RobiS
Dołączył/a: marzec 2016
Szynwałd
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Xavi w szoku
6
@Kazragore a następnie wsiadła w swój prywatny odrzutowiec i wróciła do domu :D
0
@FutbolFan to już nie te czasy gdzie w śreniakach masz tak słabe aparaty, teraz smartfony nawet za 500zł są w stanie nagrać coś w przyzwoitej jakości a tu wideo dosłownie wygląda jak nagrane jakimś budżetowcem z 2012 roku
1
@VegetaPolska jedno z drugim nie ma nic wspólnego xd
10
@FutbolFan jak zwykle 2023 a nagrane kalkulatorem xD
1
@WisniaKala to sie zdecyduj jakie przymiotniki używasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@HypeR gothic 1
2
@kondzix2115 a to wszystko zaczęło się od odejścia Ronaldo a jak odszedł Messi to juz całkowicie ta magia klasykow zniknęła
1
@J4no na Ig wczoraj wpadły story od dailygrind z emotka klepsydry i taco/burrito, później wleciała storka na 2020 z urywkiem klipu i godzina 00:00 + wcześniej były jakieś leaki gdzie niby ktoś widział taco podczas kręcenia klipu itp
3
nie no ale dziś to Taco już musi dać ta płytę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@pt9 miałem jakieś słuchawki z aliexpress za grosze, tam było słychać minimalne opóźnienie, kupiłem QCY i dziala idealnie
1
@kynio302 ja rozumiem że musisz się dowalić do pisu ale gdzie tu jest to nawoływanie do zbrodni? xD
1
@PoGGi teleelevidenie (https://my.teleelevidenie.com/signin) tylko na ten moment mają zamkniętą rejestrację, musisz sprawdzać kiedy będzie dostępna. oprócz tego jeszcze plusx ale tam rejestracja jest zamknięta już z dobre pół roku, więcej na wykopie możesz poczytać bo tam więksi znawcy siedzą
2
@PoGGi ja bym polecał zainteresować się IPTV, nie dość, że wyjdzie ci z połowe taniej to najprawdopodobniej i jakość będziesz miał lepszą niż na canal+ online, no i oczywiście kanałów będziesz miał o wiele wiele więcej
1
@Firestone wyrozumiałość to nie tutaj
0
@Commando wejdzie gavi to za chwile w 9 będziemy grać xD
0
aktywowałem sobie canal+ online z kodów z Warki, w operze normalnie wszysstko mi działa a po zalogowaniu się w brave nic nie mogę odpalić bo przekierowuje mnie do oferty xD
miał ktoś podobnie?
0
@Ali3231 co mnie ominęło? xD
3
@FutbolFan czy może być coś lepszego niż widok tego radosnego człowieka?
0
@against_modern_football budweiser po 2,5 w lidlu >>>> 12+12 w biedronce
4
@hayek kiedy klikniesz losuj w generatorze postaci
1
@zodiak_10 zeby sie tu zaraz nie okazało że to będzie drugi puchar totków
0
@Kuśmier są PL kanały? jak cenowo to wygląda? można się zarejestrować czy mają zamkniętą rejestracje? zapodaj linkacza na pw jak możesz
0
@Kuśmier jakie iptv uzywasz? leciałem sobie na plusx - nie narzekałem ale znalazłem tańsze teleelevidenie ale admin jest bucem i wlepił bana akurat kilka dni po tym jak wykupiłem dostęp na 3 msc XD teraz testuje sobie jakieś syfskie za pare groszy ale lubi często ścierwić
1
@Pawci023x będą, po co mieliby zrobić martwy tryb UT gdzie grasz tylko kobietami?
1
SnappiGod
1
ale meczycho pomiędzy Ence i Vitality
0
@Encore ECPU witamy w słonecznej Barcelonie
0
@bolinho89 uzywam tylko do yt, pobrane seriale, twitch - jest dobry, zapas "mocy" jest, nic nie laguje. nie mam na co narzekać
0
@bolinho89 jak tylko i wyłącznie do yt, VOD czy jakiegoś meczyku to bierz tak szczerze mówiąc cokolwiek byleby te 3GB ramu przynajmniej było. ja śmigam na jakimś chinolu złapanym za jakieś 200zł
https://pl.aliexpress.com/item/1005005719745891.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.30.feae1c245DQkPP&gatewayAdapt=glo2pol