RobiS
Dołączył/a: marzec 2016
Szynwałd
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
doslownie minute temu sie zastanawialem które to będzie czyste konto Matsa xD
0
mecz tylko na canal+? coś mi się kanał na IPTV wykrzacza
1
@Tomek_TF skup się też na cotygodniowych eventach, które dają walutę premium, z początku będziesz miał ciężko żeby to grać bo od 2-3 tygodni musisz mieć cały skład z określonej ligi. są też eventy gdzie dostajesz token na otworzenie jednej darmowej paczki.
w pewnym momencie już nie będziesz miał co robić z GP tak jak ja, aktualnie na koncie blisko 5mln xD
0
@gumaz pije, nie przekraczam 0,5l dziennie
1
@Tomek_TF no powiem Ci że jak na 3 dni to spoko.
co do stylu gry - warto sobie wrzucić tak żeby te 90pkt przynajmniej było, warto też kupić najlepszego trenera do danej taktyki, przy quick counter będzie to Klopp aka Zeltzler. do rozwijania zawodników możesz użyć sobie stronki https://www.pesmaster.com, wyszukujesz karte którą masz, klikasz "Max out", podajesz maksymalny level karty i rozdajesz punkty tak jak pokazuje - stronka wylicza tak, żeby overall był jak największy i w 99% przypadków statystyki są dosyć mądrze rozdane, oczywiście możesz też rozwijać ich sam pod siebie :D
ogólnie najlepiej zrobić skład tak, żeby ten team playstyle level był na poziomie przynajmniej 95 (to coś jak zgranie w fifie).
jeśli chodzi o sam gameplay to polecam przejrzeć poradniki u tego ziomeczka, sporo można się dowiedzieć https://www.youtube.com/@fundlalam
1
@Tomek_TF w sumie to od początku pesa 23, w 22 gralem ale to tak nie za wiele, łącznie mam 217 godzin, w tym ze 180 to sam pes 23
1
@Tomek_TF witam, to ja a to mój skład https://prnt.sc/y_8ZuXHHQlcA
2
@Emhyr oby im mydełko kiedys spadlo
24
właśnie zwolniłem dostawce w mojej pizzerii. gość stwierdził, że dostarczy sobie pizze na inny adres bo ma bliżej, ciężko teraz o dobrego pracownika
3
@Luciano99 ciężko nie napić się z kimś, z kim robisz biznes skoro pijecie w robocie
0
@NaFazieHitman prawda jest taka, że w 4K gra znikoma część społeczeństwa, według steamowych statystyk 64.60% to ludzie grający w FHD, 4K to tylko 2.64%
1
@Nazio87 Ryzen bo na jednej płycie głównej możesz wrzucić masę procków gdzie intel dyma klientów na hajs i co generacja to nowy socket
0
@Janas11224 jak coś to przygarnę tą RSkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@sk13 z taką różnicą, że wtedy miał kto wjechać do tej bramki
0
nam strzelać nie kazano
0
chłopu chyba nogę urwało i przy okazji 3 zęby wypadly
2
zasnę chyba na tym meczu
1
na flashscore pokazują że Zniszczol w 2 skokach zdobył 1500 punktów, dobry jest
2
@KlonaZepan ale jak to ktoś może lubić coś czego ja nie lubie
1
@Kgorecki2500 Jalapeno burger? TOP
0
@Transu96 https://prnt.sc/v3PZZq5flt6A
ciężary pesiarza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@KlonaZepan najprędzej to siebie
0
ojapier XDDDDDDDDD
0
co ten Kessie XD
3
@VamosDeJong Dembelinho
0
@sbur w sensie w odniesieniu do RSSS? to jakiś błąd?
1
@Suarez9 jeden
znaki
0
@Murazor bo biorą pod uwagę, że sędziuje taki debil jak gil
0
i tak pewnie zostanie przy zoltej
szok i niedowierzanie
0
o jednak znalazł kartki