0

@Nazio_87 zimny monsterek nitro to sztos największy

1

@Bocheno1 a za co Lucek potem kupi sobie browary i wyżywi Jowite?

1

@BorzyKrzys świder, lacha, bum, patelnia, uj, d*pa, drabina

0

@Arden barcainfo i idiotyczne wpisy? stare znałem

4

@D10SLEO where Paulinho

0

@pt9 z urlopami nie będzie problemów, kwestia tylko jak to na dłuższą metę wychodzi. nie płaci się wtedy składki zdrowotnej więc jak rozumiem to jak będę chciał ogarnąć sobie receptę na leki, które biorę to muszę pójść prywatnie?

0

jest tu ktoś obeznany w temacie umowy zlecenia? prawdopodobnie będę zmieniał robotę, jest opcja abym przeszedł na umowę zlecenie, do tego mogę ogarnąć szkołę co da mi brutto=netto. Warto w coś takiego iść czy jednak lepiej UOP? 26 lat kończę za 4 lata więc trochę czasu jest

0

@Cvzx nie ma czegoś takiego jak pobranie z możliwością otworzenia przesyłki, musisz zapłacić i paczka jest twoja, jak coś jest nie tak to dopiero składasz reklamację na paczkę a w sytuacji gdy ktoś zamówił telefon a dostał ziemniaka to reklamacja do firmy kurierskiej nic nie da

1

@Gronek audiczka

3

@Arden nigdy tego nie lubiłem, zawsze uważałem, że to jedno z najniebezpieczniejszych zadań na wf, jakbyś tak zbyt mało nogi podciągnął to walisz taką lepę twarzą o tą skrzynie, że szok

0

@RosjaninBut co ten rafonix tak zarósł

24

okienko transferowe to najgorszy etap w sezonie dla kibica barcy - fakt nie opinia

5

@Arden elemelek na strazy, to wszystko dzięki niemu

0

@MesQueUnClub96 na wideo może i tak, jakbyś stał na ziemi a on latał kilkadziesiąt metrów nad tobą to już nie do końca

1

@Yamal_Williams albo stek albo ananas, to się nie łączy

0

@PatrykBarca w World of Guns Gun Disassembly raczej xD

4

@Uukasz_93 "Wzajemne zrozumienie, tolerancja, pojednanie – to nie tylko podstawowe idee olimpijskie, to także fundament standardów, którymi kieruje się nowa Telewizja Polska. Nie ma zgody na ich łamanie.[...]" - czytamy w komunikacie TVP.
to już jest hipokryzja level 100000



2

@Luciano99 #MuremZaChleburem

3

@Ryoumen no i może to lepiej

1

@marcin62 a takie, że chrześcijaństwo to sobie obrażają do woli ale islamu to broń Boże dotknąć.
moja racja jest lepsza niż twoja czy coś

1

@J4no jak w linku masz te liczby odpowiadające za id postu (czy coś tego typu) to usuwasz wszystko co jest po nich (?ref itd.)

1

@misterio potrzymaj mi piwo, udowodnię ze nie zawsze się da xD

0

@kubix05 ciekawe czy za murzynka bambo można teraz zostać posądzonym o rasizm

1

@Culer9002 oddajcie mojego soccerstanda złodzieje

0

@Hartge ile to może trwać to Ci nie powiem ale koleżanka miała podobną sytuację z tym, że ktoś jakimś cudem wykradł jej dane karty i zapłacił w jakimś sklepie online z uk (czy gdzieś tam zza granicy) za jakieś ubrania lekko ponad tysiąc, policja oczywiście nic nie zrobiła bo "musielibyśmy kontaktować się z organami z tego państwa" :)
w jej przypadku też całość sprawy się ciągnęła dosyć długo

0

@MiloszFCB1899 oj tego to już Ci nie powiem ale coś czuję, że to tylko takie pod filmik i lepszy marketing

1


Tyga wie co dobre

1

@Toretto bardziej na zalando lounge niż na zalando, lubię koszulki/bluzy z jakimiś nawiązkami do rapu - tu wybieram markę Mister Tee lub Pull&Bear
jak szukam czegoś "tak o" to po prostu odpalam daną kategorię, wybieram ewentualnie krój, rozmiar i scrolluje

0

@TR3YWAY uuu rasizm ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

@marcin62 u mnie ta sama sytuacja, orlik pozamykany w pizdziet, trzeba przechodzić pod siatką żeby pograć, co ciekawe są kamery skierowane na cały obiekt ale przynajmniej mają w tyłku to, że ludzie sobie pod siatką wbijają pokopać gałe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?