RobiS
Dołączył/a: marzec 2016
Szynwałd
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr ciekawe czy jutro w robocie znowu będę Gucia ogladal xD
1
@ikar34 kara śmierci to takie 50/50, człowiek nie odczuje tskiego bólu jaki zadał, szybko skończy żywot - ot tyle. najcięższa robota, cela 2x2 metry i dożywocie
7
@bartas97 niech podniesie rękę ten kto nigdy nie przekroczył 50 w zabudowanym
0
kabanosy do piwa? TOP
0
@Bartula sugerujesz że xavi to bandzior? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
ale ludzie mają ból tyłka nazywanie "pseudoraperów" raperami. aż się w głowie to nie mieści xD
0
@Emhyr zapraszam do Tarnowa, u nas na takie coś mówimy dziureczka
3
@Kessie dupka w jego szponach
0
znajdzie się jakaś stronka podobna do https://www.tcgplayer.com tylko dla kart panini?
chodzi glownie o sprawdzanie market value
0
@LionelM95 piwo już otwierać?
2
no i po co ja ten over 1,5 wrzucałem
0
wiatrówka z gore texem sprawdzi się na skuterku w deszczową pogodę? potrzebuje kupic cos zeby mnie ochroniło trochę od deszczu
1
Son to chyba jedyny zawodnik z totkow, którego mi żal, że nic nie osiągnął z klubem
0
gdzie ta transmisja meczu Villarrealu jest? odpalam canal+ sport 2 a tam światek sobie w tenisa pogrywa
1
@MesQueUnClub_87 kebs
0
prawda jest taka, że w tej 70 minucie powinien wejść Yamal a Dembele na samą końcówkę.
Pozdrawiam.
1
@barcanawieki tak na wszelki wypadek jakby się połamał cały wyjściowy skład
0
ave dembele
3
where młodzi
1
@Chucky nie ma po co wrzucac go na głęboką wodę, jak ma wejść to niech sobie wejdzie na 10-15 minut
0
wystarczyło że Dembele wrócił na ławe i już piłeczka chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
ruszyła maszyna już nic nie zatrzyma
3
@pioz123 https://zapodaj.net/images/ecb7eef0f4324.jpg zdrówka :D
0
widze dziś afera alkoholowa na rambli
2
Chłopa policja zatrzymała za korzystanie z promocji z szejkomatu z apki biedry no hit
https://www.pepper.pl/dyskusji/biedronka-wzywa-policje-za-zakupu-shakeomatem-670121
0
@Barcaa12 oni przynajmniej przyjąć umieją a u nas nawet to jest problemem
1
Zeamsone na swojej stronce dodał odliczanie - został 1dzien,13 godzin.
oby nowa płytka, czekam z niecierpliwością
0
ave girona
0
@JordiElNino larambla
0
@Kitek1640 jak wiem co gdzie wpisać to lubie