0

dajcie już iść spać xD

0

paaaanie, kto panu tak spier

0

@Bobo25 no no, Francja też niczego sobie

0

@pt9 jeszcze jakby była pizza na tłustym cieście to byłoby chociaż co przegryźć

4

@MadafakinGuy lampa jak chu

3

czuję pustke, nie ma co oglądać

0

14 kartek w meczu Czechy-Turcja, ładnie sypie

2

wielki mental to zaraz z czerwoną wyleci xD

0

@VegetaPolska już to zrobiłeś

1

@partymaker gratulacje użytkowniku, wygrałeś ajfą sześć es

3

@kubix05 na tym turnieju każda drużyna gra lepiej od nas

0

ciekawe co teraz robi Toni Kroos

14

poszedłem do lodówki po browara a tam Toni Kross

2

@dmcteam a emocje w głosie zerowe

1

chyba mu ping podskoczył przy tym uderzeniu w głowe xd

4

@Aferzysta pal się w piekle za tego ananasa

2

@Encore @Luciano99 goniący @Bocheno1 jak ten ucieka po małpkę do sklepu jest szybszy

0

co tam somsiedzie mateuszu?

1

@WiemJak przez te genialne reklamy ogarnalem adblocka na telefon, na aż tak inwazyjne to sobie pozwalał nie będę

0

dzisiejszy koncert Taco to było coś pięknego, ja chce jeszcze raz

1

@Ojciec5tkidzieci mam wrażenie, że on niedługo zapomni, że trzeba oddychać i mrugać

0

@Kubsoleon piątek

9

@Sulimo za to te kilka miesięcy za po to istny raj :D

0

@Culer9002 chciałbym xd

2

@Stinger_ wstawaj, zesrałeś się

4

@Kgorecki2500 mówią, że nie wchodzi się 2 razy do tej samej rzeki a ten typ nie dość, że wszedł 2 razy to jeszcze 2 razy tą samą rybę złowił

1

@Xaviball bo im dowalą kary w klubie, potem klub dostanie po facjacie od fify, kluby upadną a cyrk się wzbogaci

0

w polskiej tv jest gdzieś mecz Igi?

0

@maroon dzięki :D

0

można gdzieś kupić jakiś terminarz, czy jakkolwiek to nazwać, w formie gazety/książki dedykowany na euro gdzie można wpisywać wyniki itp? szukam ale za cholere nie wiem jak to fachowo nazwać xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?