowym meczedm byłem tak znużony, że po środowym spodziewałem się troszkę więcej
0
Półfinały były tak nudne, że wolałem już kurze ścierać z szafek
0
Jak na razie Rayo > City :)
0
Ach, cenzura sama mi zmieniła. Chciałem napisać Messi :)
1
Dać im Neymara, Alvesa, Douglasa itp i wziąć Pogbę i Dybalę ;)
0
Swoją drogą jestem pod wrażeniem zmian u Pepe i Neymara. Pepe już nie taki agresywny, Neymar bardzo często ucieka od afer, nie podjudza tak strasznie i nie aktorzy jak kiedyś. Musieli chyba mieć ostre gadanie :)
2
No mam nadzieję, że jaki kolwiek zakup będzie przemyślany, a nie na chybił trafił. Czekamy na to odpalenie Ardy czy Vidala i słabo jakoś Verma to kontuzja niestety jedna wielka. Mathieu miał przebłyski, ale troszkę ich mało było. Potrzebujemy stabilnego i ambitnego piłkarza
1
No niestety, Barca ma długi i w związku z tym nie płaci na pensje troche za dużo ? Ja z MSN wolałbym Messiego i Suareza. Jeśli za Neymara ktoś by złożył kwotę klauzuli mocno bym się zastanowił. Pieniądze są potrzebne, a sponsorów ani widu ani słychu. A kupowanie tylko jakiś zapchaj dziur by byli wg. mnie mija się z celem. Wolę jednego, dwóch porządnych niż 5 przeciętnych.
2
Juz sie zaczyna szukanie alternatyw. Bo ten za drogi, temu nie chca dac odejsc. Kupimy jakiegos "no name" i bedzie grzac lawe bo sie okarze za slaby :/ kupikismy Suareza i sie zwraca. Kupilismy Vidala czy Vermalena to siedza na lawie. Bez sens na maxa. Pokazuja ze niby transfer robia ale to tak tylko by odchaczyc aktywnosc....
0
Czyli jestem niedzielnym kibicem :)
0
Ogólnie jest słaba, ale bardziej wyrównana niż inne silne ligi
0
A jakaś liga ma wyższy współczynnik niż 2 ?? Angielska powinna mieć wg mnie. Tam jest mase równych drużyn