1

@Sulimo jedyna wciągająca mobilka to new star soccer i proszę mi nawet z tym nie handlować

6

@Pawel13sz Joan Williams czy xxxlaportacion?

22

@Kgorecki2500 zgadałam zie z Panem Adamem, skandal, że tak krótko.

0

@TheCule ja tylko przypomnę, że na transfermarkcie kiedyś były jakieś chore % szans, że Ronaldo (chyba to o niego chodziło) przyjdzie do któregoś tam klubu z ekstraklasy

0

@626 nico na czarnej wyjazdowej bo jest ciemniejszy, co? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@BorzyKrzys moment odejścia CRa z realu to już był taki znak końca piłki jaką pamiętalismy, później poszedł Messi - to już był istny strzał w serducho, po tych dwóch momentach ta "miłość", czy jakkolwiek to nazwać, dosyć mocno zgasła

0

@BulaKG dlatego został wicemistrzem wciągania tabaki, trzeba było przejść na coś legalnego xd

2

@TR3YWAY już wiemy kto spowoduje wypadek zaraz po odebraniu prawka xD

0

@TR3YWAY a to jednak refunda robie, nie chce

0

był ktoś kiedyś na bernabeu (mecz czy tam jakiś event, cokolwiek)?
krzesełka na trybunach obok siebie normalnie mają numerki 1,2,3 itd? kupiłem właśnie 3 bilety na koncert a wywaliło nam miejsca 4,6,8

0

@axegrinder wolę się domyślać kto ma piłkę niż przez 90min słuchać stypiarskiego komentarza bez żadnych emocji

0

czy jest jakaś darmowa apka na androida, która pozwoli mi na zrobienie z telefonu kamery IP?
potrzebuję ogarnąć sobie podgląd na 3-4 godzinki na drukarkę

0

@Kgorecki2500 tylko niech robią coś poza kontentem jedzeniowym (tak jak kiedyś to było, quizy itp.) i wreszcie będzie co oglądać na tym yt

0

@LionelM95 ty chyba zimnego piwa nie piłeś

1

@Lucyfffer tymczasem ostatnio chciałem z ziomkami pokopać na orliku a ten zamknięty, otwarty tylko w godzinach typu "widzimisię" :))
dobrze, że chociaż pod siatką można się przecisnąć to coś się pokopało

2

@misterio stare, znałem.
pedalarze do piekła

0

@dadan1990 na jednym oknie mam, na drugim uchylnym już nie a akurat to zostało otwarte

0

@Xaviball @jacobFCB skurwiel wleciał mi przez okno i gdzieś się schował, czekałem aż wyleci z ukrycia, polatał z 20 sekund i znowu gdzieś przepadł, po 20minutach szukania poniosłem porażkę.
takim oto sposobem spałem w salonie xD

0

ktoś wie czy Bros elektro działa na szerszenie? xD

1

@barcanawieki windscribe sprawdz

1

@barcanawieki próbowałeś z VPNem odpalać?

0

realizator też nie wie za kogo palmer wszedł, grubo

0

Embolo główka jednak pracuje żeby kartki nie zarobić xDD

1

@Popitek12 no i gratki, pojezdzisz trochę sam to będziesz jeździł lepiej niż 90% tych "egzaminatorów"

0

@pasquda widzimy się za tydzień kolego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Sulimo przynajmniej tam ktoś strzeli

0

@VamoSBarca88 jak dla mnie to lepiej zeby portugalce weszły

7

panie marcinie nieeeeee xD

2

Simons coś ty odwalił xD

4

beka beką ale po ludzku to chłopa szkoda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?