Tomason
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Joe_Pesci No nie. O wygranej decydują głosy elektorskie, a nie suma wszystkich oddanych głosów. Faktem jest, że Hillary zdobyła 2mln więcej głosów, ale ogólnie straciła te stany, które dają jej najwięcej punktów. Dlatego też Trump wtedy miażdżąco wygrał. Zobaczymy co będzie teraz
2
@Kurkmen W sondażach przegrywa, ale z Hilaria też przegrywał
0
I czemu Hamilton tak gumy nie może złapać...ech ...
9
@budel17 On ma nonstop farta. Ale zaraz ktos powie, że szczęście sprzyja lepszym. Uważam, że w Haasie by tak nie kozaczył i by płakał, że jest dyskryminowany
0
Beznadziejny ten Red Bull. Taką szansę zaprzepaścić
0
Piłkarzyki....Nie potrafią wykończyć meczu przeciwko 10 graczom ....
0
Co oni wyczyniają. Tyle sytuacji .....
0
@robsonrob Honorowo kilku powinno :)
0
Nie mają za bardzo czym się bronić przed uniknięciem obniżek pensji. Taka gra ? Conajmniej 50% obniżki
0
@PatrychoO 20% Pique 80% Neto. Pique niepotrzebnie zagrał tak blisko, ale jednocześnie odrazu pobiegł na pozycję. Neto miał czas odegrać albo wywalić
0
@toretto724 Zaraz będzie walczyć nad strefą spadkową :)
0
@D1OS Wykorzystuje swoje uprawnienia. Naprawdę. Bez powodu nie byłoby ich aż tylko wokół auta. Niech przedstawią relacje od początku. Aha, pewnie nie mają, bo zaczęło się od rutynowej kontroli. Poza tym wskazówką dla mnie jest to, jak podkreślił autor posta na twitterze "W sumie samochód zatrzymano 3 razy tego dnia". Ewidentnie było coś nie tak z autem, a policjanci wymieniają się informacjami. Skąd wiesz czy coś z auta im nie wystawało ? Zwrócono im uwagę by to schowali, ale następny patrol znowu to dostrzegł, a już wiedział, że godzinę wcześniej zgłaszano takie auto, że jedzie w ich kierunku.
1
@D1OS Powiedział jaki artykuł. Poza tym napewno powiedział zanim pojawiła się reszta policji i prosił o dokumenty itp. Poza tym, tak jak pisałem. Filmik zaczyna się jak już drzwi pootwierane i mnóstwo policji na około. Byłem pare razy zatrzymywany i nigdy tak nie było. Wiesz kiedy widziałem jak policja tak robiła ? Jak ludzie w aucie stawiali opór.
1
@D1OS Filmik wyrwany z kontekstu. Wiadomo, że uf osobnik wiele razy już manipupował faktami. A co było przed rozpoczęciem nagrywania ? Policjant mówi artykuł 15 ustęp 3. "3) zatrzymywania osób stwarzających w sposób oczywisty bezpośrednie zagrożenie dla życia lub zdrowia ludzkiego, a także dla mienia;" Skąd wiesz czy nie jechali autostradą zygzakiem ? Skoro został zatrzymany 3 razy to może z autem było coś nie tak. Jakieś flagi wystawały z niego czy co ? Trochę obiektywizmu
1
@Naturopata Dwóch sabotażystów. Przyda im się długi odpoczynek by poobserwowali innych jak się gra
1
@Czarny19 ja bym już zaczął :)
5
@Hosh Nie są takie niewinne. Są filmiki jak same kopią innych lub ich uderzają
1
@betonito Oby nie, bo to by się okazało, że może być coś gorszego niż pis
0
@Fabik87 Skala mniejsza niż w Nowej Zelandi ale ciekawe czy np. ktoś założy teraz ornat i przeprosi
1
@olikwierk10 Musiałem sprawdzić livescore, bo słucham meczu już kilkanaście minut i ani razu jego nazwisko nie zostało wymienione :)
0
A czemu Griezmanna nie zdejmie ? On tylko przeszkadza
0
@vebmroku Chodzi mi nie o regulamin tylko o dywagacje na temat aż takich milimetrów :)
0
No takie spalone to już bezsens, ale przynamniej VAR działa :P
0
Przy podaniu noga została. Na milimetry ale została
0
W obronie to już od Busiego lepszy by był Braithwaite. Miałby napewno ochotę coś udowodnić.
4
Dembele ma mega lekkość w sobie. Oby kontuzje się już skończyły
4
Borussia > Barca :(
7
A dlaczego Szymon H. teraz nie płacze z Konstytucją w ręku ?
2
@Pawelsky Idę po popcorn :)
5
@draxidox Najpierw bronią konstytucji a potem się z nią nie zgadzają. Fcuk logic :)