RobiS
Dołączył/a: marzec 2016
Szynwałd
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Sulimo jedyna wciągająca mobilka to new star soccer i proszę mi nawet z tym nie handlować
6
@Pawel13sz Joan Williams czy xxxlaportacion?
22
@Kgorecki2500 zgadałam zie z Panem Adamem, skandal, że tak krótko.
0
@TheCule ja tylko przypomnę, że na transfermarkcie kiedyś były jakieś chore % szans, że Ronaldo (chyba to o niego chodziło) przyjdzie do któregoś tam klubu z ekstraklasy
0
@626 nico na czarnej wyjazdowej bo jest ciemniejszy, co? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@BorzyKrzys moment odejścia CRa z realu to już był taki znak końca piłki jaką pamiętalismy, później poszedł Messi - to już był istny strzał w serducho, po tych dwóch momentach ta "miłość", czy jakkolwiek to nazwać, dosyć mocno zgasła
0
@BulaKG dlatego został wicemistrzem wciągania tabaki, trzeba było przejść na coś legalnego xd
2
@TR3YWAY już wiemy kto spowoduje wypadek zaraz po odebraniu prawka xD
0
@TR3YWAY a to jednak refunda robie, nie chce
0
był ktoś kiedyś na bernabeu (mecz czy tam jakiś event, cokolwiek)?
krzesełka na trybunach obok siebie normalnie mają numerki 1,2,3 itd? kupiłem właśnie 3 bilety na koncert a wywaliło nam miejsca 4,6,8
0
@axegrinder wolę się domyślać kto ma piłkę niż przez 90min słuchać stypiarskiego komentarza bez żadnych emocji
0
czy jest jakaś darmowa apka na androida, która pozwoli mi na zrobienie z telefonu kamery IP?
potrzebuję ogarnąć sobie podgląd na 3-4 godzinki na drukarkę
0
@Kgorecki2500 tylko niech robią coś poza kontentem jedzeniowym (tak jak kiedyś to było, quizy itp.) i wreszcie będzie co oglądać na tym yt
0
@LionelM95 ty chyba zimnego piwa nie piłeś
1
@Lucyfffer tymczasem ostatnio chciałem z ziomkami pokopać na orliku a ten zamknięty, otwarty tylko w godzinach typu "widzimisię" :))
dobrze, że chociaż pod siatką można się przecisnąć to coś się pokopało
2
@misterio stare, znałem.
pedalarze do piekła
0
@dadan1990 na jednym oknie mam, na drugim uchylnym już nie a akurat to zostało otwarte
0
@Xaviball @jacobFCB skurwiel wleciał mi przez okno i gdzieś się schował, czekałem aż wyleci z ukrycia, polatał z 20 sekund i znowu gdzieś przepadł, po 20minutach szukania poniosłem porażkę.
takim oto sposobem spałem w salonie xD
0
ktoś wie czy Bros elektro działa na szerszenie? xD
1
@barcanawieki windscribe sprawdz
1
@barcanawieki próbowałeś z VPNem odpalać?
0
realizator też nie wie za kogo palmer wszedł, grubo
0
Embolo główka jednak pracuje żeby kartki nie zarobić xDD
1
@Popitek12 no i gratki, pojezdzisz trochę sam to będziesz jeździł lepiej niż 90% tych "egzaminatorów"
0
@pasquda widzimy się za tydzień kolego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Sulimo przynajmniej tam ktoś strzeli
0
@VamoSBarca88 jak dla mnie to lepiej zeby portugalce weszły
7
panie marcinie nieeeeee xD
2
Simons coś ty odwalił xD
4
beka beką ale po ludzku to chłopa szkoda