RobiS
Dołączył/a: marzec 2016
Szynwałd
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
i cyk robercik wytłumaczony bo go plecki bolą
1
@Corr nie piszemy capsem, twój wpis nic nie wnosi do tematu. wybierz sobie które chcesz
0
@michal26 kiwi browser + ublock albo wklepujesz w ustawieniach sieci dns dns.adguard.com (aczkolwiek tutaj nie wiem jak dobrze to działa)
0
@Eto'o9 R10 to przestańcie płakać i sobie adblocka zapodajcie xD
1
@pt9 a to nie ta sama osoba?
0
@Kitek1640 ten z 2015 bardzo przyjemny jest
0
@DonAndresFCB @karci0 tu chodzi o sam fakt, że chlop sam trzymał piłkę kilka minut i doliczył tylko 3 olewając wszystko inne co się działo
1
3 minuty XDDDDD
Le Cabaret
0
mogli sobie jeszcze kawkę wypić przy stoliku
2
Araujo drybling lepszy niz Raphinha XD
0
pięknie Vini jest kasowany
4
Balde to jest taki szef, że nie ma słów żeby go opisać
0
ciekawe czy Araujo kieszenie przygotował
6
@Pawel13sz raj dla kurierów
1
chłop, za chwile 21 lat, poryczał sie 2 razy podczas jednego epizodu giereczki o zombiaczkach, no hit
przecudowna jest ta ostatnia część TWD
0
nie ma nic gorszego niż ludzie wystawiający cos na sprzedaż na fb marketplace za 1zl z dopiskiem "cena pw"
0
co tu sie dzieje w tym meczu xD
1
XDDDDDDDDD okurba xDD
2
wydaje mi się, że Alba na skrzydle, Balde na lewą i wyszłoby to o niebo lepiej niż z Fatim
2
Ferran teraz ciasteczko
5
może Fati zrobi nam kawał na prima aprilis i zagra dobry mecz?
0
witam w tym super hiper ultra zabawnym dniu
14
Komentarz usunięty
0
@Sulimo nie pisz tak bo jeszcze to przeczyta i znowu wrócą mu mysli samobójcze
2
Komentarz usunięty
2
@dios10 a nie łatwiej było ominąć ten wpis niż się użalać? xd
1
@tristan87 za takie pytania to tylko kara
0
@Rust_Cohle tak, o światłowodzie
1
@Rust_Cohle z. orange to zależy od miejsca zamieszkania, u mnie na wsi dziala super ale w większych miastach lubi ścierwic i padać bez przyczyny. mam 300/60
3
@Encore the fucking wall bo go z ławki nie przeniesiemy