0

@norbi77 są, ręcznie na luzie mogę odpalić 1080p

0

można jakoś w apce yt ustawić żeby filmy zawsze z automatu odpalał się w 1080p? mam ustawioną w opcjach żeby odtwarzało w wyższej jakości a ten kupsztal i tak daje max 720p

1

@Messibestplayerintheworld fajna gierka na odmułe, chodzisz, kroisz zombiaczki, fajny model odcinania kończyn itp. od siebie polecam, szczególnie w coopie

4

@Kgorecki2500 na tym polega piękno tej gry :D

0

@Maker0 właśnie czytam, że te do niby 27000mAh przechodzą na luzie a te powyżej potrzebują już jakiegoś zezwolenia ale nigdzie ani słowa o tym jak takie zezwolenie zdobyć

0

@jacobFCB wątpię żeby znaczenie miało czy odpale trial za złotówkę czy wklepie jakiś kod (chociaż kto wie).
po wklepaniu kodu kanały prezentują się następująco https://zapodaj.net/plik-8GVKFSMWwX
napisze dziś na support, zobaczę co mi powiedzą

0

@rasta212 @Maker0 @PatrykBarca lecę tylko z bagażem podręcznym, wszystko co potrzebuje to w nim pomieszczę. jeszcze miałbym pytanie odnośnie powerbankow, ogólnie lecę pierwszy raz i jak czytam te wszystkie wytyczne to mnie głowa zaczyna boleć xD
mam powerbanka 30000mAh, drugi 10000mAh i dwa po 4000mAh, mogę je wszystkie na luzie wrzucić do podręcznego i sobie z nimi polecieć? lecę lufthansą

2

0

korzysta ktoś ze sweet.tv? aktywowałem sobie darmowe 3 miesiące jakimś kodem z Peppera ale dostępne mam tylko 6 kanałów, wszystkie chyba francuskie i 0 filmów. próbowałem z vpn jak i bez niego, na kompie, na telefonie w apce i wszędzie to samo

0

jak to jest z przewozem alkoholu w samolocie? na jednej stronie mam info, że mogę przewieźć do 10 litrów mocnych alkoholi w bagażu podręcznym jak i rejestrowanym a na drugiej, że w podręcznym tylko butelki 100ml w woreczkach. trip do hiszpanii się szykuje i fajnie byłoby coś tamtejszego przywieźć

0

@SawneyBean są ale ich dostępność i rozmiary nie mają podjazdu do inpostowych.
ave inpost

7

@SpainFanRM89 według mnie to benzema poza tymi ostatnimi sezonami w realu to nie był jakiś wybitny

0

@adamek20151 mniej rasistowsko xd

5

ogłuchne przez justynke zaraz xd

1

@draxidox wreszcie mi właśnie otworzyli w bliższej okolicy a nie 40km od domu, zostaje stałym klientem kupującym hot wheelsy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Trojanek23 w ameryce mają czarnych a my mamy ukraińców, takie uroki xd

2

@PatrychoO niektórzy to nie powinni zabierać głosu w tej sprawie xD

0

@marcin62 to co, magazyn który wyprodukowali ma pójść do kosza a firma ma dostać po tyłku że względu na to, jak wyglądały opakowania? śmieszne to trochę jest

1

kurła jak piłeczka poszła fiu fiu

4

@Marian_Pazdzioch no bo z daleka i jak cię to kompletnie nie dotyczy to najlepiej się ciśnie :D

2

@4drian0 ubisoft i odklejki? stare znałem

1

@Piotr,1985 no chyba że by miał białą koszulkę, wtedy to co innego

0

@Gaz i z 20 iq

1

@HypeR there is 1 impostor among us

0

@wroclawskifan z plusx jest taki problem, że rejestracje mają zamkniętą, jakby była otwarta to bym z czystego serca polecał bo sam używam :D

0

@Marian_Pazdzioch iptv ale jakie teraz jest warte polecenia to musisz pytać speców z wykopu

1

@KamQiX sprawdzają po koszulkach/szalikach, resztę mają w 4 literach - tak to widzę

1

@PatrykBarca myślę, że gorszy niż Pena nie będzie choćby go wzięli na mecz bez jakiegokolwiek treningu

0

@Popitek12 3razy tak, genialna gierka

4

@norbi77 no ale czy skłamał?
do użycia łopaty potrzebujesz jakieś kwalifikacje? no nie
każdy może to robić? no tak
czy jest to prosta praca? użycie łopaty jest banalne ale przy takiej twardej skorupie to nawet kilofem miałbyś ciężką robotę.
rozumiem, że bede z pisu i dudy musicie cisnąć ale kuźwa już bez przesady

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?