RobiS
Dołączył/a: marzec 2016
Szynwałd
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
jeśli chodzi o minimalizm to bardzo przyjemne ale patrząc na ogół to jest tragiczne.
0
a ten Yamal to po co Xaviemu był?
0
@Jankes94 https://streamable.com/d19qat
1
nie ma lepszego widoku niż smutny i wkur szwab
0
@dorszyk22 na próbę myślałem o takim zestawie https://allegro.pl/oferta/zestaw-do-uprawy-papryka-chili-jalapeno-papryki-9379597109
jakby coś z tego wyszło to pewnie próbowałbym to jakos rozmnażać :D
0
@dorszyk22 jakby sie udało to chętnie w domu, w ostateczności jakiś mały tunel mógłbym zapodać
0
@dorszyk22 jak to sie spisuje w niższych temperaturach typu 15 stopni? czytam sobie i niby potrzebuje niezmienne warunki i temperaturę 20-26stopni a tak myślę żeby na start sobie trzymać gdzieś w pokoju gdzie właśnie mam temperaturę, w zależności od dnia, 17-21 stopni
0
miał ktoś z was może przyjemność hodować papryczki jalapeno? xd
19
Xavi chyba nie wie że można 5 zmian robić
0
brawo Gavi, idealnie
2
ale się Denzel odebał
1
@Conradxc pewnie sie kitra z telefonem na lekcjach w ostatniej ławce
1
@ptrx mintaj, pstrąg
0
@vangoor https://i.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/027/838/Untitled-1.jpg
0
@vangoor przepis na obniżenie cisnienia: panel sterowania, programy, odinstaluj programy, fifa, odinstaluj.
nie dziękuj
1
@Rl9k1nG 8 i do domu
1
@PatrychoO ja dalej nie rozumiem za co są przyznawane karty w FUT i skąd biorą się te wszystkie eventy, jak sobie klikałem w fife 14 to bylo dosłownie kilka eventów a teraz to co tydzien event i nowy typ kart
0
@Nazio87 znam ten ból, zdałem za 6 razem, 4 razy oblane za "wymuszenie" :))
0
@Rust_Cohle napisałbym ale po chwili zniknąłbym w niewyjaśnionych okolicznościach razem z komentarzem
0
@ArterkHD kupiłem cos parę lat temu, jakościowo szału nie robi no ale ceny też nie były jakieś wysokie.
stwierdziłbym ze jakość taka typowa dla tanich koszulek z shein
0
jest i Tomek Młynarz
1
Po wczorajszej Barcy ten dzisiejszy mecz wygląda jak z jakiegoś filmu xD
1
@LM10GOAT to są te detale
4
@Artysta9 hej. jaki miales wczesniej nick?
5
@ToWinaSedziego śpieszmy się wyjaśniać ludzi, tak szybko odchodzą
0
@Barca1922 ale Luuk już u nas nie gra jak coś
0
chłop mu przed nogami leży a ten prosto w niego biegnie
1
@AFA90 to nawet nie jest on
0
@sintesox ty chyba wybiórczo sobie słowa z wpisów czytasz xd
0
@MesQueUnClub96 po prostu smieszy mnie to jak co mecz próbują tłumaczyć lewego, często jakimiś pierdołami.