RobiS
Dołączył/a: marzec 2016
Szynwałd
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Zimny taki lekko ostry i fajny w smaku jest mayo sriracha (kupuję w biedronce, marka asia flavours), i sriracha w czystej postaci, miałem od huy fong ale podobno od flying goose też jest super.
trynidad scorpion jest już trochę mocniejszy, musisz przetestować bo ciężko stwiedzić, który będzie ci pasował
1
sos jalapeno od winiary to największy scam, jedyne co tam czuć to majonez xD
8
@Yoshi94 nie wiem czego się spodziewasz po jaśnie oświeconym kamyku, z tego co tu już wypisywał to X czasu temu uciekł do usa i stamtąd uprawia polską politykę a ilość głupot jakie już od niego czytałem to aż głowa mała
0
@tristan87 nie jesteś sam
2
czy w czwartek przeprowadzimy Flickrieg?
0
yamin lamal to jest kocur
0
@PatrykBarca fakt ale te prowizje za płatności kartą są tak niewielkie, że bardziej opłaca się sprzedawcy miec ten terminal niż go nie mieć bo przyciągnie więcej klientów
5
@marcin62 gotówka to wolność dopóki ktoś ma zapłacić 3zł i daje banknocik 200zł
1
@ŁukaszNidzica odepnij klemy od akumulatora na chwilę, jak nie pomoże to pewnie ratuje tylko podłączenie pod komputer
0
@Chucky tak, lige narodów mam totalnie w D, to że jest zaraz po euro jeszcze bardziej mnie od tego eventu odpycha
3
@PatrychoO aż mi się podstawówka przypomniała, lekcje z maniaczką siatkówki, 3 lata lekcja w lekcje (wyjątki policzyłbym na palcach) gralismy w siatę :|
1
@normasubiektywna bo to głównie celuje w podstawówkę, kto ci w takim wieku myśli o takich sprawach
0
@AFA ogólnie też lubię repki ale dopiero co bylo euro przez co nie mam najmniejszej chęci na oglądanie tych meczyków
9
od stylu Barcelony odeszlismy w czerwcu 2017, po co drążyć temat
1
@Pawlak1992 dhgate, mam jedną, jakościowo bardzo dobra
0
@juarez to jemu tych agentów do zabawy na chate przysyłali?
0
zamawiał ktoś coś z ebay z USA? jak wygląda odprawa celna w Polsce? mogą dowalić jeszcze jakieś cło czy coś tego typu? produkt z ceną ok. 25$
0
@Lucho_Juchacho bilet do Choroszczy podobno dają
0
@FanBarcYxD seria the walking dead
batmany
days gone
dead island
dying light
hellblade
lord of the rings war in the north
mad max
mirror's edge
edit.
mafia 2 superowa, grałem w oryginalną wersję (nie remaster)
1
@jedrek7000 pisz/dzwoń na support, miałem podobną sytuację na onecie kilka lat temu, musiałem jakiś papierek wypełnić z danymi, o których mówi mrboom i wtedy udało się odzyskać konto, na szczęście tez podałem prawdziwe dane więc nie było problemów z odzyskaniem
2
@tomek8756 no i teraz kulturka, wjedzie jakaś zwyżka spalająca dieselka i podniesie jakiegoś ziutka który to umyje a potem pojadą w siną dal dalej spalając paliwo :D
tyle z tych ich prób "ratowania planety"
0
@Nazio_87 nawet jak masz wolne to irytuje ta godzina xD
7
@Khajio on coś tam grał sensownego w tej borussi wgl czy się skończyło na młodym talencie?
0
@blakkudium spodenki jak dla mnie są tragiczne przez te wstawki po bokach, reszta superowa
1
@AssisMoreira podobno przy 10 obejrzeniu omijają górę lodową ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
można w apce Facebooka wyłączyć wyświetlanie relacji w feedzie? scrollując posty co chwilę wyświetla mi się czyjaś relacja
2
@Hubert102 drukarka jak rozumiem podłączona jest do kompa, nie ma ona opcji wifi czy złącza ethernet? w takim wypadku na samym wstępnie wchodzisz w "Panel sterowaniaSieć i InternetCentrum sieci i udostępnianiaaawansowane ustawienia udostępniania" i tam włączasz udostępnianie plików i drukarek, potem wchodzisz w "Drukarki i skanery" -> klikasz na swoją drukarkę -> "Zarządzaj" -> "Właściwości drukarki" -> zakładka "Udostępnianie" -> zaznaczasz opcję "udostępnij tę drukarkę" i dodajesz jej jakąś nazwę, potem na innym kompie w tej samej sieci w panelu "Drukarki i skanery" klikasz "Dodaj drukarkę lub skaner", czekasz aż przemieli do pojawienia się przycisku "drukarki, której szukam nie ma na liście" klikasz go i potem opcja "wybierz drukarkę udostępnioną według nazwy", po prawej przeglądaj i w "Komputer" powinieneś mieć widoczny komputer z którego udostępniona jest drukarka.
oczywiście odnajdywanie w sieci i udostępnianie plików i drukarek najlepiej odpalić na obu kompach
a co do dysku to fajnie masz to opisane tutaj https://answers.microsoft.com/pl-pl/windows/forum/all/udostępnianie-dysków-w-sieci-lokalnej/e05b74b2-d6d6-48f1-9058-047dca0e9894
0
@draxidox czy samochodoza to ten łeb, który stwierdził, że przejdzie sobie po samochodzie bo gość zaparkował na połowie chodinka?
12
@partymaker Rapha dziś jeden z najlepszych xd
0
@Who_you_mam a faktycznie, zapomniałem, dla mnie jedyny nitro który istnieje to ten cytrusowy :P