RobiS
Dołączył/a: marzec 2016
Szynwałd
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
ale ten człowiek jest odklejony, to się w głowie nie mieści, że taki ktoś może sędziować
0
@4drian0 no w Juve jeszcze dawał radę ale im głębiej w las to gorzej
1
przykre to w sumie jest jak Ronaldo zaliczył zjazd od odejścia z realu
1
@NeKenI no i to sie szanuje, dziś niewiele brakło a bym zrobił hajto v2 ale na jakiejś młodszej kobicie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
czarna kurtka, czarne spodnie, chwilowe oślepienie przez samochod z naprzeciwka i o włos od tragedii
2
miałem sen a w nim idealny świat, w którym piesi po zmroku nosili odblaski
1
@LewoSkrzydlowy11 do żurku jest super, ogólnie jest słaba xd
2
@Krystian1588 no i zrobiles mi ochotę na goticzka
1
@Emhyr gładziutko to wczoraj weszlo
https://zapodaj.net/d0b1d71536e58.jpg.html
1
@Crystal37 bo cala ta plarforma to jeden wielki żart. odpal menedżer zadań, znajdź w procesach Epic Games Launcher i zakoncz zadanie (sprawdz kilka razy czy coś nie zostaje uruchomione), potem odpal epica jeszcze raz
to samo zrób z grą oczywiście
1
@LambiPL właśnie najgorsze jest to, że po ukończeniu trójki wraz z efektem wow stwierdzilem, że zakup 4 i 5 będzie super pomysłem, na czwórce się zawiodłem, zrobię tylko główne questy i w przyszłości zobacze co przyniesie 5
1
Far Cry 3 grało się świetnie, fabuła mnie wciągnęła, natomiast Far Cry 4 ciągnę od kilku miesięcy, grałem łącznie 6h i mam już dość tej gry, fabuła nudna jak flaki z olejem, przeportowanie gry woła o pomste do nieba, dropy FPSów, tragiczne działanie gry odpycha jeszcze bardziej
0
swinta swinta i po świntach a jutro do tego prywaciarza
0
@Maciej_T dajcie sobie już spokój xD
1
@Chaoss no tak tak, jeśli chodzi o umiejętności to wiadomo, bardziej miałem na myśli to, że patrzysz jak zachowywali się tamci a potem porównujesz sobie do takiego ymbypy i aż cię ściska od środka xd
1
@Deviler możesz ale później quattro cię przejedzie niby przypadkiem
1
@Jakchcesz jak pić to tylko wódę przygotowywaną przez buddyjskich mnichów w podziemiach ich zakonów na 2137 metrach nad poziomem morza
0
@Emhyr a teraz jakiś śmieszny dzieciaczek mekambe
0
@HarveySpecter o tyle dobrze, że wódy zbytnio nie lubię więc wale sobie driny 1/3 wódy reszta jakaś colka i zero problemów xd
2
alez mi się tragicznie dzis spało, przynajmniej 5 razy się obudziłem w nocy xD
0
@MarioVeB! bez różnicy tak szczerze xd
5
@VegetaPolska karp jest paskudny, u mnie dorsz. i. kostki z mintaja
0
wczoraj u mnie w robocie zwolniła się jedna dziewczyna, na koniec stycznia odchodzi drugi gość, pomimo, że pracowaliśmy razem 4 miesiące to się tak cholerne zżylismy, że ciężko sobie wyobrazić jak to. będzie bez nich, humor popsuty xd
0
@Transu96 przepraszam najmocniej, nie bij :
0
@Transu96 mmmm czarne cienie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@FanBarcYxD 90% kraftów które piłem było tragiczne xd
1
@Faro błędy młodości
2
@dv7wisnia mnie to najbardziej śmieszą komentarze pod jakimiś wiadomościami, że ktoś np. psa zabił czy coś, typu "szkoda pieska, powinien zginąć ten kto to zrobił", cudowny przykład hipokryzji
0
@VegetaPolska miliony wyświetlen na yt, miliony odsłuchów na spotify/tidalu, masa osób na koncertach to tylko fikcja?
58
@VegetaPolska ok gusta ale mi się nie podoba więc wam też nie może xd
7
ale bym sobie taki mundial obejrzał