RobiS
Dołączył/a: marzec 2016
Szynwałd
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TheNekro94 jak widać, teraz mu wywaliło i nie ma kto włączyć xD
0
@Nazio_87 z jednej strony dobrze, że łatają, z drugiej twórcy wiedzą, że teraz mogą zrobić grę bardziej "na odpierdziel" bo potem można to patchować, ma to plusy i minusy bo nie każdego buga da się odkryć przed premierą ale na podstawie np. cyberpunka to można książki pisać o tym jak to odwalili xd
0
@kubs23 filman cc
1
@Munio
0
podrzucicie jakieś ciekawe, luźne gierki na androida? coś typu odpalasz 2-3 levelki przed spaniem czy na posiedzeniu. jakies candy crush by siadło gdyby nie to że ilość ruchów na poziom jest ograniczona xd
0
@FcPortoFan1999 i piosenke o współżyciu z mają xD
2
@abram3k ciekawe jakby zareagował nasz przyjaciel, wyznawca tuska gdyby jeszcze z nami był
0
@JoeSatriani jak bramkarz ma opaske to jeden zawodnik z pola jest wyznaczany do dyskusji z sędzią
0
sekundy przed tragedią https://zapodaj.net/plik-7ie7bnCGXQ
1
weź ktoś tego martina prosze xD
0
@VandaI https://prnt.sc/9730MNBBc4Ot ja za każdym razem gdy piłka jest na naszej połowie
4
nikt się nie spodziewał kto odwali kaszane xD
0
@wyrek idiotyczne jest bo jakby wykonywał rożnego drugą nogą to wtedy teoretycznie byłby przed linią spalonego
1
@KobeFR
prosze bardzo
2
ah te emocje u komentatorów przy bramce
1
@Martwy filman cc
0
@Deviler goat danie
0
zasnąć na tej gali można
1
murem za vinim XD
https://prnt.sc/NNdhch0X2EFf
2
pierwszy raz się odważyłem wejść na rm.pl - to co czytam pod relacją z ZP to sie w głowie nie mieści XD
0
@MesQueUnClub_87 bo tu właśnie jest wersja bez napisów końcowych (po których jest jeszcze jedna scenka), kończy się tą sceną graficzną o której wspomniałem
ide z torrentów pobierać, może się trafi pełna wersja xD
0
przy napisach końcowych Venoma 3 (napisach napisach, nie tej scence "graficznej" z aktorami) na samym końcu leci jakaś piosenka rapowa, kojarzy ktoś tytuł?
Szukam w necie pełnego filmu żeby shazama odpalić ale wszyskie co znajduje to kończą się właśnie na tej scenie graficznej xd
1
@lukaszbrk poczuł oddech Wojtka na plecach xd
3
Mr. Złota Piłka
3
Flickrieg drodzy państwo
0
@Toretto zbytnio nic nowego nie powiedział, nagonka może i sensowna ze względu, że stronki typu keydrop itp nie wymagają żadnego potwierdzenia wieku ale po za tą kwestią to co z tego wynikło? no nic, hazard był, jest i będzie, jak ktoś wrzuca w to całą swoją kasę to trzeba go zabrać na odwyk a nie banować wszystko co związane z hazardem (kasyna, buków itp.) bo to jeszcze bardziej pogorszy sytuację "hazardowego podziemia", według mnie lepiej na legalu tracić kasę żeby choć część z tego poszła do skarbu państwa niż napychać kieszenie szemranym typkom co postawiły sobie automaty niewiadomego pochodzenia z niewiadomym systemem.
ogólnie w polsce prawo związane z hazardem jest okrutnie zacofane
2
@Kgorecki2500 jak się podobało?
przypomniałeś mi, że rok się kończy i trzeba się zabrać za coroczne ogranie goticzka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Rifek właśnie przydałoby się, żeby też widziała trasę, chodzi o to, żeby podczas jazdy motocyklami sobie odpalić jedną trasę żeby każdy widział to samo
0
jest jakaś możliwość w google maps (lub w innej apce do nawigacji) aby połączyć się z kimś, widzieć siebie na mapie i jedną, taką samą, wcześniej ustaloną trasę?
1
@tbas w ostateczności rodzinka na yt premium i za niewiele więcej wyjdzie a kombinowania jeszcze mniej :P