4

jeśli chodzi o minimalizm to bardzo przyjemne ale patrząc na ogół to jest tragiczne.

0

a ten Yamal to po co Xaviemu był?

0

1

nie ma lepszego widoku niż smutny i wkur szwab

0

@dorszyk22 na próbę myślałem o takim zestawie https://allegro.pl/oferta/zestaw-do-uprawy-papryka-chili-jalapeno-papryki-9379597109
jakby coś z tego wyszło to pewnie próbowałbym to jakos rozmnażać :D

0

@dorszyk22 jakby sie udało to chętnie w domu, w ostateczności jakiś mały tunel mógłbym zapodać

0

@dorszyk22 jak to sie spisuje w niższych temperaturach typu 15 stopni? czytam sobie i niby potrzebuje niezmienne warunki i temperaturę 20-26stopni a tak myślę żeby na start sobie trzymać gdzieś w pokoju gdzie właśnie mam temperaturę, w zależności od dnia, 17-21 stopni

0

miał ktoś z was może przyjemność hodować papryczki jalapeno? xd

19

Xavi chyba nie wie że można 5 zmian robić

0

brawo Gavi, idealnie

2

ale się Denzel odebał

1

@Conradxc pewnie sie kitra z telefonem na lekcjach w ostatniej ławce

1

@ptrx mintaj, pstrąg

0

@vangoor przepis na obniżenie cisnienia: panel sterowania, programy, odinstaluj programy, fifa, odinstaluj.

nie dziękuj

1

@Rl9k1nG 8 i do domu

1

@PatrychoO ja dalej nie rozumiem za co są przyznawane karty w FUT i skąd biorą się te wszystkie eventy, jak sobie klikałem w fife 14 to bylo dosłownie kilka eventów a teraz to co tydzien event i nowy typ kart

0

@Nazio87 znam ten ból, zdałem za 6 razem, 4 razy oblane za "wymuszenie" :))

0

@Rust_Cohle napisałbym ale po chwili zniknąłbym w niewyjaśnionych okolicznościach razem z komentarzem

0

@ArterkHD kupiłem cos parę lat temu, jakościowo szału nie robi no ale ceny też nie były jakieś wysokie.
stwierdziłbym ze jakość taka typowa dla tanich koszulek z shein

0

jest i Tomek Młynarz

1

Po wczorajszej Barcy ten dzisiejszy mecz wygląda jak z jakiegoś filmu xD

1

@LM10GOAT to są te detale

4

@Artysta9 hej. jaki miales wczesniej nick?

5

@ToWinaSedziego śpieszmy się wyjaśniać ludzi, tak szybko odchodzą

0

@Barca1922 ale Luuk już u nas nie gra jak coś

0

chłop mu przed nogami leży a ten prosto w niego biegnie

1

@AFA90 to nawet nie jest on

0

@sintesox ty chyba wybiórczo sobie słowa z wpisów czytasz xd

0

@MesQueUnClub96 po prostu smieszy mnie to jak co mecz próbują tłumaczyć lewego, często jakimiś pierdołami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?