RobiS
Dołączył/a: marzec 2016
Szynwałd
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@saczers438 zależy czy jakkolwiek cie interesuje ten temat bo jeśli nie to raczej się znudzisz, jeśli coś tam cię interesuje to jak najbardziej warto
1
@Deviler jak najbardziej
0
@Deviler jak kartą to tylko przez paypal/gpay albo jednorazówką z revoluta
4
czy poprzeczki i słupki powinny być czarne żeby biali też mogli wyładować swoje emocje?
0
@kulek22 podobno nie, bo obajtek tyle kasy nadoił jak ropa taniała ze teraz może dopłacać żeby było po 3 xD
1
w wakacje paliwo po 3zl ma być. holowniaa ufam tobie
2
@Kgorecki2500 Donatello
1
@tomek8756 kurczak, mieszany na cienkim
1
@marcin62 niby spoko że tacy gracze wchodzą do fame ale trochę się to chyba kłóci z FREAK fightami
6
@xVENUMx ps więcej graczy raczej
0
@tomek8756
XD
0
@Hajny ty chyba pierwszy dzień na rambli jesteś
1
@Bogan #bezpiecznieszybkajazda
5
@tristan87 efekt Messiego
0
gówniana sytuacja
0
@kamil295 krakowska, rozwojowa/warsztatowa, chociaz na tuchowskiej tez podobno cos sie działo
0
@ranger3120 nie, tym razem nie Gumniska ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Tarnów cudowne miasto, ledwo popadało i dwa wiadukty zalane XD
0
nie liczę godzin i lat
2
@MesQueUnClub96 chyba masz racje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Kidd musiałby mu ktoś kupić
0
@bari_94 nie mówię, że są zdrowe ale nie są też takie złe jak je malują
0
@bari_94 Black:
woda, cukier, kwas: kwas cytrynowy; dwutlenek węgla, tauryna (0,35%), regulator kwasowości: cytryniany sodu; aromat, kofeina (0,03%), barwniki: E 150d, ryboflawiny, witaminy: niacyna, kwas pantotenowy, witamina B6, witamina B12
cukier to wiadomo, że jest syfem ale reszta? co z nimi niby nie tak?
0
@Salchent w kawie też jest kofeina ale ją to już można pić, ba nawet podobno jest zdrowa xD
2
@bartekvisca u mnie na najtańszej stacji w mieście 5,88 :D
0
@SenoX drogie bo kupujesz u pośredników, którzy muszą je sprowadzić zza granicy i na tym zarobić, realnie puszka w takim usa to koszt taki jak u nas monster np.
0
@Maynard666 ale zdajesz sobie sprawę z tego, że 40zł koszuje w polsce bo ktoś musi go sprowadzić z usa czy tam innego państwa, prawda?
0
@Medium ktoś tu sie mocarnie zesrał
1
@Kgorecki2500 u mnie wleciał RDR2, Kena, Amanda the Adventurer, As Dusk Falls i Dirt Rally 2.0 GOTY
0
@MesQueUnClub96 dodi jest słaby