0

i cyk robercik wytłumaczony bo go plecki bolą

1

@Corr nie piszemy capsem, twój wpis nic nie wnosi do tematu. wybierz sobie które chcesz

0

@michal26 kiwi browser + ublock albo wklepujesz w ustawieniach sieci dns dns.adguard.com (aczkolwiek tutaj nie wiem jak dobrze to działa)

0

@Eto'o9 R10 to przestańcie płakać i sobie adblocka zapodajcie xD

1

@pt9 a to nie ta sama osoba?

0

@Kitek1640 ten z 2015 bardzo przyjemny jest

0

@DonAndresFCB @karci0 tu chodzi o sam fakt, że chlop sam trzymał piłkę kilka minut i doliczył tylko 3 olewając wszystko inne co się działo

1

3 minuty XDDDDD
Le Cabaret

0

mogli sobie jeszcze kawkę wypić przy stoliku

2

Araujo drybling lepszy niz Raphinha XD

0

pięknie Vini jest kasowany

4

Balde to jest taki szef, że nie ma słów żeby go opisać

0

ciekawe czy Araujo kieszenie przygotował

6

@Pawel13sz raj dla kurierów

1

chłop, za chwile 21 lat, poryczał sie 2 razy podczas jednego epizodu giereczki o zombiaczkach, no hit
przecudowna jest ta ostatnia część TWD

0

nie ma nic gorszego niż ludzie wystawiający cos na sprzedaż na fb marketplace za 1zl z dopiskiem "cena pw"

0

co tu sie dzieje w tym meczu xD

1

XDDDDDDDDD okurba xDD

2

wydaje mi się, że Alba na skrzydle, Balde na lewą i wyszłoby to o niebo lepiej niż z Fatim

2

Ferran teraz ciasteczko

5

może Fati zrobi nam kawał na prima aprilis i zagra dobry mecz?

0

witam w tym super hiper ultra zabawnym dniu

14

Komentarz usunięty

0

@Sulimo nie pisz tak bo jeszcze to przeczyta i znowu wrócą mu mysli samobójcze

2

Komentarz usunięty

2

@dios10 a nie łatwiej było ominąć ten wpis niż się użalać? xd

1

@tristan87 za takie pytania to tylko kara

0

@Rust_Cohle tak, o światłowodzie

1

@Rust_Cohle z. orange to zależy od miejsca zamieszkania, u mnie na wsi dziala super ale w większych miastach lubi ścierwic i padać bez przyczyny. mam 300/60

3

@Encore the fucking wall bo go z ławki nie przeniesiemy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?