0

@saczers438 zależy czy jakkolwiek cie interesuje ten temat bo jeśli nie to raczej się znudzisz, jeśli coś tam cię interesuje to jak najbardziej warto

1

@Deviler jak najbardziej

0

@Deviler jak kartą to tylko przez paypal/gpay albo jednorazówką z revoluta

4

czy poprzeczki i słupki powinny być czarne żeby biali też mogli wyładować swoje emocje?

0

@kulek22 podobno nie, bo obajtek tyle kasy nadoił jak ropa taniała ze teraz może dopłacać żeby było po 3 xD

1

w wakacje paliwo po 3zl ma być. holowniaa ufam tobie

2

@Kgorecki2500 Donatello

1

@tomek8756 kurczak, mieszany na cienkim

1

@marcin62 niby spoko że tacy gracze wchodzą do fame ale trochę się to chyba kłóci z FREAK fightami

6

@xVENUMx ps więcej graczy raczej

0

@tomek8756


XD

0

@Hajny ty chyba pierwszy dzień na rambli jesteś

1

@Bogan #bezpiecznieszybkajazda

5

@tristan87 efekt Messiego

0

gówniana sytuacja

0

@kamil295 krakowska, rozwojowa/warsztatowa, chociaz na tuchowskiej tez podobno cos sie działo

0

@ranger3120 nie, tym razem nie Gumniska ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Tarnów cudowne miasto, ledwo popadało i dwa wiadukty zalane XD

0

nie liczę godzin i lat

2

@MesQueUnClub96 chyba masz racje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Kidd musiałby mu ktoś kupić

0

@bari_94 nie mówię, że są zdrowe ale nie są też takie złe jak je malują

0

@bari_94 Black:
woda, cukier, kwas: kwas cytrynowy; dwutlenek węgla, tauryna (0,35%), regulator kwasowości: cytryniany sodu; aromat, kofeina (0,03%), barwniki: E 150d, ryboflawiny, witaminy: niacyna, kwas pantotenowy, witamina B6, witamina B12

cukier to wiadomo, że jest syfem ale reszta? co z nimi niby nie tak?

0

@Salchent w kawie też jest kofeina ale ją to już można pić, ba nawet podobno jest zdrowa xD

2

@bartekvisca u mnie na najtańszej stacji w mieście 5,88 :D

0

@SenoX drogie bo kupujesz u pośredników, którzy muszą je sprowadzić zza granicy i na tym zarobić, realnie puszka w takim usa to koszt taki jak u nas monster np.

0

@Maynard666 ale zdajesz sobie sprawę z tego, że 40zł koszuje w polsce bo ktoś musi go sprowadzić z usa czy tam innego państwa, prawda?

0

@Medium ktoś tu sie mocarnie zesrał

1

@Kgorecki2500 u mnie wleciał RDR2, Kena, Amanda the Adventurer, As Dusk Falls i Dirt Rally 2.0 GOTY

0

@MesQueUnClub96 dodi jest słaby

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?