RobiS
Dołączył/a: marzec 2016
Szynwałd
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TR3YWAY do dzbanka z filtrem dafi
0
@Monegros cudownie się jezdziło dziś po tym dziurawym mieście :D
0
@ranger3120 multi, czasem ze znajomymi też by się popykało :D
0
jest aktualnie dostępna jakaś dobra strzelanka na pc z trybem deathmatch? chciałem wrócić sobie do warface ale przy tych 600 graczach to ciężko coś zagrać
0
@Ojciec5tkidzieci byłem dziś, generalnie jak ktoś oglądał buddę od początku to ten film jest zbędny, przesłanie całości to "pracuj, nie poddawaj się" i w sumie to tyle. dokument bez wodotrysków, takie 6-7/10 można na spokojnie dać
0
@PatrykBarca cena by się broniła gdyby to było chociaż jakieś lepszej jakości piwo ale to jest jeden z tych typowych sikaczy sklepowych
1
ciekawe jest to, jaka tu teraz nagonka na PO panuje, przed wyborami to część tych samych osób sobie dawała za nich ręce poucinać a tu taki klops
1
już nawet na ławce mają beke z Xaviego i jego kartek xD
1
@Sulimo jak już kupisz to nie zapomnij znowu schować jednej rolki na taki wypadek xD
0
@MeAndSwan głupotą jest wsiadanie za kółko po jakiejkolwiek dawce alkoholu
0
@Rust_Cohle most wanted, underground 2, underground
ale tak szczerze to kolejność może być losowa
0
@barcanawieki i o dziwo nie napisał tego vegeta
0
@Bobo25 kobieta może zadecydować tym, że nie da się omamić losowemu ziutkowi, który ją zapłodni - jeśli będzie aborcja na życzenie to widzę wzrost puszczalstwa się na lewo i prawo.
dla mnie opcja A
1
@tbas a jeszcze lepszą opcją jest iptv gdzie masz i c+, eleven, polsat, viaplay i wszystkie inne polskie kanały jakie sobie tylko wymarzysz, koszt 4,8€ miesięcznie w pakiecie "solo", pakiet dla dwóch osób 6,8€ czyli 3,4€ na głowę. minus taki, że u tego dostawcy co wykupuje to aktualnie rejestracja jest zamknięta
0
@MesQueUnClub_87 od pewnego czasu siedzę w k-popie - tam artystami w 99% rządzi agencja do której należą, więc wcale bym się nie zdziwił jak to wymuszony list
dla przykładu - dziewczyny z zespołu Itzy dopiero w tym roku (5 lat po rozpoczęciu kariery jako zespół) dostały zezwolenie od agencji na założenie prywatnych instagramów XD
0
Komentarz usunięty
1
pozdrawiam serdecznie
https://prnt.sc/WNh8tnm20EW4
0
@DonMatteo901 tacy ludzie nie powinni dostać od państwa ani grosza, jedynie celę w więzieniu a na jedzenie itd. powinni sobie sami zarabiać, kara śmierci to w pewnym sensie "wybawienie" dla takich osób
41
@Safrani tvp pod inną władzą to teraz można tłumaczyć ze wszystkiego :D
2
@tristan87 a to jak ktoś ma opinie jaką ma to już nie może wyrazić zdania?
3
o w Molde
1
oddawać twitcha złodzieje
0
@PolskiBarcelonista10 jestem w mbanku już bodajże 6 lat, z czystym sercem mogę polecić
0
@kondzix2115 w sumie ze śmietaną jeszcze nie próbowałem, teraz tylko trzeba pierogi zrobić xd
9
@Mezocyklon87 XD?
2
@FutureFCBarcelona aż się łezka w oku kręci :D
0
@kuz https://www.twitch.tv/eslcs
nie dziękuj
1
@Essos apka z zewnętrznej strony, np. apkmirror czy apkcombo
0
@MESSIah16 2010-2011, Messi
0
@HypeR nie ukrywam, że do jazdy takich artystów właśnie potrzeba, uj w tekst ważne żeby fajnie się pobujać w drodze